Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

52 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért ez durva! Gondoltam, hogy Jacko nem százas, de hogy ennyire beteg volt azt nem hittem volna. 

 

https://index.hu/kultur/zene/2019/03/09/leaving_neverland_michael_jackson_dokumentumfilm_pedofilia/

Fenntartásokkal kezelném. Az biztos, hogy Jacko beteg volt. Hogy mennyire, azt talán sosem tudjuk meg. Idézet a cikkből:

 

Spoiler
Idézet

Egyrészről Safechuck, Robson és a családtagjaik hitelessége jóval a dokumentumfilm előtt is többször megkérdőjelezhetővé vált a korábbi cikkünkben részletezett okok miatt, illetve még a saját szüleik is bevallják a filmben, hogy az énekes sokszor anyagi javakkal is lekenyerezte őket, ha arról volt szó, nem mintha ez kizárná az énekes bűnösségét, sőt. Másrészről képtelenség elvonatkoztatni attól, hogy Robson karrierje teljesen szétesett a film előtti 1-2 évben, és nemrég még Jackson-tematikájú cirkuszi műsort akart csinálni, hogy most meg arról valljon iszonyatos részletességgel, hogyan voltak kisgyerekként szeretők Jacksonnal. Ráadásul valahogyan mindkét férfi némileg hatásvadász módon adja elő a saját történetét, és a film vége már nem is Jacksonról, hanem az ő későbbi életükről szól. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a nagy része kamu. A két főszereplő nem szavahihető, Jakcson meg már nem tudja megvédeni magát 10 évvel a halála után. Az pedig, hogy számos rádió levette MJ-t a műsorkínálatból, meglehetősen álszent lépés, hiszen akkor rengeteg sztárral ugyanezt meglehetne csinálni, kezdve a magánéletében irdatlan s*ggfej John Lennon-nal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bomarr írta:

Igen csak mi van ha még annyi se igaz az egészből...

Sok ilyen botránya volt, biztos, hogy nem légből kapott dolgok. Amúgy meg ha a Jackson családnak kifogása van, pereljék be őket. Ez kicsit hitvita is, hisz senki nem volt ott, én mindenesetre a jelekből ítélve el tudom hinni, hogy Jackson nem volt teljesen normális. Elég ha megnézzük mit tett magával... Ilyet mentálisan épp ember nem csinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se volt normális, és az sem, ahogy viszonyult a gyerekekhez. De ég és föld a különbség aközött, hogy ha valaki be akarja pótolni a gyerekkorát (a menedzser apja ugyanis, mint köztudott, egy hatalmas vadbarom volt) illetve ha szexuális ragadozóként gyerekeket cserkész be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot, Csoli! :)

 

Jackohoz: a bulvárból olyan könnyű pénzt csinálni, hogy az ilyen leleplezéseknek biztos hogy a döntő része kamu. Ami meg tényleg igaz, azt sem tudjuk teljesen elhinni, pont a kamu rész nagy aránya miatt. Hogy ez az eset melyik részhez tartozik, talán sosem derül ki egyértelműen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Pildi írta:

Jackohoz: a bulvárból olyan könnyű pénzt csinálni, hogy az ilyen leleplezéseknek biztos hogy a döntő része kamu.

Ez a két csávó évekig volt vele, gondolom ez többet nyom a latban. A leleplezésekhez oda lehet venni a zaklatásos eseteket is? :D Kicsit hasonló, mert ott is évekig, évtizedekig semmit nem mondtak a hölgyek, majd hirtelen elindult a zaklatás cunami. 

1 perccel korábban, Pildi írta:

Ami meg tényleg igaz, azt sem tudjuk teljesen elhinni, pont a kamu rész nagy aránya miatt. Hogy ez az eset melyik részhez tartozik, talán sosem derül ki egyértelműen.

Ez az egészben a legszomorúbb. Viszont nekem akkor is tetszeni fognak Jackson számai, ha kiderül, hogy ő maga volt a patás ördög. A többi csak "érdekesség".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.