Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Frenkie: A Detours-ra értettem, hogy brand new! ;)

 

De ez banyek...

 

"Miután elkészültünk a "durva" modellekkel, felvesszük a virtuális jeleneteket számítógéppel. Ha ez kész, megy a szerkesztőknek. Mindent darabokra vágunk, majd újra összerakjuk a megfelelő sorrendben. Eddig George-é volt a döntés, immár a Disney-é, hogy megállapítsák, megfelelő-e a jelenet. Ha "jól néz ki", akkor külföldre küldjük a projektet, ahol az animáció készül. Itt dolgoznak a modellek nagyobb felbontású verzióin."

 

A Disney megállapítja, hogy jó -e a jelenet....pffff :cry:

 

 

Filoni: Igen, és akkor itt Maul levágja Vizsla fejét....igen, pont itt.

Disney: Hmm....tetszik, de attól tartunk, ez így túl durva. Mi mást szeretnénk.

Filoni: Hát ki is tudjuk vágni és akkor művészibb a jelenet...mondjuk így és akkor csak a test látszik, de takarja a szék.

Disney: Nem, mi nem erre gondoltunk. A közvélemény-kutatások alapján jobban örülnénk, ha Vizsla inkább átölelné Mault és kibékülnének. És szeretnénk egy kicsit vidámabb dallamot, amolyan trillalát alá és a háttérben gyerekek kórusa is szóljon, mondjuk akik a teás részben szerepeltek...na az tetszik nekünk.

Filoni: Aham..deee...nos...ez a szál, hogy is mondjam, hát Maul és Vizsla riválisok...ez egy hatalmi harc.

Disney: Persze Dave persze...de értsd meg, számunkra ez jobban néz ki így és mostantól a részek végén zenei betétet is szeretnénk, Elthon John fogja felénekelni.

Filoni: Hát...jó...akkor..akkor legyen úgy.

 

 

Sorry, ezt nem hagyhattam ki! Disney fog lektorálni...brávó!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát így elsőre, bár nem nézem a Tron sorozatot, de azért nem egy TCW minőség. De mivel nem nézem, ebből az előzetesből sokat le nem tudok szűrni. Olyan semmilyen. Utánozni próbálja a keményebb animékat, de módjával. A Disneyt utálom...ez van na...nem szeretem, mert a Disney képviseli a programozott amerikai álmot. Minden méretre van vágva, hogy a kislányok mitől kislányok és a kisfiúk mitől kisfiúk. Nagyon tervezett, nagyon cukormázas...utálom minden szegmensét. A Disney képvislei azt az Amerikát, ami hányingert kelt bennem. De egyébként nem csak bennem, mert nagyon sokan kritizálják.

 

szerk.: Ha már megy az új évad a Disney akármelyik csatornáján és nem lesznek benne teás részek, kvázi nem vesz vissza a sorozat az üteméből és a szerkezetéből, akkor leszek optimista...de addig engem meg nem fog győzni senki. :hmm:

 

"Welcom to the world of Justin Bieber a typical teenage boy as you want to be....Disney."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Filoni: Igen, és akkor itt Maul levágja Vizsla fejét....igen, pont itt.

Disney: Hmm....tetszik, de attól tartunk, ez így túl durva. Mi mást szeretnénk.

Filoni: Hát ki is tudjuk vágni és akkor művészibb a jelenet...mondjuk így és akkor csak a test látszik, de takarja a szék.

Disney: Nem, mi nem erre gondoltunk. A közvélemény-kutatások alapján jobban örülnénk, ha Vizsla inkább átölelné Mault és kibékülnének. És szeretnénk egy kicsit vidámabb dallamot, amolyan trillalát alá és a háttérben gyerekek kórusa is szóljon, mondjuk akik a teás részben szerepeltek...na az tetszik nekünk.

Filoni: Aham..deee...nos...ez a szál, hogy is mondjam, hát Maul és Vizsla riválisok...ez egy hatalmi harc.

Disney: Persze Dave persze...de értsd meg, számunkra ez jobban néz ki így és mostantól a részek végén zenei betétet is szeretnénk, Elthon John fogja felénekelni.

Filoni: Hát...jó...akkor..akkor legyen úgy.

 

 

Ez jó volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek! :)

 

És már tudják Ahsoka sorsát? :o Akkor ezek szerint időközben eldőlt. Hamarosan jön a vége (és a tömény izgalom)! :)

Gondolom, ez egy olyan i volt, amire George-nak illett rátennie a pontot, aminek mellesleg nagyon örülök. Persze a végkimenetelt továbbra is kétesélyesnek látom, nagy izgalmakra és frappáns megoldásra számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit tényleg sok már ebből a Disney-zésből és a vészmadárkodásból!

