Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog születésnapot, Darth Cupsy! :clap:

Én közben halkan, de büszkén leérettségiztem, 25-én kapom a bizonyítványomat. Amikor kijöttem, Vader szavait hallottam magamban. Érzek valamit, valamit amit nem éreztem mióta... elkezdtem darálni a tananyagokat. Rámtört a szabadság, úgyhogy most már teljes kapacitásban itt leszek. :yeah:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Cupsy, boldog születésnapot :)

 

Ami a vonatot illeti, panaszkönyvet ezrt találták ki. Írásos nyoma marad, ha nem intézik kielégítően a panaszodat, mehetsz tovább a fogyasztóvédőkhöz.

Többszörösen felmerült probléma miatt már írtam a panaszkönyvbe, kaptam is rá választ a MÁV-tól, fél oldalon keresztül csűrték a nagy semmit, persze azóta sem történt említésre méltó az ilyen jellegű problémákkal...

Mondjuk velem Pécsről hazajövet rendesek voltak, szóval sok minden az embereken múlik, lásd Nute esetét.

 

Ilyen abszurdum egy Monty Python-szkeccsben sincs... :)

Jaj....

 

Elhunyt James Horner, az egyik legjobb hollywoodi zeneszerző.

Nagyon sajnálom, remek zenéi voltak :(

 

Én közben halkan, de büszkén leérettségiztem, 25-én kapom a bizonyítványomat.

Gratula :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cupsy, boldog születésnapot! Merr-Sonn, gratulálok. :) Szándékozol továbbtanulni?

 

Ma a Deák-téren egy utcazenész Horner Titanic-betétdalát hegedülte el. Nagy tisztelet neki, adtam is neki egy 500-ast.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég jártam már ebben a topikban és csak pislogok a sok kedves köszöntés láttán! Nagyon nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és hogy gondoltatok rám.

 

És hadd köszöntsem én is azokat, akik az elmúlt hetekben/hónapokban ünnepelték szülinapjukat, sajnos - mint írtam - nem nagyon jártam erre és az éppen aktuális szülinapost sem néztem meg (sorry) ... de ezt az elmaradásomat szeretném pótolni, szóval Isten Éltessen Mindenkit, akiknek a szülinapjáról lemaradtam!!!

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.