Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Jessica Henwick, a Jess Pavát alakító színésznő megerősítette hogy a karaktere túlélte az Exegolo csatát. Ami miatt iderakom az az, hogy beszél egy új spin-off képregényről. Hátha lesz belőle valami.

 

“Jess Pava is alive and well. You can read up on all her adventures in new spinoff comic books. So, don’t worry, she’s doing great. She’s living her best life." 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nagyon idétlen ez a férfias Aphra arc. Ettől függetlenül kíváncsi leszek a sorozatra, mert tényleg jó karakter, és az eddigi képregények is egész jók voltak. Viszont ez a Clone Wars képregény (mivel IDW) eléggé gyermeteg. Megkockáztatom hogy közelébe sem ér majd a régi (nálunk a Semic érában megjelent)  CW képregényeknek, amik nagyon durvák voltak, igazi háborús képekkel és hangulattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, mui-ruy írta:

Megkockáztatom hogy közelébe sem ér majd a régi (nálunk a Semic érában megjelent)  CW képregényeknek, amik nagyon durvák voltak, igazi háborús képekkel és hangulatta

Ilyet elvárni egy IDW-től képtelenség is, mivel ez a kiadó nem a teenager, vagy a fiatal felnőtt korosztályt célozza meg, mint azt a Dark Horse képregényei tették, hanem a fiatalabbakat. Ettől függetlenül még lehet szórakoztató és érdekes.

 

26 perccel korábban, mui-ruy írta:

Nagyon idétlen ez a férfias Aphra arc

Ezzel egyet kell hogy értsek, remélem a belsőben szebbre fogják megrajzolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Új reményben hangzik el a következő párbeszéd Tarkin és Leia között a Halálcsillagon. Nekem úgy tűnik, hogy rendben van, passzol a magyar szinkronhoz.

Minthogy vonakodik közölni velünk, hol van a lázadók támaszpontja…

…úgy döntöttem, támaszpontunk rombolóerejét az ön otthonán próbálom ki: az Alderaanon.

 

Ne! Az Alderaan békés bolygó! Nincs felfegyverezve! Ezt nem teheti…

 

Van más javaslata? Egy katonai célpont? Akkor mondjon egyet!

 

Elegem van a huzavonából. Utoljára kérdem.

 

Hol van a lázadók támaszpontja?

 

A Dantooine.

 

A Dantooine-on.

 

Remek!

 

Látja, Vader nagyúr? Hallgat ő az okos szóra.

 

Folytassák a hadműveletet! Ha felkészültek, tűz!

 

Micsoda?

 

Miért, mit képzelt? A Dantooine túl messze van egy látványos erődemonstrációhoz.

 

De ne aggódjék! Elintézzük a lázadó barátait is hamarosan.

 

Ne!

 

Gyújtószerkezetet bekapcsolni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az Új reményben hangzik el a következő párbeszéd Tarkin és Leia között a Halálcsillagon. Nekem úgy tűnik, hogy rendben van, passzol a magyar szinkronhoz.

- Minthogy vonakodik közölni velünk, hol van a Lázadók támaszpontja…
…úgy döntöttem, hogy támaszpontunk rombolóerejét az ön otthonán próbálom ki: az Alderaanon.

Hogyhogy? Az Alderaan békés bolygó! Nincs felfegyverezve! Ezt nem teheti!

...

- A Dantooine-on. A Dantooine-on...

- Ááá! Látja, Vader Nagyúr? Hallgat ő az okos szóra.

 

 

A többi rész ugyanaz.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

- Minthogy vonakodik közölni velünk, hol van a Lázadók támaszpontja…
…úgy döntöttem, hogy támaszpontunk rombolóerejét az ön otthonán próbálom ki: az Alderaanon.

Hogyhogy? Az Alderaan békés bolygó! Nincs felfegyverezve! Ezt nem teheti!

...

- A Dantooine-on. A Dantooine-on...

- Ááá! Látja, Vader Nagyúr? Hallgat ő az okos szóra.

 

 

A többi rész ugyanaz.

Nagyon köszönöm.

Emlékeim szerint a Dune Sea a könyvekben Dűne-tengerként van írva, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nagyon köszönöm.

Emlékeim szerint a Dune Sea a könyvekben Dűne-tengerként van írva, ugye?

Szívesen.

Az Agavés változatban Dűne Tengernek, a "Bolygók és Helyszínek"-ben Dűnetengernek van írva, de mintha az első változat lenne az elterjedtebb.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szinkronról van szó, nekem a Birodalom Visszavág magyar szinkronjában mindig kicsit fura volt, hogy Han és Leia még mindig magázódnak. Sosem tartottam életszerűnek, és most, hogy megismertük a 4. és 5. rész közötti eseményeket a képregényeknek köszönhetően, végképp fura. Az jó, hogy a képregények igazodnak a szinkronhoz, viszont ha egyszer újraszinkronizálnák az eredeti trilógiát, akkor is magázódnának? Azért kérdezem, mert a képregények szempontjából egy kicsit kínos lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

Ha már szinkronról van szó, nekem a Birodalom Visszavág magyar szinkronjában mindig kicsit fura volt, hogy Han és Leia még mindig magázódnak. Sosem tartottam életszerűnek, és most, hogy megismertük a 4. és 5. rész közötti eseményeket a képregényeknek köszönhetően, végképp fura. Az jó, hogy a képregények igazodnak a szinkronhoz, viszont ha egyszer újraszinkronizálnák az eredeti trilógiát, akkor is magázódnának? Azért kérdezem, mert a képregények szempontjából egy kicsit kínos lenne.

