Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezeket sehol nem látom előjegyezhető státuszban a szukits oldalán.

Az "Előkészületben" menüpontban vannak:

https://www.szukits.hu/47-elokeszuletben

 

Érdekes. @Darth Revan9: eddig nem úgy volt, hogy a Thrawn nem fog megjelenni képregényben?

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 14. - 12:27, HeirToGrievous írta:

Az "Előkészületben" menüpontban vannak:

https://www.szukits.hu/47-elokeszuletben

 

Érdekes. @Darth Revan9: eddig nem úgy volt, hogy a Thrawn nem fog megjelenni képregényben?

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így, hogy bekerült a Thrawn úgyis az fog nyerni... már most megy a poszt alatt, hogy csak a Thrawn a többi teljesen érdektelen. Félreértés ne essen, akármelyik jelenik meg biztos megveszem, hogy támogassam a kiadót, és a jövőbeli megjelenéseket, de a könyv mellett ezt a megjelenést feleslegesnek érezném, inkább új sztorit olvasnék. Allegiance kapta az előjegyzésemet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Thrawn kivételével mindet előjegyeztem. Érdekes amúgy, hogy mennyire mást gondolnak az itteni fanok, és az "egyszeri olvasók" a Facebook oldalon. Szerintem sokan akik bekommentelnek, még életükben nem vettek Star Wars képregényt. Megfigyeltem az utóbbi időben, hogy már a Jedi könyvtár oldalát is ellepték a trollok, akik a posztok alá nyomatják a SW utálatot (főleg a folytatás trilógiát és az előzményeket szidják). Kérdésem hogy hogy találják meg ezek az emberek egy Star Wars médiumokat kiadó és forgalmazó cég hivatalos, rajongóknak és vásárlóknak létrehozott face-oldalát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is alábecsültem a mezei olvasók Thrawn őrületét. Vagy éppen a begyepesedett agyúak Thrawn b*ziságát. Nekik tényleg semmi más nem kell, csak csillagromboló, TIE-vadász, X-szárnyú, Vader, Luke. Leia, Han, no meg persze Thrawn minden mennyiségeben. És ez a Thrawn őrület úgy tűnik olyan nagy, hogy akár ugyanannak a regénynek a képregény adaptációját is szívesebben olvasnák, mint egy teljesen új sztorit. Nem is tudom mit mondjak erre? Szánalmas? Szomorú? Sajnálatos? Ilyenkor néha azt kívánom, hogy a másod és harmad generációsok, valamint a normálisabb első generációsok szorítsák ki egyszer és mindenkorra a gyepes agyú első generációsokat. Ilyenkor nagyon irritál a szűk látókörűek jelenléte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Szukits által kiadott SW-könyvek/képregények kb. 80%-át veszem meg. Egy időben mindent megvettem, de az elmúlt pár évben már szelektálok, mert tele lett a piac olyan könyvekkel és képregényekkel, amiket még el akarok olvasni, feleslegesen meg nem akarok vásárolni. A Vol 12 biztos vétel lesz, az Allegiance-n még gondolkodom. A Thrawn-t nem tervezem megvenni, a könyvet kétszer is elolvastam, nem hiszem, hogy a képregény sokkal többet nyújt. A Galaxy's Edge kiadványok továbbra is teljesen hidegen hagynak, a kalandparkba úgysem jutok ki a közeljövőben, a karakterek és a történetek meg anélkül nem tűnnek különösebben érdekesnek. Max majd ha egyszer kijutok az USA-ba, a repülőn azt fogom olvasni. :D

 

Én továbbra is a High Republicot várom a legjobban, abból minden automatikus vétel lesz a számomra. Illetve azt, hogy a fő sorozatok eljussanak a 2020-as újraindításhoz. Viszont remélem a Star Wars Vol 13 előtt még jön a Target Vader.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

És ez a Thrawn őrület úgy tűnik olyan nagy, hogy akár ugyanannak a regénynek a képregény adaptációját is szívesebben olvasnák, mint egy teljesen új sztorit.

Kérdés, hogy ezek az emberek veszik is a könyveket és a képregényeket vagy csak szavazgatnak? Mindenesetre a Thrawn képregényeken kivül az összes többit bejelöltem. Nekem mindegy melyik jön csak ne a Thrawn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 12/21/2019 at 1:08 PM , Iqvi said:

@caseyjones

Viszont, bár tudom hogy óckodsz a képregényektől, 

Nem mondanám, hogy óckodok, inkább arról van szó, hogy én Star Wars téren regényekkel kezdtem, tehát abba a világba csöppentem bele, és ott is ragadtam. :) Képregények terén pedig a Marvel/Teknőcök/Usagi/Garfield volt az, amelyeket elkezdtem olvasni, így mind a mai napig azokat olvasom/gyűjtöm, és még ezekből a sorozatokból is van nagyon-nagyon sok szám, amely hiányzik a polcomról. És mindez mellett már nem igazán van kapacitásom meg időm még Star Wars-képregényeket is venni/olvasni. 

De majd ha minden bakancslistás képregényt meg regényt sikerül kivégeznem, lehet, hogy a Star Wars képregényes univerzumába is belekóstolok. :) Vagyis inkább több mint valószínű.