Egyetértek. Utánanéztem a Disney XD műsorkínálatának, semmi ok sincsen a hisztériakeltésre. Egyelőre nem adta semmi jelét a Disney, hogy a TCW-t "ki akarja herélni". A legutóbbi rész legalábbis szintén nem erről tanúskodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom, valami Pókember-sorozatot is adnak. Szóval nem csak dedósoknak szánt csatorna.

Hát az Ultimate Spider-man az "olyan gáz, hogy már majdnem jó" kategória. Azt hiszem elég ha annyit mondok, hogy kedvenc hálószövőnk motorral száguldozik New York felett :facepalm:

 

Az a Disney channel. :) A Disney XD az idősebbeknek szól már. Ott még azt is el tudom képzelni, hogy mutatják a durvább jeleneteket is.

A Naruto Shippuden-t is az XD adta, és azt is agyon cenzorálták, pedig közelében nincs a TCW durvaságának. Ráadásul a fanfavorit Pain-arc előtt annak ellenére elkaszálták, hogy amerika második legnépszerűbb franchise-za.

Itt egy előzetes a TRON -ból. Mindenki döntse el maga, hogy ez mennyire dedós. ;)

Dedósnak talán nem dedós, de pofátlan Generator Rex koppintásnak tűnik

 

Találtam egy interjút Filonival az egyik német oldalon, amit többé-kevésbé sikerült lefordítanom. Tartalmaz apróbb spoilereket is, szóval aki érzékeny rá, annak csak óvatosan. ;)

 

Köszi, ez nagyon érdekesen hangzik :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Naruto Shippuden-t is az XD adta, és azt is agyon cenzorálták, pedig közelében nincs a TCW durvaságának.

Nem, a Naruto durvább. Eleve főleg a véres jeleneteket vették ki vagy vették le belölük a vért... na most a TCW-ben én még nem láttam egy csepp vért se. Két úgymond inkriminált kép a Narutóból:

 

narutoom.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hát igen, ez tényleg a közelében sincs kategória... Ahhoz, hogy ez a közelébe se legyen a TCW-nek, a klónoknak minimum Spartacusi ámokfutást kéne rendezniük, a Jediknek meg szexorgiákat. :) Talán a TCW nincs ennek a közelében, és lássunk csodát, a CN még így is cenzúrázta. De biztos a Disney az ámokfutó szemét rohadt emberek gyülekezete, akik ha a kezeik közé kapják a TCW-t, akkor aztán csak sípolást fogunk hallani, meg nagy fekete négyzeteket mindenhol. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére nem fognak akkora ámokfutást végezni, mint amit a 4Kids Entertainment csinált annak idején néhány anime sorozattal. A Disney XD elvileg az idősebbeknek szól, így hát a nagyon durva jelenetek kivételével szerintem nem fogják cenzúrázni. (Ahogy a CN sem tette, pedig elvileg az is "csak" gyerekcsatorna.) Remélhetőleg Aayla dekoltázsát nem kockázzák ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

1: Jajj néhány csepp vér, milyen brutál. Most komolyan, a TCW tömve van brutálisabbnál brutálisabb kivégzésekkel, attól még, hogy senki nem vérzik, semmivel nem család barátabb. Jó persze vannak olyan részek, ahol a Naruto iszonyú durva volt, amikhez képest tényleg nem lehet a TCW-t még mérni sem, de nagy átlagban fordított a helyzet.

2: Kábé húsz epizódonként egyszer tűnik fel a Sexy Jutsu, és akkor is felnőtt nővé változik. Ehhez képest két és fél évadon keresztül, 14 éves Ahsoka úgy öltözött mint egy utcalány. Na most akkor melyik is a perverzebb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most hiába nevetsz, pont a csepp vérekre ugranak

Tudom, és kolosszális b*romságnak tartom. Szerintem nem a vér tesz egy sorozatot brutálissá, hanem ahogy és amennyi karaktert kinyírnak benne vérrel vagy anélkül. A TCW-ben pedig 100 rész alatt legalább annyi karakter halt szörnyűbbnél szörnyűbb halált, mint amennyi a Narutoban 600 fejezet alatt (A háború arc állítólagos 40.000-es áldozat számát nem számítom, ahogy Padmé 100 Jedi áldozatos megjegyzését sem). Azt mondani, hogy valami annál brutálisabb, minél több benne a vér az olyan mintha azt mondanád, hogy a One Piece brutálisabb, mint a Death Note, vagy a Black Lagoon.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerinted van, és ha csak nem te vagy a Disney cenzórbizottságának az elnöke, akkor az, ami szerinted van, senkit sem érdekel és nem fedi a valóságot. Tehát, a valóság az, hogy a TCW gyerekbarát, mert nincs benne vér, se csöcs, ez a másik szutyok meg brutális és perverz. Ez a tényállás. ;)

 

Amúgy szerintem is a vér mutatása "brutálisabb," mivel az természetesebb megjelenítés. Vér nélkül egy lefejezés is nevetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lapozzunk.

