Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Lux az... :)

Mivel a fickó szeme meg a haja barna, a teste vékonyabb, méretét tekintve pedig magasabb, a bőre sötétebb és az arc szerkezete is más, én úgy gondolom, hogy nem Bonteriről van szó.

 

Elsőre viszont azt hittem, hogy egy fiatal Han Solóval van dolgunk, de a Legends alapján ekkor ő még gyerek volt és ez a kánonban sem lehet nagyon másként...

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétségkívül a sztori fontos szereplője akar lenni, talán egy újabb kapcsolat Ahsokának, de talán nem olyan Lux-kaliberű. Bár, igazából akárki lehetne. Ilyenkor bánom a legjobban, hogy nem kapjuk meg ezeket a sztorikat. Viszont ma elgondolkodtam egy kicsit a Filonitól eddig hallottakon a TCW utóélete kapcsán, és az a legenyhébben jellemezetten is merész gondolat ugrott be, hogy mi van, ha a leadatlan sztorikról való szűkszavúsága csak azért van, mert nem akarja lelőni a poént olyan sztorikhoz, amik esetleg még a jövőben bármilyen formában napvilágot láthatnak. Tudom, a Disney agyát jobban felforraló feltételezést nem is tehetnék, de azért elég durva belegondolni ebbe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ma elgondolkodtam egy kicsit a Filonitól eddig hallottakon a TCW utóélete kapcsán, és az a legenyhébben jellemezetten is merész gondolat ugrott be, hogy mi van, ha a leadatlan sztorikról való szűkszavúsága csak azért van, mert nem akarja lelőni a poént olyan sztorikhoz, amik esetleg még a jövőben bármilyen formában napvilágot láthatnak. Tudom, a Disney agyát jobban felforraló feltételezést nem is tehetnék, de azért elég durva belegondolni ebbe. :D

Ez nekem is megfordult a fejemben... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de én is érzek valamit a levegőben, leginkább Ahsoka kapcsán. A TCW eredeti végén elég drámai érzelmeket váltott ki sokakból és később hiányolták. A Rebels-ben elég katartikus volt a visszatérése és a trailer, poszter alapján igencsak komoly szerepet szánnak neki ott is. Ugyan igyekszem a trailer-eknél mélyebb spoiler-be nem belemenni, így nem olvastam utána dolgoknak, de ez elég világos. Alapvetően elég sokat javult a kis togruta megítélése, ez pl. a TiM-ben is fényesen látható volt.

 

Az OT idejére biztosan kiírják a Saga sztorijából, kérdés hogyan. Ha nem véglegesen távozik az élők sorából, akkor azért lehet indokolt a későbbi feltűnése, ha pedig igen, akkor az csakis valami nagyon epic jelenetsor végkifejlete lehet, ami tovább növeli az ázsióját. Legalábbis én nem tudom elképzelni, hogy Filoni-ék ennyi remeklés után pont a szívük legkülönlegesebb csücskénél lőjenek bakot. Ha pedig lesz annyira népszerű a karakter, hogy ez ilyen-olyan formában eljusson a készítőkhöz és a SW fejeseihez, akkor elővehetik még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lux az... :)

Ugyan Sky! Mégis hogy kerülne az Onderon szenátora egy szerelői állásba a Corruscant-i alvilágban? ;)

 

Tényleg nagy kár, hogy nem lesznek befejezve, még így félkész állapotban is baromi jók ezek a részletek :(

 

Hány éves is lenne Ahsoka az ep 7 körül? :hehe: Mostmár minden eszembe jut..

Az EP3 idején volt kábé 16-17. Az EP6 25 évvel játszódik a 3 után, a 7 pedig 35-tel a 6 után. Tehát 76-77, nagyjából annyi, mint Dooku a prequelek idején, szóval belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan Sky! Mégis hogy kerülne az Onderon szenátora egy szerelői állásba a Corruscant-i alvilágban? ;)

Első pillantásra Lux ugrott be, a szájállása szerintem egy az egyben ugyanaz. Miután alaposabban megnéztem, találtam különbségeket, szóval elfogadom, hogy nem ő ez. Nem fogok a kardomba dőlni emiatt. :P

Abból, ahogy Ahsokát vizslatta, szintén arra lehetett következtetni, hogy már ismeri a lányt.

 

Hány éves is lenne Ahsoka az ep 7 körül? :hehe: Mostmár minden eszembe jut..

Ami biztos, hogy 36 évvel a yavini csata előtt született (14 évesen lett Anakin padawanja). A 7. rész elvileg 34 évvel a yavini csata után fog játszódni. Így kereken 70 évesnek kéne lennie. Viszont nem tudom, örülnék-e egy ilyen Ahsokának... eleve nehéz ügy beadni, mit csinálta a lázadás alatt. Főleg a Rebelses szerepét ismerve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első pillantásra Lux ugrott be, a szájállása szerintem egy az egyben ugyanaz. Miután alaposabban megnéztem, találtam különbségeket, szóval elfogadom, hogy nem ő ez. Nem fogok a kardomba dőlni emiatt. :P

Abból, ahogy Ahsokát vizslatta, szintén arra lehetett következtetni, hogy már ismeri a lányt.

Nekem szimplán csak úgy tűnt, hogy... felkeltette az érdeklődését. ;)

 

Egyébként megkérdeztem egy rajongót, aki ott volt a Celebration Anaheim-en arról, hogy ki ez a titokzatos alak, de állítása szerint Filoniék nem árultak el túl sokat az Ahsokás jelenettel kapcsolatban.

 

A YouTube-on viszont az egyik kommentelő szerint ez talán az 1. évadban feltűnt Jaybo Hood, idősebb kiadásban. Szerintem van benne valami. :hmm:

Na mindegy. Egyszer csak kiderül, kiről van szó... és remélhetőleg az is, hogy maga a sztori miről szólt. :clap2:

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Úgy néz ki, hogy 2016-ban is folytatódik a TCW. Meg nem erősített hírek szerint két story arc fog debütálni a hivatalos oldalon, ebből az egyik az Ahsoka Underworld Arc lesz.

 

Már csak én teszem hozzá, hogy vélelmezhetően ezekben a részekben bukkan fel Solo, akinek a meg nem nevezett karakterét már láthattuk is az egyik ilyen szkeccsben.

(Solo felbukkanásának a híre nem tőlem származik, azt egy LFL alkalmazott már megerősítette. Elmondása szerint az el nem készült TCW részek egyikében szerepelt Solo, mint kölyök. Az ordító hasonlóság tehát nem a véletlen műve.)

 

Solo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg hasonlít, még így félkészen is! Ezt a képet azonban még sose láttam eddig. :hmm:

 

Haj, áll, orr, szem, kesztyű, csupa familiáris dolog. Azt írták, hogy Solo az Ashokás szálban szerepelt volna. Kizárásos alapon róla van szó, jövőre kiderül.

 

Kevés kétségem van afelől, hogy ő Han Solo.

 

Solo2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A képet én szedtem ki innét:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cEbWuGMJMxA

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.