Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Van, aki dolgozott home office-ban távmunkában szerződés szerint? Az én esetemben az egész hét elméletileg munkahétnek számít és én osztom be, hogy a heti 40 órát hogyan és mikor dolgozom le. Hogyan működik ilyenkor a szabadság kivétele? Úgy tudom, hogy a piros betűs ünnepnapokat nem kell kivenni szabadságként. Illetve ilyen esetekben  hogyan működik az áthelyezett munkanap? Gondolok itt pl. dec. 11-re, amin dec 24-et dolgozzák le az emberek.

@Bomarr, te dolgoztál, illetve dolgozol home office-ban? Nem tudod véletlenül, hogy ez hogyan működik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én 11 éve home office-ban dolgozok. De nálam ez úgy néz ki, hogy nem időre hanem teljesítményre dolgozok, vagyis le kell adnom egy bizonyos mennyiségű munkát. Hogy mennyit dolgozom és milyen elosztásban az nagyon változó. Tehát ha egy hét munkáját megtudom csinálni három nap alatt, akkor azon a héten három napot dolgozok (ez inkább csak elméleti példa, sajnos nem igazán fordul elő). Ha szabadságot veszek ki akkor csökken azon a héten a munkamennyiség amit leadok.

Nekem ami bonyolit a helyzeten hogy nem csak egy helyre dolgozok, tehát a munkamennyiséget nagyban befolyásolja hogy az adott héten hány helyre kell írnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Igen, én 11 éve home office-ban dolgozok. De nálam ez úgy néz ki, hogy nem időre hanem teljesítményre dolgozok, vagyis le kell adnom egy bizonyos mennyiségű munkát. Hogy mennyit dolgozom és milyen elosztásban az nagyon változó. Tehát ha egy hét munkáját megtudom csinálni három nap alatt, akkor azon a héten három napot dolgozok (ez inkább csak elméleti példa, sajnos nem igazán fordul elő). Ha szabadságot veszek ki akkor csökken azon a héten a munkamennyiség amit leadok.

Nekem ami bonyolit a helyzeten hogy nem csak egy helyre dolgozok, tehát a munkamennyiséget nagyban befolyásolja hogy az adott héten hány helyre kell írnom.

Értem, köszönöm. Én időmennyiséget dolgozok le, nem teljesítményre megy. Próbáltak rávenni még az elején, hogy csináljam teljesítmény alapon, de nem egyeztem bele, nekem valahogy nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell, @Darth Revan9, @NorbiLordi, @Pildi, @Rog, @Iqvi, @Darth Sky, @RacerX, @Bence1997, @Bomarr, @Dzséjt, @Frenkie és @Whill, nagyon köszönöm a felköszöntéseket, jól esett. :)

 

---------

 

Iqvi, utólag is boldog születésnapot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Nute Gunray írta:

@Ody Mandrell, @Darth Revan9, @NorbiLordi, @Pildi, @Rog, @Iqvi, @Darth Sky, @RacerX, @Bence1997, @Bomarr, @Dzséjt, @Frenkie és @Whill, nagyon köszönöm a felköszöntéseket, jól esett. :)

 

---------

 

Iqvi, utólag is boldog születésnapot!

Isten éltessen még sokáig, Nute! :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.