 

Ha van aki nem fogadott spoiler-mentességet a fináléra, és érdekli a dolog, itt olvasható az epizódokról egy nagyon rövidke felvezető:

 

Biztos meg akarod nézni?

 

Még visszafordulhatsz!

 

Íme

 

 

 

 

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Werebazs minden szavával egyetértek! :clap:

 

A spoiler nem olyan szolid szerintem

 

 

Az epizód fináléban Anakin és Ashoka között lesz egy nagyon jelentős párbeszéd, amin sokáig fogunk gondolkodni. Ráadásul a titkos merénylő személyes is rejtélyes, hiszen egy sötét jediről van szó, aki nem Assaj Ventress, ugyanis vele Ashoka véletlenül fut majd össze az alvilágban és köt kényszerű szövetséget, hogy tisztázza magát a gyilkosság vádja alól. Ha minden igaz, ebben a történetben jelenik majd meg Thor (remélem jól írtam) az új klón is. Az pedig külön öröm, hogy Filoni elejtette, hogy Cade Bane és Boba kapcsolatáról a következő évadban többet is meg fogunk tudni, hiszen Cade Bane áll a Slave I mellett, amikor Boba felrohan a rámpán. Most az jutott eszembe, hogy ez a rész eleji montázs átkerült a 6. évadba és azért szedték le ideje korán a Bobás képet a főoldalról.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vita meg egyelőre tárgytalan és előreszaladott.

Tényleg értelmetlen. A Disney megválna egy már befutott bevételforrástól, amire még meg nem térült milliókat költött a Lucasfilm? Nem hinném. Átkerül a sorozat a Disney XD-re, és akkor mi van? Amennyire tudom, nem egy Minimax jellegű csatornáról beszélünk. Nem gondolom, hogy bármivel többet fognak cenzúrázni, mint a CN-en tették, ahol pár fejezés és egy csók is olló alá került. Mellesleg a 6. évad jó része elméletileg már készen áll az apróbb finomításoktól eltekintve, nagyobb változtatásokra, jelenetmódosításokra nem számítok. Szerintem marad a megszokott stílus. Azért, mert néhányan előítéletesek a Disney-vel, még nem festeném az ördögöt a falra...

 

Elég szolid információk ezek az évad fináléjáról.

Ha Filoni kiküldött mindenkit Ashley-n és Matten kívül a stúdióból az azt sugallja, hogy nemigen szeretne idejekorán kiszivárogtatni semmit. Nem is baj, ha nem tudjuk a Maul-szálhoz hasonlóan részletesen előre, mi fog történni. Eddig a kíváncsiság vezérelt és a spoilermentességhez kellő akaraterőm hiányzott, de erős a gyanúm, hogy sokkal érdekesebb úgy egy történet, hogy nem tudom, mire számítsak. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg értelmetlen. A Disney megválna egy már befutott bevételforrástól, amire még meg nem térült milliókat költött a Lucasfilm? Nem hinném.

Elsősorban ez az amiért a Naruto-t felhoztam, csak aztán vakvágányra futottunk. Mert bizony az is kaszát kapott az DXD-n, annak ellenére, hogy az animének csak amerikában lényegesen nagyobb rajongóbázisa van, mint a Star Wars-nak, sőt az egyetlen franchise ami népszerűbb az a szemüveges, sebhelyes kis varázsló története (Most nem a "minőség"-ről beszélek hanem a rajongótáborok méretéről!)

 

Átkerül a sorozat a Disney XD-re, és akkor mi van? Amennyire tudom, nem egy Minimax jellegű csatornáról beszélünk.

 

A Marvel részleg fejesének szent meggyőződése, hogy a rajzfilm csakis gyerekeknek való, és ez meg is látszik a Marvel sorozatokon: az Ultimate Spider-Man még viccnek is rossz, az Avengers:EMH-ban pedig New York utcái és épületei mindig varázsütésre kiürülnek, mielőtt a kerületeket letaroló csaták elkezdődnének. :facepalm: Ezek után nekem nehéz optimistának maradnom, hogy pont a TCW-t ne butítanák le.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a jelenre koncentrálok, nem aggódom hitelbe. :)

 

Aki még a Maul szálat spoilerezve követi, annak itt a 2. részlet az epizódból...

http://www.youtube.com/watch?v=qvsHE_W0RBs#!

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a jelenre koncentrálok, nem aggódom hitelbe. :)

Én inkább előre aggódok, és akkor később legfeljebb pozitívan csalódok :)

Aki még a Maul szálat spoilerezve követi, annak itt a 2. részlet az epizódból...

Köszi :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.