Remélem, ezt nem bolygatják meg, mert szerintem jól van így. Mindig úgy voltam vele, hogy Han és Leia egyfajta "cukkolásból" magázták egymást még évek múltán is. Ez is az évődésük része volt. Ráadásul így végül épp a "Szeretlek"-kel törik meg a jég. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Iqvi írta:

Megvan a következő Star Wars képregény címe, amit a Szukits ad ki. 

 

Vader: Sötét Látomások. Ez, ha valaki nem jönne rá a Vadet: Dark Visions lesz. 

A Target: Vader-nek jobban örültem volna, ezt még nem biztos, hogy megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

A Target: Vader-nek jobban örültem volna, ezt még nem biztos, hogy megveszem.

Annak a gyűjteményes kiadása még februárban jön.  Az elég korai lenne még nálunk.

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba. you’re a wonderful human being.

Ezt a mondatot, ugye Han mondja Jabbának. (Új remény). Magyar szinkronban ez nem tudom hogy volt. A Jabbás képregényben az összefoglalónál ez így lett fordítva: "Jabba, te bámulatosan emberséges lény vagy."

A Grand Hutt Council kifejezés A klónok háborúja animációs sorozat magyar szinkronjában hogy hangzott? A Hutt Nagytanács jó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Annak a gyűjteményes kiadása még februárban jön.  Az elég korai lenne még nálunk.

Hát pedig jobban járnánk vele. Na semmi kifogásom a kiadásokkal, azért lehetne tényleg szelektálni. A Vader: Dark Visions egy antológia szerűség, amely nem ragadott meg teljesen, simán ki lehetne hagyni. A másik meg fontos lehet a későbbiekben. Továbbá a Poe se indult még el. :( Tudom, tudom, a szerződés...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ezt a mondatot, ugye Han mondja Jabbának. (Új remény). Magyar szinkronban ez nem tudom hogy volt. A Jabbás képregényben az összefoglalónál ez így lett fordítva: "Jabba, te bámulatosan emberséges lény vagy."

A szinkronban is így van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ha jól tudom, akkor a következő képregényekről tudunk, amik külföldön elindultak/elindulnak:

- The Rise of Kylo Ren

- Star Wars

- Darth Vader

- Bounty Hunters

- Doctor Aphra

 

Meg valószínűleg jön a 9. résznek is valamikor a képregényváltozata. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fognak bejelenteni újabb képregényeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Jabba. you’re a wonderful human being.

Ezt a mondatot, ugye Han mondja Jabbának. (Új remény). Magyar szinkronban ez nem tudom hogy volt. A Jabbás képregényben az összefoglalónál ez így lett fordítva: "Jabba, te bámulatosan emberséges lény vagy."

 

 

A Grand Hutt Council kifejezés A klónok háborúja animációs sorozat magyar szinkronjában hogy hangzott? A Hutt Nagytanács jó lesz?

 

:hmm:

Amiben most néztem ott "Jabba, te mindig emberséges voltál." szerepel.

 

A másikat egyszerűen csak "A Tanács"-ként emlegették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Hát pedig jobban járnánk vele. Na semmi kifogásom a kiadásokkal, azért lehetne tényleg szelektálni. A Vader: Dark Visions egy antológia szerűség, amely nem ragadott meg teljesen, simán ki lehetne hagyni. A másik meg fontos lehet a későbbiekben. Továbbá a Poe se indult még el. :( Tudom, tudom, a szerződés...

Nem kell aggódni, bepakoltam a Target Vadert is a javasolt összeállításokba. A kiadónál már tudnak róla, hogy fontos. Csak nem tudom, mikor jön, mivel a Disney letöltő felülete gagyi mostanában. A Vader Dark Visions tényleg nem nagy szám, de a fogyásoknál Vader mindent visz. Ezért minden Vaderes cuccot bepakolok automatikusan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Most ha jól tudom, akkor a következő képregényekről tudunk, amik külföldön elindultak/elindulnak:

- The Rise of Kylo Ren

- Star Wars

- Darth Vader

- Bounty Hunters

- Doctor Aphra

 

Meg valószínűleg jön a 9. résznek is valamikor a képregényváltozata. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fognak bejelenteni újabb képregényeket. :)

Hova mar ennyi?:hmm:

Ez is sok....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt, igen, ahogy Cupsy kolléga (:D) is írja, örülni kell, ha van sok képregény. A másik pedig, én tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy a TESB-ROTJ közti képregények mellett milyen újdonságokra kell majd idén készülnünk. Ezért várom a Project Luminous bejelentést, továbbá azon kívül mik lesznek még. A Skywalker Saga véget ért, szóval most azt csinálhatnak - remélem - amihez már nincs megkötve a kezük. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, ZoliZoltán írta:

Nem ugyan az a banda fogja csinalni az SW vol.2-t?

(a nincs megkotveva kezuk tema miatt kerdem)

 

Már a Star Wars vol.1-et is három alkotógárda készítette. Jason Aaron, Kierron Gillen és Greg Pak voltak az írók, mellettük pedig számtalan rajzoló ténykedett. A Star Wars vol.2-t Charles Soule és Jesús Saiz csinálja most, és érdemes olvasni mert Soule-nak nagyszerű munkái vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Megvan a következő Star Wars képregény címe, amit a Szukits ad ki. 

 

Vader: Sötét Látomások. Ez, ha valaki nem jönne rá a Vadet: Dark Visions lesz. 

Imádtam ezt a képregényt. Már azon is gondolkodtam, hogy külföldről megrendelem, mert féltem tőle hogy itthon csak sokára fog megjelenni. De örülök, hogy vártam a dologgal :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.