Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kéne egy kis segítség a színház ügyben. Cipőt illetően. Annak idején kaptam ajándékba apámtól egy alakalmi cipőt. Nem tudom, hogy alkalmas lehet-e színházba, egy musical darabra. A padlás című darabról van szó.

 

Cipő 1.jpg

Cipő 2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nagy színházba járó, de szerintem manapság már nem nagyon szokta mindenki nagyon puccba vágni magát (zakó, makkos cipő stb.) persze meg lehet tenni, de a kulcskérdés az inkább, hogy a partnered mennyire veszi elegánsra a figurát, nehogy túl vagy alu öltözz hozzá képest, mert az esetleg kellemetlen lehet mindkettőtöknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Nem vagyok nagy színházba járó, de szerintem manapság már nem nagyon szokta mindenki nagyon puccba vágni magát (zakó, makkos cipő stb.) persze meg lehet tenni, de a kulcskérdés az inkább, hogy a partnered mennyire veszi elegánsra a figurát, nehogy túl vagy alu öltözz hozzá képest, mert az esetleg kellemetlen lehet mindkettőtöknek.

Erről már beszéltünk. Ő azt mondta, hogy nem kell nagyon kiöltözni. Elég sötét nadrág alulra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Kéne egy kis segítség a színház ügyben. Cipőt illetően. Annak idején kaptam ajándékba apámtól egy alakalmi cipőt. Nem tudom, hogy alkalmas lehet-e színházba, egy musical darabra. A padlás című darabról van szó.

 

Cipő 1.jpg

Cipő 2.jpg

Valóban nem túl modern, de ha az alternatíva egy sportcipő lenne, akkor mégis inkább ezt javasolnám. Ha a sötét nadrágod rálóg, akkor úgyis csak az látszik, hogy fekete. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Én 2 hete voltam színházban, sima sportcipőben mentem. Mondjuk fekete úgyhogy annyira nem volt feltűnő, meg mentségemre legyen mondva, hogy másmilyet nem bír a lábam :D 

Én sem igazán bírom a nagyon csinos magassarkú női cipőket, így megértelek. :D

Egyébként inkább amolyan igazán sportos edzőcipőre gondoltam, de valóban, egy szolídabb sötét színű darab végül is elfogadható. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kaptam egy szerintem sokkal szebb alkalmi cipőt. Viszont barna a színe. Majd lövök fel képet róla. Nekem tetszik, csak nem tudom milyen színű legyen hozzá a nadrág? Jó a sötét nadrág barna alkalmi cipőhöz?

https://elitedivat.hu/termek/barna-alkalmi-bor-cipo-6/

Kb. így néz ki, csak világosabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Most kaptam egy szerintem sokkal szebb alkalmi cipőt. Viszont barna a színe. Majd lövök fel képet róla. Nekem tetszik, csak nem tudom milyen színű legyen hozzá a nadrág? Jó a sötét nadrág barna alkalmi cipőhöz?

https://elitedivat.hu/termek/barna-alkalmi-bor-cipo-6/

Kb. így néz ki, csak világosabb.

Szerintem teljesen jó. Ha még valami bézs vagy barnás színű inget vagy pulóvert tudsz mellé keríteni, tökéletes lesz. De a nadrághoz hasonló színű felső is OK lehet, a lényeg, hogy az már ne legyen egy harmadik színvilág. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Pildi írta:

Szerintem teljesen jó. Ha még valami bézs vagy barnás színű inget vagy pulóvert tudsz mellé keríteni, tökéletes lesz. De a nadrághoz hasonló színű felső is OK lehet, a lényeg, hogy az már ne legyen egy harmadik színvilág. :)

Bézs színű pulóverem már van. Alakul ez. Köszönöm szépen.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Most kaptam egy szerintem sokkal szebb alkalmi cipőt. Viszont barna a színe. Majd lövök fel képet róla. Nekem tetszik, csak nem tudom milyen színű legyen hozzá a nadrág? Jó a sötét nadrág barna alkalmi cipőhöz?

https://elitedivat.hu/termek/barna-alkalmi-bor-cipo-6/

Kb. így néz ki, csak világosabb.

Na ez már mindjárt más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Most kaptam egy szerintem sokkal szebb alkalmi cipőt. Viszont barna a színe. Majd lövök fel képet róla. Nekem tetszik, csak nem tudom milyen színű legyen hozzá a nadrág? Jó a sötét nadrág barna alkalmi cipőhöz?

https://elitedivat.hu/termek/barna-alkalmi-bor-cipo-6/

Kb. így néz ki, csak világosabb.

Ez pont az a cipő ami nekem is van :D Én imádom hordani, ha elegáns helyre kell menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Majd lövök fel képet róla. Nekem tetszik, csak nem tudom milyen színű legyen hozzá a nadrág? Jó a sötét nadrág barna alkalmi cipőhöz?

 

Szerintem is jó a sötét nadrág hozzá, csak lehetőleg, ha a cipő barna akkor övet is barnát vegyél fel hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 minutes ago, NorbiLordi said:

Na gyerekek, meglett a felsőfokú komplex angol nyelvvizsgám :oops: Durva belegondolni, hogy ha a papírt nézem lényegében az angol nyelvet kimaxoltam :D 

Óriási gratula!:clap: Én októberben megyek, még csak a sima B2-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Iqvi írta:

Óriási gratula!:clap: Én októberben megyek, még csak a sima B2-re.

 

Köszi, biztos sikerülni fog :D Én mindenféle tanfolyam nélkül csináltam meg B2-őt és a C1-et is, ha rákészülsz akkor tuti meglesz. Nem találkoztam még olyannal akinek ne lett volna meg elsőre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.