Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

..... Állítólag ezek közt kaptak volna helyet a Boba Fettel, és sorozatban már felbukkant többi fejvadásszal foglalkozó részek, illetve ezen "majdnem kész" részek tartalmazták volna Cad Bane és Aurra Sing sorsát is. Ez tovább erősíti annak csaknem 100%-os valószínűségét, hogy nem lesz teljes mértékű lezárása a TCW függőben maradt történeteinek.

 

Engem Boba Fett érdekelt volna....már soha nem látjuk a TCW-ben talpig hagyományos páncélban. Egy képet kaptunk róla és szevasz. :(

Még mindig nem értem, hogy miért szedték le anno a főoldalról.

10669a.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is így gondoltam.

De viszont nem tartam épp jó ötletnek, mert elég furán hangzik Windu szájából (mondjuk a filmbe nem is szólítja már így).

Ha most genyó akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy Windu szájából kb. minden furcsán hangzik. A filmekben elég kevésszer jut szóhoz, a TCW-ben meg kiderül nagyjából miért is van ez így. Nem sok értelmes és hasznos megnyilvánulást sikerült a szájába adni a karakternek, de hát őt se az eszéért tisztelték. :)

 

Akkor ha most jól értettem a Cad Bane és Aurra Sing sorsát lezáró szálat nem kapjuk meg?

Engem Boba Fett érdekelt volna....már soha nem látjuk a TCW-ben talpig hagyományos páncélban.

Szerintem teljesen rendben van, hogy nem rágnak mindent a szánkba és nem zárnak le bizonyos szálakat. A SW-ra mindig is jellemző volt, hogy csak a legfontosabb dolgokat fejtik ki, a többi mozaik összerakásáért "dolgozzon" a befogadó fél.

Hondo, Bane, Aurra, Boba Fett, Ventress, Rex, a mandalore-iak, stb. tipikusan olyan szereplők, akik sorsát láttuk, amikor belefolytak a főhősök életébe és a galaxis sorsába. Amikor már nincsenek tűzközelben, akkor a saga szempontjából irrelevánsak. A további sorsuk vagy egy spin-off témája lehet, vagy esetleg később újra belekeveredhetnek a főszálba (pl. Boba vagy Ventress a TCW zárószálában).

Ami inkább zavaró az Ahsoka és Maul sorsa. Előbbi a TCW főszereplőnője, Anakin "bukott" tanítványa, a Jedi Rend legnagyobb baklövése (mármint az "elárulása"). Utóbbi pedig a filmvásznon is feltűnt, Sidious volt tanítványa, akinek ráadásul rejtélyesen megkímélte az életét.

Utóbbiakkal kapcsolatban csak azért nyelem le, hogy nem derült ki a sorsuk, mert tartok tőle, hogy méltatlan lett volna hozzájuk amit a készítők kitaláltak volna. De ezek már csak az én fenntartásaim, az én bajom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "lagymatag" jelzőt nem is értettem, ezért nem írtam be. A fanok reakciója ennek szöges ellentéte. Azért jó látni (még ha nem is lesz semmi pozitív eredménye), hogy sokan nem akarják elengedni a sorozatot.

Épp ezért gondoltam, hogy nincs valami rendjén a cikkel. Szerintem csak még nagyobb rohamra szeretnék sarkallni a népet.

 

 

Nem hinném, hogy légből kapott lenne az egész, a már meglévő 2 szálon túl szerintem se lesz semmi egyéb...

De a kaszakor ezt írták: 'We're continuing production on new Clone Wars story arcs that promise to be some of the most thrilling adventures ever seen.' Ez pedig nem egyenlő azzal, hogy két másfél-két évvel ezelőtt elkészült szálat adnak csak ki. A (már alig létező) hitelességét eléggé aláásná a Di$ney. Szvsz.

 

Mondjuk az igaz, hogy Filoni rádiós látogatását is elhalasztatták. :(

 

Ugye Ti is fogtok szavazni a TCW szavazáson?

Hogyne, fogok, persze. :) Csak át kell gondolnom, ami nem egyértelmű :P

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pb, gunji és a többiek! Ugye Ti is fogtok szavazni a TCW szavazáson?

