Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

No igen csak nekem az angolom zéró pont zéró szóval ezért is örültem volna,ha később lefordítják. Biztos,hogy kevés fogyott el mert most is folyamatosan teszik be akciókba mind a szukits mind a Libri meg stb...kár érte pedig érdekességnek nagyon jó lett volna.

 

Esetleg majd valaki későbbiekbe hátha lesz olyan szorgalmas, és lefordítja az erő segítségével :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Koréliai hajsza lesz a Most Wanted magyar címe.

 

Lezajlott az első kör a Szukits Kiadónál a szerkesztői állásra való jelentkezésre. A több mint 100 jelentkező közül kiválasztották a 10 legesélyesebbe.t Én magam is megpályáztam, és bekerültem a TOP 10-be. A kiadó küldött egy kérdés és próbafeladat sort, melyet a jelentkezőknek meg kell válaszolniuk és meg kell oldaniuk. Aztán ebből a 10-ből is még tovább válogatnak, pár embert meghívnak személyes interjúra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm. Nem vagyok benne biztos, hogy én leszek a befutó. A helyzet az, hogy üzleti angol levelezéssel is kéne foglalkozni a munka során. A próba feladtok közül ez egyik egység pont ilyen. Üzleti angol nyelvvizsgám van, de 2008-ban tettem le azóta üzleti angollal nem tudtam foglalkozni. Édesanyám halála után kezdtem neki az angol tudásom bővítésének és karbantartásának. Habár megértem az angolt, tudok angolul is olvasni szöveget, de sajnos úgy érzem sok minden megkopott. Édesanyámat kellett ápolnom, hosszú ideig a haláláig, ami sokszor nem volt könnyű és nem volt időm minden nap angolozni. De azért próbát teszek vele... hátha szerencsém lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol nyelvtudás fontos, de abba újra bele lehet jönni, ha korábban foglalkoztál levelezéssel. Az elkötelezettség, de főleg a téma és az eddigi könyvek ismerete szerintem sokkal fontosabb, az előbbit nem kell magyarázni, azt utóbbinál pedig az esetleges hiányosságokat nehezebb behozni rövid távon, még ha meg is van a lelkesedés. Ha hosszú távon jól akarnak járni, akkor ezt nézik inkább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Rincewind írta:

Van rá esély, hogy 5-e előtt felkerül még a Szukits honlapjára előrendelhetőben valami? Az Aphra+Jedha+Solo együtt még nem üti meg az ingyen szállítást, és minden mást megrendeltem már :D Ha nem lesz semmi, akkor megrendelem úgy.

Jó kérdés, én se tudom. A Koréliai hajsza van olyan állapotban, hogy január-február környékén kijöjjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Thrawn: Treason borítója. Wáó! :o

Cover of Thrawn: Treason

 

A leírás szerint akkor ez a Rebels 4. évad lyukait fogja betömködni? Mármint amíg nem látjuk Thrawnt, illetve amikor a Coruscantra utazik? :hmm:

 

szerk.: És Eli Vanto is visazatér! :yeah:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Az újabb részben Thrawnnak nagy kihívásokkal kell szembenéznie: egyrészt biztosítania kell a pozícióját a Birodalom hierarchián belül, mivel Krennic Halálcsillag-projektje miatt ő mintha kiesne az Uralkodó kegyeiből; másrészt egykori protezsáltja, Eli Vato visszatér a Chissek bolygójáról, és közelgő veszély hírét hozza. A főadmirális látszólag lehetetlen döntés elé áll, amikor a Császárnak tett esküje és a hazájához való hűsége között kell lavíroznia. A helyes döntés ugyanis lehet, hogy árulásnak minősül."
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szerkesztői állásnál első körben egy két évtizedes szerkesztői tapasztalattal rendelkező illetőt hívnak be. Ha ő nem válik be, akkor jelezték nekem, hogy engem és másik két embert hívnak be elbeszélgetésre. Meglátjuk mi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.