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 14. - 16:31, Whill írta:

Én a Szukits által kiadott SW-könyvek/képregények kb. 80%-át veszem meg. Egy időben mindent megvettem, de az elmúlt pár évben már szelektálok, mert tele lett a piac olyan könyvekkel és képregényekkel, amiket még el akarok olvasni, feleslegesen meg nem akarok vásárolni. A Vol 12 biztos vétel lesz, az Allegiance-n még gondolkodom. A Thrawn-t nem tervezem megvenni, a könyvet kétszer is elolvastam, nem hiszem, hogy a képregény sokkal többet nyújt. A Galaxy's Edge kiadványok továbbra is teljesen hidegen hagynak, a kalandparkba úgysem jutok ki a közeljövőben, a karakterek és a történetek meg anélkül nem tűnnek különösebben érdekesnek. Max majd ha egyszer kijutok az USA-ba, a repülőn azt fogom olvasni. :D

 

Én továbbra is a High Republicot várom a legjobban, abból minden automatikus vétel lesz a számomra. Illetve azt, hogy a fő sorozatok eljussanak a 2020-as újraindításhoz. Viszont remélem a Star Wars Vol 13 előtt még jön a Target Vader.

A Galaxy's Edge képregényben szerepel a Korriban bolygó és egy ősi Sith szekta pengéje is. Esetleg így se érdekel?

 

2020. 08. 14. - 17:20, caseyjones írta:

Nem mondanám, hogy óckodok, inkább arról van szó, hogy én Star Wars téren regényekkel kezdtem, tehát abba a világba csöppentem bele, és ott is ragadtam. :) Képregények terén pedig a Marvel/Teknőcök/Usagi/Garfield volt az, amelyeket elkezdtem olvasni, így mind a mai napig azokat olvasom/gyűjtöm, és még ezekből a sorozatokból is van nagyon-nagyon sok szám, amely hiányzik a polcomról. És mindez mellett már nem igazán van kapacitásom meg időm még Star Wars-képregényeket is venni/olvasni. 

De majd ha minden bakancslistás képregényt meg regényt sikerül kivégeznem, lehet, hogy a Star Wars képregényes univerzumába is belekóstolok. :) Vagyis inkább több mint valószínű.

 

Ha esetleg belevágnál, akkor a Régi Köztársaság Lovagjait, vagy a Hagyatékot javaslom.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

De majd ha minden bakancslistás képregényt meg regényt sikerül kivégeznem, lehet, hogy a Star Wars képregényes univerzumába is belekóstolok. :) Vagyis inkább több mint valószínű.

Ha érdekel olvasd el a 2017-es Darth Vader sorozatot és a Doktot Aphrát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 minutes ago, Iqvi said:

Ha érdekel olvasd el a 2017-es Darth Vader sorozatot és a Doktot Aphrát.

Huh, pont az a Doktor Aphra az, amely a legkevésbé érdekel. :oops::whistle:

Ha most rögtön kéne választanom, akkor a következők közül válogatnék: Skywalker lesújt, Han Solo, Hősök, Gonosztevők, Windu-képregény, Obi-wan és Anakin, illetve valamelyik Maul-képregény. 

De mire én eljutok oda, hogy SW-képregényeket olvassak, bele fog telni jó pár év, annyi idő alatt meg nyilván sokat fog változni a kínálat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nonsense, hogy sorakoznak a magyarul még kiadatlan képregények, erre egy olyan történetet akarnak előtérbe helyezni, amit már részletesebb formában, regényként megismerhettünk.

Természetesen részemről is ment az előjegyzés a Thrawnon kívül minden másra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár, most hogy belegondoltam, az hogy a Jedi Könyvtár oldalon ennyien felböfögik a Thrawnt nem biztos, hogy jelent valamit. Ha nem jegyzik elő és csak kommentben van, holott az lenne a lényeg, hogy előjegyezzék, akkor a kommentes válasz nem sokat ér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Allegiance-ra voksoltam, bár nem tudom, mennyire egészíti ki az EP8 utáni érát. Vagy az is az Age of... sorozathoz hasonló kis történeteket tartalmaz, amelyek úgy igazán nem adnak sokat hozzá a történésekhez?

 

 A SW vol.12. úgy is megjelenik  (nem lenne értelme félbehagyni egy sorozatot nem sokkal a vége előtt), így arra szavazni értelmetlen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Nute Gunray írta:

Az Allegiance-ra voksoltam, bár nem tudom, mennyire egészíti ki az EP8 utáni érát. Vagy az is az Age of... sorozathoz hasonló kis történeteket tartalmaz, amelyek úgy igazán nem adnak sokat hozzá a történésekhez?

 

Az egy kerek négy részes történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Az Allegiance-ra voksoltam, bár nem tudom, mennyire egészíti ki az EP8 utáni érát. Vagy az is az Age of... sorozathoz hasonló kis történeteket tartalmaz, amelyek úgy igazán nem adnak sokat hozzá a történésekhez?

Ahogy Iqvi fogalmaz, egy kerek 4 részes történet. Az előző héten olvastam el. Igazából Mon Cala helyzetén és Ackbar fián kívül nagyon nem volt nagy szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jöhet. :)

 

2 perccel korábban, Nute Gunray írta:

A st éra úgy is hanyagolva van a Szukits-nál, még a Poe Dameron-t se adták ki....

Ne is mond, már mióta áhítozok, hogy a Szukits kezdje el magyarul kiadni a Poe képregényeket. Aktuális is lenne. Dehát úgy tűnik, hogy a frissebb témákat választják, amely természetesen nem rossz, de pl. a Galaxy's Edge kijön de egy Poe nem? What? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, annak mellőzését nem is értem. Azért bármennyire is jó a Doctor Aphra, mégiscsak erősen marginális a cselekmény a SW eseményfolyamának szempontjából. Azt meg lazán kiadják.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.