Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Valahogy ki lehet deríteni a win 10-em regisztrációs kódját? Az történt, hogy az ősszel vettem egy kódot a G2A-n. Leszedtem a wint a Microsoft oldaláról, telepítettem, kódot megadtam és azóta is megelégedéssel használom. Csak sajnos, töröltem az email címem, oda volt elmentve a kód. A G2A-ra meg nem tudok bejutni, mert elfelejtettem mindent vele kapcsolatban, a hozzá rendelt email címet meg töröltem.

 

Vagyis magában a winben nem tudom valahol megnézni a kódot, mert hátha kell még valamikor.

 

Megoldódott

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

srácok, nem tudom mennyire használtok pick-pack pontokat csomagátvételre;

Érdekel, hogy mik a tapasztalatok.

Mohácson egy helyen van ilyen lehetőség, de kriminális:

-nagyon sokszor előfordult már, hogy a bankkártyás fizetés nem sikerült, de ma egy "új lidércnyomással kellett szembenézni":

-maga a csomagátvételi rendszer nem megy..

 

Rohadt bosszantó azért, én is belvárosból autózok ki 3 km-t a tecsóhoz csak ezért, erre hazajöhetek üres kézzel, mert a saját sz@romhoz nem juthatok hozzá.

Nem először, nem másodszor! :angry::fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rendszeresen kérem PickPackre vagy éppen Postapontra - mindkettő itt van szemben. Soha egyetlen gond sem volt vele. Gondolom azon is múlik, hogy ki a partner. Nálunk most egy OMV kútnál van berendezve, korábban egy IMMEDIO volt, de azzal sem volt gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem volt gondom eddig. A Postapontos jól működik, néhányszor kértem PickPack-ra is, ott sem volt gond - helyi Coop üzlet. Munkahelye válogatja, hogy át lehet-e venni ott a csomagokat, az pedig változó, hogy itthon van-e valaki. Az átvételi pontos megoldás kényelmes, ha arra járunk, elhozzuk. Nem kell miatta itthon dekkolni, és várni a futárt/postást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

srácok, nem tudom mennyire használtok pick-pack pontokat csomagátvételre;

 

Pécsen az Inmedioban OK volt. Rendben ment a bankkártyás fizetés is. Lehet, hogy csak átmeneti a probléma, az ember még biztos nem tért magához a Busó buli után. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem házhoz szállítással kéred? Én pl. mostanában a melóhelyre rendelem.

Egyszerű: pénz. Xpressen a pick-pack már 6990-től ingyenes.

 

Én rendszeresen kérem PickPackre vagy éppen Postapontra - mindkettő itt van szemben. Soha egyetlen gond sem volt vele. Gondolom azon is múlik, hogy ki a partner. Nálunk most egy OMV kútnál van berendezve, korábban egy IMMEDIO volt, de azzal sem volt gond.

Ez egy Inmedio..A rendszer is sokadszor rossz, de legalább a személyzet is dilettáns.

"-Csomagom jött!

-ide?

- :angry: igen, ma jött az sms

-hát megnézem....szerintem még nincs itt.

-itt lesz az ahogy mindig

-kicsi vagy nagy?

-közepes

-nem találom

-nézze még legyen szíves!

-ja, megvan!"

 

10ből 6szor, főleg, ha az idősebb hölgy van... de a két fiatal se semmi..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez a nagy probléma, hogy elsőre nem találja? :D Hát ilyen nekem is volt, de aztán addig nézi, amíg meg nincs. Üres kézzel még egyszer sem jöttem el onnan. :)

De nem tartod röhejesnek, hogy feladva felédfordul és közli, hogy nincs itt. Ráadásul majd minden esetben eljátssza?

Én marhára unom.

"-Biztos jött sms?

-Biztos ma jött sms?"

Csak egyszer lett volna alapja a töketlenkedésnek esküszöm nem tartanám furának.

 

Mindegy, bocs hogy ezzel terheltelek titeket, több is veszett Mohácsnál..-szó szerint.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem tartod röhejesnek, hogy feladva felédfordul és közli, hogy nincs itt. Ráadásul majd minden esetben eljátssza?

Én marhára unom.

"-Biztos jött sms?

-Biztos ma jött sms?"

Csak egyszer lett volna alapja a töketlenkedésnek esküszöm nem tartanám furának.

 

Mindegy, bocs hogy ezzel terheltelek titeket, több is veszett Mohácsnál..-szó szerint.. ;)

Hát furának fura, de emiatt nem gondolkodnék el azon, hogy ne PickPackre rendeljek.

 

Mindegy, bocs hogy ezzel terheltelek titeket, több is veszett Mohácsnál..-szó szerint..

Hehe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem volt gondom eddig. A Postapontos jól működik, néhányszor kértem PickPack-ra is, ott sem volt gond - helyi Coop üzlet. Munkahelye válogatja, hogy át lehet-e venni ott a csomagokat, az pedig változó, hogy itthon van-e valaki. Az átvételi pontos megoldás kényelmes, ha arra járunk, elhozzuk. Nem kell miatta itthon dekkolni, és várni a futárt/postást.

