Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Attól, hogy nálunk az normális, ha valaki full részegen végig okádja az utcát és még büszke is másnap rá, az nem azt jelenti, hogy máshol egy vicces cigit szégyenlek a fiatalok és szintén ilyen aljasak lesznek tőle...itt a bor literje 200 FT, máshol meg egy kávézóban ennyiért már kapsz egy finom sütit...Társadalom és hozzáállás válogatja. No meg politikus is, ahol több eszük van, ott rájöttek, hogy ez igazán sokat hozhat a konyhára, ha ráteszik az adót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb mérföldkövön vagyok túl ( hehe...projekttervezés), sikerült a vizsga. Máris érzem, hogy hihetetlen esélyek nyíltak meg előttem, puszi Viktor pocijára ezért.

Sajnos az osztály felének nem sikerült, nagyon sajnálom őket, mert tényleg ebbe apait-anyait beleadtak, hogy sikerüljön. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb mérföldkövön vagyok túl ( hehe...projekttervezés), sikerült a vizsga. Máris érzem, hogy hihetetlen esélyek nyíltak meg előttem, puszi Viktor pocijára ezért.

Sajnos az osztály felének nem sikerült, nagyon sajnálom őket, mert tényleg ebbe apait-anyait beleadtak, hogy sikerüljön. :(

 

Akkor gratula hivatalosan is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula nagyon.

 

 

Ami a személyeskedést illeti, Frenkie régi tag, akit azért szeretünk mert ő Frenkie. Alkoholos befolyásoltság alatt vagy indulatból ír olyasmit, ami később nem kerül archiválásra :) Ilyen darab. Viszont nagyszerű fórumtalikat lehet nála szervezni (hú de rég voltam már fórumtalin.....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Oldie. Remélem most jöttél haza a búfelejtőből megünneplendő a sikert. :D

Nem jöttem....Hoztak! :D

 

Á, nem. Mindenki kifáradt oszt szétszéledtünk. :) Szerintem a fél osztály bukása beárnyékolta a közös sörözést.

 

Kolmilan, kösz neked is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.