Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

14 perccel korábban, misafeco írta:

Eltávolításra került az utolsó két bölcsességfogam. Érzem, hogy rohamléptekben távozik belőlem a maradék bölcsesség is. :lol:

Fáj nagyon? Nekem jövő héten kell mennem az egyik hátsó bölcsességfogam eltávolítása miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Fáj nagyon? Nekem jövő héten kell mennem az egyik hátsó bölcsességfogam eltávolítása miatt.

Még nem, közben sem éreztem semmit. Egyelőre csak le van zsibbadva a fél arcom. A végösszeg jobban fájt. :D

Az első kettőt csak simán kihúzták egy bazi nagy fogóval, itt már műteni kellett. Egyelőre fájdalomcsillapító, remélhetőleg beüt mielőtt visszatérnek az érzékeim. Aztán jövő héten varratszedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a szép bölcsességfog fronton, hogy az egyik alsó konkrétan vízszintben van. De úgy, hogy ki sem dugta a buksiját, hanem elfedi az íny, de amúgy meg ki lehet tapintani. Aszonta fogdoki ennek nem lesz jó vége és ki kell majd előbb-utóbb húzni, meg nyomni fogja a mellette levő fogat. Ez volt másfél éve, mostanság néha érzem hogy elkezd ott fájogatni. Úgyhogy lassan jöhet a mészárszék :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én már félek a jövő heti beavatkozástól.

Egy percig se aggódj rajta, kis szerencsével semmit nem fogsz érezni. Utána vérezni fog a helye pár napig, illetve kb. egy hétig nehezebb lesz enni, de nagyjából ennyi. Szépen begyógyul, utána egy foggal kevesebbet kell mosnod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van még egy dolog a kiadói munkával kapcsolatban. Azt mondták, hogy én mondjak fizetési igényt. Ez egy fix munkaidős munka lenne, alapjáraton 5x8 óra, vagyis heti 40 óra.  Nem tudom, hogy mennyit mondjak. Csak annyi biztos, hogy a garantált bérminimumnál többet szeretnék kérni. De nem akarok túl magasat se. Van egy magasabb igényem, ez még nettó 200.000 alatt van. De nem szeretnék egy bizonyos szint alá menni se. Ez kb. nettó 170.000. Nem tudom, hogy merjek-e kockáztatni és egy kicsit magasabbat kérni?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Van még egy dolog a kiadói munkával kapcsolatban. Azt mondták, hogy én mondjak fizetési igényt. Ez egy fix munkaidős munka lenne, alapjáraton 5x8 óra, vagyis heti 40 óra.  Nem tudom, hogy mennyit mondjak. Csak annyi biztos, hogy a garantált bérminimumnál többet szeretnék kérni. De nem akarok túl magasat se. Van egy magasabb igényem, ez még nettó 200.000 alatt van. De nem szeretnék egy bizonyos szint alá menni se. Ez kb. nettó 170.000. Nem tudom, hogy merjek-e kockáztatni és egy kicsit magasabbat kérni?

Eddig kb hány órát dolgoztál be nekik egy hónapban és mennyit fizettek érte? Szerintem abból kellene kiszámolni egész hónapra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem olvassák a fórumot mert ha igen és látják hogy 170 ezerért is vállalod akkor lehet hogy lefogják tornászni 170-re :) Mindenesetre ezt igy látatlanban nehéz felmérni. Nem ismerem milyenek a bérezések egy ilyen munkánál. Remélem itt a fórumon valaki jobban képben van. Elsőre én is NorbiLordi válasza felé tendálnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez teljesen változó volt, hogy mennyit dolgoztam. Általában hétköznap délután 5-6 órától kezdtem, de sokszor volt, hogy későn, csak este 7-8 körül tudtam vele foglalkozni. Volt olyan, hogy hétköznap késő délutántól estig, éjszakáig. Tehát hétköznap volt napi 1-2 óra, volt napi 3-4 óra, volt, hogy csak fél óra, volt olyan is, hogy kimaradt, mert sok volt az intéznivaló és elment az idő. Hétvégén is teljesen változó volt a dolog. Volt olyan, hogy szombaton és vasárnap is délelőtt és délután is több órát foglalkoztam vele, volt, hogy elmaradt majdnem az egész hétvége, mert volt más intéznivaló. Talán minden héten megvolt kb. 10-20 óra, de ebben nem vagyok biztos. Az elmúlt hónapokban volt annyi munka, hogy kaptam érte havi 40.000-47.000-et is. De olyan is volt a múltban, hogy csak havi 20.000-30.000 körül gyűlt össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Vagy tényleg legyen Grogu a neve.:D

 

Ahhoz túl sokat tombol :D Igaz láttuk Baby Yoda-t így.

 

Egyébként vörös kandúr, akit találtam vöröshajú karakter az Cal Cestis meg Hux tábornok. Azt mondjuk el tudnám képzelni, hogy Hux-nak nevezzem, és mikor nem oda végzi a dolgát ahova kellene, akkor számon kérem, hogy Hux tábornok, jelentést! Ez elfogadhatatlan! :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az érzés amikor, kimész a dorozsmai piacra Szegeden és több helyen is kiskutyákba botlasz. Jó kutyás napom volt, össze-vissza simogattam a kis kölyköket. volt amelyik meg is nyalt. Aztán még nyuszikat is láttam és őket is megsimogattam. Könyvet most magamnak nem vettem, csak az ötéves unokahúgomnak egy mesekönyvet előre karácsonyi ajándékba.

 

@NorbiLordi, tündéri az a kiscica.

Szerkesztve: - Darth Revan9
  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.