Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Érdekes dolog történt velem. Még júliusban beregisztráltam pár társkeresőre. Az egyiken augusztus végén rám írt egy lány, hogy ismerkedne velem. Én belementem és Facebook-on elkezdtünk ismerkedni. Most eljutott odáig a dolog, hogy kultúrális dolgokról és kiállításokról beszélgettünk. És akkor úgy döntöttem hirtelen, hogy elhívom egy múzeumi körútra. Szereztem jegyeket. Ha minden jól megy szombaton találkoznánk. Olyan fura az egész. Olyan gyorsan jött.

GIF by bubly

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Volt egy időszak, amikor én is próbálkoztam társkeresőkkel, nekem nem igazán jött be, de hátha neked nagyobb szerencséd lesz Revan! Hajrá! 

Valakinek bejön, valakinek nem. Nekem sem jött be, életidegennek találtam. Az egyik legjobb barátom meg megtalálta a feleségét így. Ráadásul kicsit mesébe illően. A csaj épp hadgyakorlaton volt a rátóti lőtéren, amikor a haverom ráírt. Három évvel később elvett a nőt, aki Budapesten élt és Zalaegerszegen tanult. Szóval nem éppen Veszprém közelében éldegélt. Ha ez nem modern tündérmese, akkor nem tudom, mi az. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Megvolt ma az első randi és csodálatos volt. Körbejártuk a múzeumot és nagyon tetszettek neki a kiállítások, a Sissi, a Zöld Móra, a Várműzeum helytörténeti részlege. Felvittem még a múzeum kilátójába is. Nagyon élvezte. Közben jót elbeszélgettünk.

 

 

 

Na ennek örülök, csak így tovább ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A randi során a lány emlegette a színházat. Én is szeretném kipróbálni. És akkor pont ma este felvetettem, hogy remélem találkozunk még. A lány erre írta, hogy színházba nagyon jó lenne menni. Úgyhogy épp most szervezzük a második randit, ezúttal színházba. Ezt el se hiszem.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.