Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kedves mindenki, Dzséjt, Tenel Ka, Phobos, kolmilan, kudar, Donát, Jake, Oldie, Revan9, MissKarrde, Ody, Frenkie, Obi1, Nabopolasszar, Krande, Sky: köszönöm szépen a jókívánságokat, puszikat, smiley-kat, kedves szavakat! :yes:

 

Ma van a puszi világnapja is love-smiley-024.gif
Ez szuper! És épp a szülinapomon. :)

 

Nade most úriember leszek és nem vén tyúkozok. Fiatal csirkéket amúgy sem szokás :D :D :D:yes:
Oldie, igazán visszafogott voltál, ezt nagyon értékelem. :D A második mondat pedig igazi úriemberhez méltó. :D:)

 

Boldog szülinapot Pildi. Egy feles biztos akad azért otthon ilyenkor. :D
Akadt kettő is. :D Koccintottunk a családdal. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki utalt már át neten pénzt? Az Apeh-nek kellene utalnom de kicsit bizalmatlan vagyok. Egyfelől azért mert mi a biztosíték hogy tényleg átutaltam, másfelől technikai malör miatt.

Én Erste bankos vagyok, és utalgattam már át neten, igen gyors, és szerintem megbízható. Egy-két biztonsági kódot küld el sms-ben, amit be kell gépelni a folyamat során, így szerintem elég jó ez az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Erste bankos vagyok, és utalgattam már át neten, igen gyors, és szerintem megbízható. Egy-két biztonsági kódot küld el sms-ben, amit be kell gépelni a folyamat során, így szerintem elég jó ez az egész.

 

 

Köszi, akkor megpróbálom mert a csekkre várhatok itéletnapig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki utalt már át neten pénzt? Az Apeh-nek kellene utalnom de kicsit bizalmatlan vagyok. Egyfelől azért mert mi a biztosíték hogy tényleg átutaltam, másfelől technikai malör miatt.
Évek óta neten utalok, az a legjobb és leggyorsabb. Teljesen biztonságos. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár egy nappal megkésve, de boldog szülinapot Pildi! :)
Köszönöm Neked is! :)

 

 

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor holnap elintézem.
Csak megerősíteni tudom a többiek véleményét, én is így utalok, és még semmi nem veszett el. Ha nem is vagy benne gyakorlott, de figyelmesen követed az utasításokat, nem lehet baj. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.