Megmondom őszintén, hogy nem biztos a dolog. :S

Láttam a felhívást, ill. belenézegettem korábbi ilyen mókákba és tetszett is, de sajnos mostanság nagyon kevés időm van bmire is. Az epizódok többségét (Ahsoka-szál kivételével) egyszer tudtam megnézni. Azt pedig láttam, hogy elég masszívan el kéne merülnöm az adott évadban, hogy normálisan tudjak szavazni. Többször újra kéne néznem bizonyos részeket, hogy a jelölteket jobban szemügyre vegyem és dönthessek.

Szóval nem tudok ígérni semmi konkrétat. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyne, fogok, persze. :) Csak át kell gondolnom, ami nem egyértelmű :P

Köszönöm, csak erre voltam kíváncsi. :)

 

Megmondom őszintén, hogy nem biztos a dolog. :S

Láttam a felhívást, ill. belenézegettem korábbi ilyen mókákba és tetszett is, de sajnos mostanság nagyon kevés időm van bmire is. Az epizódok többségét (Ahsoka-szál kivételével) egyszer tudtam megnézni. Azt pedig láttam, hogy elég masszívan el kéne merülnöm az adott évadban, hogy normálisan tudjak szavazni. Többször újra kéne néznem bizonyos részeket, hogy a jelölteket jobban szemügyre vegyem és dönthessek.

Szóval nem tudok ígérni semmi konkrétat. :(

Ugyan már pb! Túl komolyan veszed. Ráadásul Te, aki esszéket írsz a részekről és a sorozatról nehogy már ne tudj dönteni egy ilyen lista esetében! Eredményt akarok és nem kifogásokat! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghallgattam egy rádiófelvételt, ahol Tom Kane beszélt a Bombad Radio-nak mindenféle Yodával kapcsolatos dolgokról, és volt egy érdekes részlet. Amikor azt kérdezték, hogy a finálé eredményéhez vezető úton mik alapján gondolkodott Yoda, miért hitték el Ahsoka bűnösségét, miért úgy döntöttek, ahogy, akkor azt válaszolta, hogy a hatodik évadhoz elkészült anyagban ezekkel a kérdésekkel kapcsolatban sok mindenre kaphatunk/kaphatnánk választ. (Már ha a bónusz tartalom magában foglalja ezt, illetve nem gondol egyet a Disney :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a kaszakor ezt írták: 'We're continuing production on new Clone Wars story arcs that promise to be some of the most thrilling adventures ever seen.' Ez pedig nem egyenlő azzal, hogy két másfél-két évvel ezelőtt elkészült szálat adnak csak ki. A (már alig létező) hitelességét eléggé aláásná a Di$ney. Szvsz.

A Lucasfilm Animation leépítése arra enged következtetni, hogy már nem folynak TCW-s munkálatok. Nem valószínű, hogy előbb elküldik az alkalmazottakat, majd a saját emberkéiknek adják ki a feladatot, hogy végezzék el az utolsó simításokat a befejezetlen részeken. Értelmetlen lenne az egész. Annyit ígértek, hogy a sorozat még nem ért teljes mértékben véget, érkeznek a jövőben további szálak... a "melyek, mikor, hol, hogyan" kiskapukat nyitva hagyták, így bőven lehet, hogy csak a teljesen elkészült 6-8 részt tolják elénk "Bonus" címen. Én úgy érzem, nem téved a cikk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 24 óra alatt több, mint 7000 tweetet küldözgettek szét a SaveTheCloneWars-osok. :clap: Ez azért nem semmi!

 

Több rajongói oldal és szervezet is támogatta a kampányt, köztük a RebelForce Radio, JediNews.co.uk, Club Jade, The Star Wars Report, Yoda News, Sandtroopers.com, Following the Nerd, és a The ForceCast.

