Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt a 7, meg a 8-át!

 

 

 

+ ennek hatására megnéztem a korábbi hosszú évadzáró előzetest és mit vélnek látni szemeim:

Talzin a szokott zöld ködében rakja össze Maul-t. Másnak is feltűnt?

Bár a Brother klipből is lejön, hogy megkezdi az előkészületeket.

Tök rendes. Mindenkinek segít, ha bosszúra éhes. :)

De ez a bosszú fordítva is értelmezhető: mert Obi-nak is van mit megtorolnia, hisz amit bosszúból elkezdett, most kell befejeznie, mert a felezéssel nem sikerült.

Bár a szájába adnák!

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgultok már az epizód miatt? :) Reggel azonnal megnézitek vagy vártok a feliratra? Mindenhol nagyon izgatottak a rajongók, bár inkább a pesszimizmus az úr. :)

 

Nagyon várom az biztos, viszont holnap meló lesz, úgyhogy valószínűleg csak este 6-kor tudom megnézni. :cry:

Egyébként a nagyon jónak ígérkező részeknél nem tudok várni a feliratra és megnézem angolul, bár alig értek belőle valamit.

 

Revenge preview!!

 

Remek videó. Engem az az asztromech droid ragadott meg a legjobban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem is tudtam, jó lenne látni azt az előzetest.

 

Keresgéltem, sajna nem találtam meg. Reviczki annyira zseniális szinkronhang, és annyira sokkal jobban passzolna palpatinehoz a többi részben is, nem csak a hatban. más filmekben is embertelen, mit művel, lényegében ő a legjobb szinkronhangok egyike, elég csak arra gondolni, milyen zseniálisakat művelt robert de niro, jack nicholson vagy clint eastwood szinkronhangjaként

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgulok-e? Hát az nem kifejezés,persze :P Aki minden egyes TCW részhez megvárja a feliratot,azt nem is tudom mihez hasonlítani :D Ki tud várni? :P Szerintem rendben lesz ez a szál,nagyon várós :)

 

Én mindegyik részhez megvárom a magyar feliratot. Ha nem érted kristálytisztán akkor mi értelme van nézni? A képek engem nem érdekelnek. A lényeg a szöveg. Te érted az angolt tökéletesen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli :D

 

Szívesen! Na végre van itt valaki velem ilyenkor! A torrent jól jön, atöbbi tetű-lassú, pedig 10 megás a netem...

 

szerk: na lejött. Ez ám a remek szülinapi ajándék nekem! nézem is! :D

 

Szerk újra: bazmeg vissza kellett jönnöm!

PIROS A TCW LOGÓ A RÉSZ ELŐTT AZ ŰRBEN!!! :rock:

 

 

 

MOST MÁR TÉNYLEG MEGYEK

 

szerk még:

kezdeti lelkesedésem gyors letörése után, azért íme itt a záróepguide kép:

epguide422.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... Maul egy szemmel látható transzformáción fog keresztül menni, amely után sokkal inkább fog hasonlítani egykori önmagára, nem úgy, mint ebben a részben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igen... Maul egy szemmel látható transzformáción fog keresztül menni, amely után sokkal inkább fog hasonlítani egykori önmagára, nem úgy, mint ebben a részben.

 

Csak azt nem értem, ezt a transzformációt miért nem lehetett ebben a részben megcsinálni? Sokkal érdekesebb lett volna mint mondjuk az Anakinos-Ahsokás éttermes jelent, vagy a tűzköpők és a robot jawák támadása amik szerintem tök fölöslegesek voltak. Ha ezeket kihagyták volna már is nyertek volna 4 percet -plusz még ott van a végéről lemaradt 2-t- ami bőven elég lett volna a barátkozásra/csinosítgatásra, és így úgy fejezhették volna be a részt, hogy indulnak előcsalogatni Kenobit.

 

Szerk.: van egy olyan érzésem hogy a következő részben az egész transzformációt vagy a rész eleji newsreelben vagy max. 1 percben fogják lezavarni, ha egyáltalán foglalkoznak vele.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég spoilermentes? Ne ülj le nagy elvárásokkal az epizód elé és tetszeni fog :D

Nekem azóta nincs elvárásom, amióta ismerem az alapsztorit. :) Egyelőre nem merem megnézni. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.