Pontosan ezért kérem én is mindig PickPack Pontra a csomagjaimat. Ez a legrugalmasabb megoldás, és eddig nekem sem volt gondom vele.

 

Vagyis de, de ez kizárólag az én hibám volt: átvettem egy csomagot a Relayben, amihez személyi kell, aztán azt valahogy ott felejtettem, és ezt nem is vettem észre még otthon sem. Nem is lett volna ebből akkora gond, ha másnap nem indultunk volna nyaralni Horvátországba, és a határnál derült ki, hogy nincs nálam, és így elvileg nem is léphettem volna át a határt, és fordulhattunk volna vissza Pestre... Szerencsére a horvát határőr megkegyelmezett, látva kétségbeesésemet, és beengedett, aztán már csak hazafelé kellett izgulni, hogy haza is jöhessek, de akkor már meg sem állítottak. :) A tesóm meg közben elment az újságoshoz, ahol a személyit hagytam, és az is megvolt. Szerencsére nem volt annyi buzgóság bennük, hogy leadják a rendőrségen, hanem neki visszaadták (ez egyébként biztos szabálytalan, de most jól jött).

Ezt leszámítva eddig mindig minden rendben volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan ezért kérem én is mindig PickPack Pontra a csomagjaimat. Ez a legrugalmasabb megoldás, és eddig nekem sem volt gondom vele.

 

Vagyis de, de ez kizárólag az én hibám volt: átvettem egy csomagot a Relayben, amihez személyi kell, aztán azt valahogy ott felejtettem, és ezt nem is vettem észre még otthon sem. Nem is lett volna ebből akkora gond, ha másnap nem indultunk volna nyaralni Horvátországba, és a határnál derült ki, hogy nincs nálam, és így elvileg nem is léphettem volna át a határt, és fordulhattunk volna vissza Pestre... Szerencsére a horvát határőr megkegyelmezett, látva kétségbeesésemet, és beengedett, aztán már csak hazafelé kellett izgulni, hogy haza is jöhessek, de akkor már meg sem állítottak. :) A tesóm meg közben elment az újságoshoz, ahol a személyit hagytam, és az is megvolt. Szerencsére nem volt annyi buzgóság bennük, hogy leadják a rendőrségen, hanem neki visszaadták (ez egyébként biztos szabálytalan, de most jól jött).

Ezt leszámítva eddig mindig minden rendben volt. :)

Én egyszer azzal "szívtam", hogy nem volt nálam a személyim és nem nagyon akarták odaadni a már kifizetett csomagomat, de aztán sikerült meggyőzni az ügyintézőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát furának fura, de emiatt nem gondolkodnék el azon, hogy ne PickPackre rendeljek.

Igen, asszem' én sem adom fel, mert azért pénz beszél, úgy látszik a legtöbb helyen rendben megy, nekem meg számolnom kell a helyi hülyékkel. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is emlékszem, hogy tőlem valaha kértek-e személyit csomagátvételnél. Fizettem, átvettem, elvittem.

Pedig itt azt is kőkeményen elkérik. Nehogy már más kifizesse a csomagomat, amit név szerint bemondott! Vigyáznak az érdekeinkre! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig itt azt is kőkeményen elkérik. Nehogy már más kifizesse a csomagomat, amit név szerint bemondott! Vigyáznak az érdekeinkre! ;)

A személyigazolvány szám kell hozzá igazából, ez meg törvényi előírás lehet, azt gyanítom. Sok esetben úgyis jöhet csomagod PickPack Pontra, hogy már a neten kifizetted, és akkor már a Te érdeked is, hogy más ne vehesse át. ;) A két eset között meg nem tesz a rendszer különbséget, ezt speciel fel lehetne hánytorgatni, de én azt mondom, jobb a biztonság, inkább előveszem a személyimet (és most már figyelek rá jobban).

 

 

Boldog születésnapot/névnapot az érintetteknek! :)

Boldog névnapot, Pidli! :clap:

És boldog szülinapot, csoli! :sor:

Köszi szépen Nektek is! :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A személyigazolvány szám kell hozzá igazából, ez meg törvényi előírás lehet, azt gyanítom. Sok esetben úgyis jöhet csomagod PickPack Pontra, hogy már a neten kifizetted, és akkor már a Te érdeked is, hogy más ne vehesse át. ;) A két eset között meg nem tesz a rendszer különbséget, ezt speciel fel lehetne hánytorgatni, de én azt mondom, jobb a biztonság, inkább előveszem a személyimet (és most már figyelek rá jobban).

Ez nyilván így van, az ember mégis kényelmetlenségnek éli meg, főleg én, aki pl.: nem tudom az igazolványszámomat a mai napig, pedig sokszor az is elég lenne, mert már arcról felismer az egyik hölgy.

a másik hanyagságom -volt-, hogy nagyon sokszor nincs nálam.. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pedig sokszor az is elég lenne, mert már arcról felismer az egyik hölgy.

 

Akkor már igazán arra is emlékezhetne, hogy bemutattad már neki egyszer és valószínűleg azóta sem lettél más valaki. :D Vagy be kell neki írni valahova a számot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.