 

A Star Wars közösség nagy emberei közül is volt, aki csatlakozott az ügyhöz, többek között Kyle Newman, a Fanboys - Rajongók háborúja rendezője és Sam Huntington színész, Amy Radcliff, bloggoló "geek", és az Ain't It Cool News Harry Knowlese.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. Szerintem ez azért egy naphoz képest jó. Persze, lehetne jobb... De ugye vannak olyan rajongók is, akik meg se próbálják megmenteni a sorozatot, "mert fölösleges, úgy sem lesz belőle semmi." Az ilyen beállítottságú "kitartó, lojális fanoktól" borsódzik a hátam. Az, hogy mi reális, az meg nézőpont kérdése. Minden az, ahogy ezt egykor egy öreg bölcs Jedi mester is megfogalmazta. Ennyi erővel, most durva példákat fogok felhozni, minek kelünk fel reggel, ha tudjuk, hogy úgyis este megint lefekszünk? Minek mosakszunk, ha estére úgyis megint bekoszosodunk? Minek álltunk elő új médiacikkeket, ha egyszer úgyis jön egy még modernebb és még újabb? Na, ezzel a hozzáállással jutott ide az országunk is, ahol tart, de most a politikát nem akarom idekeverni... De egyébként mielőtt még valaki nekem rontana fénykarddal, nem céloztam konkrétan senkire, csak most már nekem is ki kellet fújnom a gőzt. :)

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 óra alatt nem tudom mit vársz.

Ja, hogy ez 24 óra alatt jött össze. Akkor még csodálatosabb az eredmény, tekintettel arra, hány másodperc alatt lehet egy tweetet megírni. Már vagy tízbe is beletelik. Még 7000 levél is semmi. Ez egy nudli szám, akárhány óra, nap, hét áll mögötte. Egy sorozat sorsáról százezres nagyságrendekben lévő napi nézettségek alapján döntenek, és a TCW-t milliós nagyságrendnél kaszálták el. Még az is nudli lenne, ha egy nap alatt 500 ezer tweet születne. Ez még a mi országunkban is semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lucasfilm Animation leépítése arra enged következtetni, hogy már nem folynak TCW-s munkálatok. Nem valószínű, hogy előbb elküldik az alkalmazottakat, majd a saját emberkéiknek adják ki a feladatot, hogy végezzék el az utolsó simításokat a befejezetlen részeken. Értelmetlen lenne az egész. Annyit ígértek, hogy a sorozat még nem ért teljes mértékben véget, érkeznek a jövőben további szálak... a "melyek, mikor, hol, hogyan" kiskapukat nyitva hagyták, így bőven lehet, hogy csak a teljesen elkészült 6-8 részt tolják elénk "Bonus" címen. Én úgy érzem, nem téved a cikk.

Nem tudjuk, milyen állapotban vannak a félkész epizódok. A korábbi infók szerint a 6. évad teljesen elkészült, a hetediknek most álltak neki év elején. Nem tudjuk, hogy akik maradtak a cégnél, azok a produkciós folyamat melyik részén dolgoztak. Két optimista verziót tudok elképzelni:

a) akik maradtak, azok a teljes munkafolyamatot le tudják fedni, így elvileg teljes epizódokat is tudnának készíteni;

b) azok maradtak, akik a félbemaradt epizódokat be tudják fejezni.

Ezek közül a második a valószínűbb, szvsz.

A pesszimista verzióban leállították az egész gyártást és vagy nem kapunk semmit, vagy a negyedik évfolyamból kimaradt részeket adják csak ki. De ez ellentétes azzal, amit nyilatkoztak. Ebben az esetben nem érteném a Di$neyt, hogy miért tennének így. Az elkészült részeket miért nem adják ki? De ezt már körbeírtam múltkor is. Ha így tesznek, akkor hazudtak korábban. Amitől persze nem dől össze a világ, csak egy újabb figyelmeztető jel lenne azok felé, akik (no offense) tapiskoltak a Di$neynek. Semmi nem garantálja, hogy az EP7-ben ne köpjenek szemen bárkit és bármit, ha úgy hozza Iger kedve. És sokan annak is tapsikolni fognak.

(Igen, picit morózus lettem a fórumokat olvasgatva. Pedig az indexen az utóbbi tíz év legjobb poénjába futottam bele. Valaki a 'Revival' kapcsán azt írta, hogy 'a grafika nagyon gyenge'. Csak nevetni nem tudok rajta :cry: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Igen, picit morózus lettem a fórumokat olvasgatva. Pedig az indexen az utóbbi tíz év legjobb poénjába futottam bele. Valaki a 'Revival' kapcsán azt írta, hogy 'a grafika nagyon gyenge'. Csak nevetni nem tudok rajta :cry: )

 

:o By the Force! :pfff::facepalm::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. Szerintem ez azért egy naphoz képest jó. Persze, lehetne jobb... De ugye vannak olyan rajongók is, akik meg se próbálják megmenteni a sorozatot, "mert fölösleges, úgy sem lesz belőle semmi." Az ilyen beállítottságú "kitartó, lojális fanoktól" borsódzik a hátam.

