Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hajrá busó Jedik!

 

 

Mai tanulság a la Murphy:

Ha a metszőollót keresed, találsz 6 db halogénizzót.

Ha feladod és jó lesz a fűrész is, találsz fadarabokat amit anno faragnivalónak szedtél össze.

Ha keresed a fűrészt, megtalálod a metszőollót. (Ott volt a halogének alatt.)

Amikor visszateszed a helyére a metszőollót, megtalálod a fűrészt. (De nem azt, amelyiket kerested.)

Amikor eszedbe jut, hogy a fúrógépnek is valahol itt kéne lennie, megtalálsz egy turmixgépet.

A fúró további kutatása során találsz egy fióknyi tiszta konyharuhát és néhány törülközőt.

Amikor már tényleg érdekel, hogy hol a fúród, megtalálod a szobacsobogót, a régi Chio-s SW kártyákat, és néhány könyvet amit pár nap alatt ki lehetne olvasni ha egyszer nekiülnél.

(Ellenállsz, nem ülsz neki. Neked a fúró kell.)

Megtalálod a karácsonyi égősort, amit vízkereszt óta nem tettél a helyére.

A karácsonyi dekorok alatt pár polccal van az, ahol régen minden hasznos eszközt tároltál, úgyhogy itt is keresed a fúrógépet, de csak egy pár hótaposót és egy elegáns nyári cipellőt találsz. Meg pár méternyi hosszabbító-kábelt, amiről az eleje és a vége kb hat éve le lett vágva. (Vagy több.)

Még nem adtam fel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik híradóban azt mondták hogy a busók elűzték a telet. Pedig ezúttal nemcsak ők voltak az illetékesek. Jedi lovagok is voltak ám ott. Nélkülük tán nem is sikerült volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik híradóban azt mondták hogy a busók elűzték a telet. Pedig ezúttal nemcsak ők voltak az illetékesek. Jedi lovagok is voltak ám ott. Nélkülük tán nem is sikerült volna. :D

:D

Így ám! A rosseb egye meg még mindig űzik! Én meg itt lakom közvetlenül a főtér mellett, úgy hogy hallgatom még kb éjfélig a mulatságot.

És utána váltakozó időpontokban a sétáló részeg busókat/egyebeket kolompolás közepette hazafelé sétálni az ablak alatt reggel 6-7-8ig is..

De ügyes voltam, mert egész napra megszöktem a családdal Siklósra pancsolni. Hiszt ugyanezt kedden megismétlik itt. Én meg csötörtökön már kifarsangoltam magam...

De te jó ég milyen komoly látvány volt most 19:45 körül Mohács felé menni. A Láncsók előtti dombról lefelé jövet látni az egész völgyet Mohácsig: milliónyi szentjánosbogár kanyargott az úton kifelé a városból. Nem láttam még soha ilyet. Nagyon szép volt. Csak egy majom ment szembe a tömött autósorral: egy tősgyökeres mohácsi. Hiába, nekünk ez már nem nagy szám, sőt egy picit zavaró is tud már lenni.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.