Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én azt hittem, hogy ebben a részben fog megküzdeni Luminara és Grievous. Mivel ez nem így történt, talán tényleg a Mustafaron harcolnak majd egymással!

 

Luminara és Grievous??? :D erről nem is tudtam, hogy lesz ilyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hittem, hogy ebben a részben fog megküzdeni Luminara és Grievous. Mivel ez nem így történt, talán tényleg a Mustafaron harcolnak majd egymással!

A korábbi sneak peekekben csak Luminara vs Ventress volt valami Mustafar szerű helyen. Azzal kevered vagy tudsz valami újat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi sneak peekekben csak Luminara vs Ventress volt valami Mustafar szerű helyen. Azzal kevered vagy tudsz valami újat?

 

Bizony, Luminara és Ventress, de az majd a Nute Gunray-es részben lesz, és nem Mustafar, hanem egy csillagromboló reaktorterme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is a Rising eddig az abszolut csúcs. A többi rész csak némi kihagyással követheti a dobogón.

 

Egyébként ITT egy remek interjú Lucassal a CW kapcsán. Többek között azt is elmondja, hogy Filoni már csak azért is remek választás volt szerinte, mert ő többet tud a Star Warsról mint ő maga :D Persze Lucas a különféle könyvekről/képregényekről beszél, amikre ő nem igen tudna hivatkozni, mert nem igen ismeri őket, de Filoni mint nagy SW fan ezekből is tud ötletet meriteni.

Egyébként azt mondja, hogy kifejezetten cél volt, hogy ne csak a gyerekeknek, hanem akárcsak a filmeknél minden generációnak szóljon a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek melyik volt a legjobb rész a Malevolence sztoriból? Én a Rising -ra adom a voksom, amit egyébként az eddigi részek közül is a legjobbnak tartok. :D

Nekem a Shadow tetszett a legjobban. Űrharc, Y-Wingek, "standing by"... az ep4 óta nem éreztem ilyen feelingesnek egy űrharcot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni szerintem is remek választás volt, ez most már tisztán látszik. A cél pedig dicsérendő és nem másodsorban látszik is a sorozaton.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni szerintem is remek választás volt, ez most már tisztán látszik. A cél pedig dicsérendő és nem másodsorban látszik is a sorozaton.

Másrészt, talán ezért is egy kicsit hullámzó. A komoly pillanatokat általában egy gyermeteg (bár nekem általában bejövős) poén követi, vagy töri meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészt, talán ezért is egy kicsit hullámzó. A komoly pillanatokat általában egy gyermeteg (bár nekem általában bejövős) poén követi, vagy töri meg.

És ez baj? Épp arról beszélnek az interjúban, hogy miért lett ilyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

itt

 

A linkre kattintva az egyes epizódokról a leírásokat megtalálod, és még az elején a szereplők felett le van írva, ki rendezte az adott epizódot. A linket értelemszerűen át tudod írni, annak függvényében, hogy melyik epizódra vagy kíváncsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek... én alapvetően olyan vagyok, aki nem szívesen rangsorolja az egyes epizódokat. (mint ahogy a 6 SW filmet sem rangsorolom mert mindegyiket nagyon szeretem és egységesen alkot egy kerek egészet... de ugyan így vagyok pl a 24 c. sorozattal is. Én legalábbis ott sem tudok egyes epizódokat direktbe kiemelni vagy lejebb pontozni, mert együtt, egységesen az igaz.)

 

Szóval nekem a "trilógia" mindhárom része nagyon tetszett mert igyekeztem egy történetként kezelni és nem epizódonként. És hál'Istennek sikerült! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, a trilógiát egyben kell majd megnézni (erre még nem volt lehetőségem), és úgy értékelni, mint kerek egészet. A három epizód más-más hangulatot áraszt külön-külön, kíváncsi vagyok, egyben milyen lehet.

A harmadik kicsit kilóg a sorból (több benne az utalás a Saga-ra, viszont kevesebb az új ötlet), ami nekem most tetszett, kellett ez a Padmé-Anakin találkozás, jót tett a lelkemnek :roll:, és mert egyébként felesleges lett volna egy egész epizódot szentelni annak, hogy végre elpusztul az előző részben már oly erősen megtépázott Malvolence, hogy az önmagában kevés izgalmat adott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4. rész 720p HD Rapidshare link:

 

rapidshare.com/files/155749672/swtcw104aaf.part1.rar

 

rapidshare.com/files/155763396/swtcw104aaf.part2.rar

 

rapidshare.com/files/155775345/swtcw104aaf.part3.rar

 

Sajnos a hang csúszik egy kicsit a film közepétől. Érdemes leszedni mert nem annyira zavaró, csak jó ha tudjátok.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.