Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

4 minutes ago, Darth Revan9 said:

GLS futárszolgálattal kapcsolatban mik a vélemények?

Amíg azok hozták a szukits könyveit nekem semmi bajom nem volt velük. Pontosak voltak, és a csomagoknak és a tartalmuknak sem esett baja az esetek 99%-ában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GLS-el nekem egyszer volt problémám, még a covid 1. hulláma elején. Maszkokat rendeltem amit a GLS hozott. A jelzett dátumon ugyan a portás szerint volt GLS futár, de nem hozott semmit nekem. Másnap írták hogy újra kiszállítják, mivel akkor zárt be az ország ezért otthon voltam és a ház bejáratánál szobroztam. Jött a futár, leadta a cuccokat. Kérdeztem az én nevemre nem jött VÉLETLENÜL valami? Megnézte a raktérben: Ja de, hát van itt valami. Gondoltam magamban akkor jó lenne odaadni :D 

 

Amúgy az elmúlt 10 évben ez az 1 gondom volt a GLS-el, a Posta mérföldekkel sz*rabb. Már arról se jön az utóbbi időben értesítés, hogy mikor jön a csomag, így meg nehéz szólni bárkinek is, hogy figyelje már :D 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Iqvi írta:

Tegnap túlestem a B2-es Dexam nyelvvizsgán. És szerintem nem is lesz olyan rossz. Csak minden jó szöveget, Star Wars múzeum, űrutazás, más kapott a szóbelin.

 

Meglesz az, nem kell aggódni :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Tegnap túlestem a B2-es Dexam nyelvvizsgán. És szerintem nem is lesz olyan rossz. Csak minden jó szöveget, Star Wars múzeum, űrutazás, más kapott a szóbelin.

A szóbeli nálam mindig kacifántos volt. Én üzleti angol nyelvvizsgát tettem le még 2008-ban, az egy kicsit keményebb volt, de azért szerencsére teljesíteni tudtam. A német szóbelin nagy mázlim volt. Szó szerint épp hogy csak átmentem. Pont meglett a 60%.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.