Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

 

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Én meg vagyok győződve róla, hogy ha A Birodalom visszavág idejében ugyanott tartottunk volna, mint most, akkor szana-széjjel fikázták volna a filmet és a negatív kritikákat próbálták volna reflektor fénybe tolni. 

 

 

Én ezt nem is vitattam, de abban is biztos vagyok, hogy ugyanúgy kult lenne mostanra.

 

(Egyébként egy film minősége nem is feltétlen, fontos tényező abban, hogy valami kulttá váljon, szerintem.)

 


Amúgy kicsit csalóka, hogy egy-egy filmnél többségében csak fikázást látsz és ennek kb. az az oka, hogy az aki elégedett a filmmel az ritkábban érzi szükségét, hogy ezt a nagyvilág elé tárja, csak örül a filmnek és élvezi azt, míg akiknek nem tetszik már-már kényszeresen szükségesnek érzik, hogy bebizonyítsák az igazukat és megmondják a frankót, hogy ez miért is sz*r.

 

Másik probléma, hogy sokaknak annyira szélsőséges, lebutult lett az emberek ízlése, hogy ha valami nem orbitálisan nagyon-nagyon jó akkor az már egyből sz*r. Nincsenek középértékek. Kijött Chris Pratt új filmje A holnap háborúja, nem egy világmegváltó alkotás, sokszor én is eléggé logikátlannak érzem és nem is válaszol meg minden kérdést amit szerintem kellene, de egy tisztes középszer nagyon korrekt CGI-jal. Aztán mégis sokan oltják, hogy sz*r.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

 

 

Én ezt nem is vitattam, de abban is biztos vagyok, hogy ugyanúgy kult lenne mostanra.

 

(Egyébként egy film minősége nem is feltétlen, fontos tényező abban, hogy valami kulttá váljon, szerintem.)

 


Amúgy kicsit csalóka, hogy egy-egy filmnél többségében csak fikázást látsz és ennek kb. az az oka, hogy az aki elégedett a filmmel az ritkábban érzi szükségét, hogy ezt a nagyvilág elé tárja, csak örül a filmnek és élvezi azt, míg akiknek nem tetszik már-már kényszeresen szükségesnek érzik, hogy bebizonyítsák az igazukat és megmondják a frankót, hogy ez miért is sz*r.

 

Másik probléma, hogy sokaknak annyira szélsőséges, lebutult lett az emberek ízlése, hogy ha valami nem orbitálisan nagyon-nagyon jó akkor az már egyből sz*r. Nincsenek középértékek. Kijött Chris Pratt új filmje A holnap háborúja, nem egy világmegváltó alkotás, sokszor én is eléggé logikátlannak érzem és nem is válaszol meg minden kérdést amit szerintem kellene, de egy tisztes középszer nagyon korrekt CGI-jal. Aztán mégis sokan oltják, hogy sz*r.

Igen, talán pont így lesz Az utolsó Jedik kult film egyszer. Mondjuk a 20-as évek végére? Ki tudja?

Vagy az Igazság Ligája rendezői változata.

Igen, azt sejtem, hogy csalóka. Mindig olyan hangosak a negatív vélemények, hogy elnyomják a pozitív hozzáállást és valószínű is, hogy sokan nem írják le, ha nagyon meg vannak elégedve valamilyen filmmel, könyvvel...stb. Ebben benne helet az is, hogy az elégedettebbek természete más, vagy az, hogy nincs kedvük a negatív véleményhuszárok támadásának kitenni magukat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 07. 02. - 17:51, NorbiLordi írta:

 

Tudtam, hogy vége a maszkhordásnak, de csak azután realizáltam a dolgot valójában, amikor délelőtt a reptéren a papírokat ellenőrző rendőrön nem volt maszk :D És azt is csak azután, miután továbbhaladtam :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam rá, hogy írok abba a topikba egy összefoglalót, remélem, holnap meg tudom írni. Amúgy is olyan meleget jósolnak holnapra, hogy a legjobb lesz a napot a hűvös szobában tölteni. 

Ody, röviden: jó :D Majd írok/mesélek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd ha megdobban a szived valakivel kapcsolatban,  akkor kell lépni. :) Ez teljesen bizonytalan, mikor lesz, hogy valakinek megtetszik a mosolya, az írása, vagy bármi más vele kapcsolatban.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Szerelmi csalódás után - viszonzatlan szerelem - szerintetek mennyi idő után lehet célszerű elkezdeni az ismerkedést? Vagy ez mindenkinél más? Esetleg jó sokat kéne várni?

A lehető mihamarabb! Nem szabad sokat búslakodni mert arra rámegy az ember lelkileg. A legjobb gyógyír egy új lány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen megújul a visegrádi vár és környezete

 

Idézet

Az alsóvár, a Salamon-torony, a völgyzárófal, a vízibástya, a fellegvár és a királyi palota is megújul. A fejlesztési célok között szerepel a terület akadálymentesítése és az erődrendszer két pontjának összekapcsolása, illetve bejárhatóvá tétele. Az erődítmény területének régóta esedékes régészeti feltárását is elvégzik.

 

Ha az erődrendszer két pontjának összekapcsolása azt jelenti amire gondolok, hogy a Salamon toronytól fel lehet sétálni a várba, akkor ember legyen a talpán aki oda felmegy. És magamat ismerve én biztos fel fogok sétálni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://napidroid.hu/uj-vamolasi-szabalyok-kinai-rendeleseknel-ez-valtozik-2021-julius-1-tol/

Még június 25. környékén rendeltem Kínából, az AliExpressről, amelyet az eladó június 30-án adott fel nekem, de nem még nem ért ide. Ez az új vámolási mizéria vonatkozik vajon az én rendelésemre is, vagy csak azokra, amelyeket július 1. után hajtanak végre/küldenek el? 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, caseyjones írta:

https://napidroid.hu/uj-vamolasi-szabalyok-kinai-rendeleseknel-ez-valtozik-2021-julius-1-tol/

Még június 25. környékén rendeltem Kínából, az AliExpressről, amelyet az eladó június 30-án adott fel nekem, de nem még nem ért ide. Ez az új vámolási mizéria vonatkozik vajon az én rendelésemre is, vagy csak azokra, amelyeket július 1. után hajtanak végre/küldenek el? 

 

Idézet

Nagyon fontos tudnivaló, hogy a 2021. július 1-jei időpont arra vonatkozik, hogy mikor érkezik be a csomag az országba, és mikor kezdik el a vámügyintézését. Ez meglehetősen nehézzé teszi a tervezést, hiszen bizonyos esetekben hosszúra nyúlhat a szállítási idő, és előre nem lehet pontosan kiszámítani. Azt ajánljuk, hogy aki szeretne rendelni, az tegye meg minél hamarabb, nehogy lemaradjon az áfamentességről.

 

Értelmezésem szerint akkor már az új vámszabályok vonatkoznak a csomagodra, hisz csak július 1. után érkezik meg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 7/13/2021 at 11:30 AM , NorbiLordi said:

 

 

Értelmezésem szerint akkor már az új vámszabályok vonatkoznak a csomagodra, hisz csak július 1. után érkezik meg

Ma megkaptam, és érdekes módon semmit nem kellett fizetnem. Csak bedobták a postaládába. Remélem, nem utólag fogják kiszámlázni a vám díját. :D

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénteken megvolt a bölcsességfogam kihúzása. Négyszer kellett érzéstelenítőt adni. Péntek késő délutánra már éreztem a fájdalmat. Azóta csak fájdalomcsillapítók szedésével tudom a viszonylag elviselhető szinten tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nők és a fordított pszichológia. 

 

Tegnap volt barátnőm születésnapja. 1 hete kérdeztem, hogy milyen tortát szeretne, hogy véletlen se lőjek mellé. Közölte, hogy nem kér tortát, majd sokat sejtetően megjegyezte "mert amúgy sem szoktam kapni" (ami technikailag nem igaz, volt hogy kapott, volt hogy nem). Na, elszégyelltem magam, gondoltam magamban csak azért is lesz torta. 

 

Vettem egy fekete erdőt, gyetya, stb. minden ami kell. Nagy örömködés, aztán a torta megy a hűtőbe felvágás nélkül. Kérdezem, hogy mi a tök, hát nem ezért érzékeltetted, hogy korábban miért nem volt torta?

 

A válasz: "Nem, nem szeretem a tortát."

 

10,5 év után ezt is megtudtam. 

  • Zavaros 1
  • Szomorú 1
  • Vicces 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.