Ezzel nagyjából én is így vagyok. Mert bár nem rugaszkodok el a realitás talajától (nem tartom valószínűnek, hogy a Disney változtat korábbi döntésén), próbálkozni mindenképp érdemes, vesztenivalónk már nincs. Nem tudom, mire számít az a "rajongó", aki arra nem veszi a fáradságot, hogy pötyögjön pár mondatot, vagy ha kell, lájkoljon néhány oldalt Facebookon... mert ezek roppant megerőltető, és időigényes dolgok. Hab a tortán, ha valaki a cél iránt lelkesedő rajongótársait kedvteleníti el.

 

A pesszimista verzióban leállították az egész gyártást és vagy nem kapunk semmit, vagy a negyedik évfolyamból kimaradt részeket adják csak ki. De ez ellentétes azzal, amit nyilatkoztak. Ebben az esetben nem érteném a Di$neyt, hogy miért tennének így. Az elkészült részeket miért nem adják ki? De ezt már körbeírtam múltkor is. Ha így tesznek, akkor hazudtak korábban. Amitől persze nem dől össze a világ, csak egy újabb figyelmeztető jel lenne azok felé, akik (no offense) tapiskoltak a Di$neynek. Semmi nem garantálja, hogy az EP7-ben ne köpjenek szemen bárkit és bármit, ha úgy hozza Iger kedve. És sokan annak is tapsikolni fognak.

Én ezt a verziót tartom valószínűnek, legfeljebb pozitívan csalódok, ha úgy adódik. Már a TCW kaszájakor értetlenül pislogtam a Disney döntésén (sőt, a mai napig), de a tények tükrében nem olyan fontos számukra a sorozat, ha így elhajították, holott rengeteg potenciál volt a tervezett további 3 évadban. Így szerintem az is hidegen hagyja őket, hogy befejezzék a készülőfélben ragadt részeket. Az állítólagos Lucasfilmes forrás szerint csak az említett 2 szál készült el teljes mértékben, amit látni is fogunk a jövőben.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek közül a második a valószínűbb, szvsz.

 

Ta gunji(vagy Sky), mi ez az "szvsz"?

Ott tartok hogy már frászt kapok tőle...Minden mondat értelmes nélküle is, én meg úgylátszik hülye vagyok.

Ti ketten nagyon szeretitek használni.

Ez öszvisz'-t jelent vagy szevaszt, vagy mit?

Bocs, néha le vagyok maradva a modern kiber-szövegstílusokban.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 24 óra alatt több, mint 7000 tweetet küldözgettek szét a SaveTheCloneWars-osok. :clap: Ez azért nem semmi!

 

Több rajongói oldal és szervezet is támogatta a kampányt, köztük a RebelForce Radio, JediNews.co.uk, Club Jade, The Star Wars Report, Yoda News, Sandtroopers.com, Following the Nerd, és a The ForceCast.

 

A Star Wars közösség nagy emberei közül is volt, aki csatlakozott az ügyhöz, többek között Kyle Newman, a Fanboys - Rajongók háborúja rendezője és Sam Huntington színész, Amy Radcliff, bloggoló "geek", és az Ain't It Cool News Harry Knowlese.

szép lista....de....Harry Knowlese???? :o HK szereti a TCW -t? Na ezen most kiakadtam. :o

 

Ja, hogy ez 24 óra alatt jött össze. Akkor még csodálatosabb az eredmény, tekintettel arra, hány másodperc alatt lehet egy tweetet megírni. Már vagy tízbe is beletelik. Még 7000 levél is semmi. Ez egy nudli szám, akárhány óra, nap, hét áll mögötte. Egy sorozat sorsáról százezres nagyságrendekben lévő napi nézettségek alapján döntenek, és a TCW-t milliós nagyságrendnél kaszálták el. Még az is nudli lenne, ha egy nap alatt 500 ezer tweet születne. Ez még a mi országunkban is semmi.

Azért ökörséget ne írjunk már, főleg ne hizlaljuk. Ez igen is szép szám a tweeteket tekintve!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ökörséget ne írjunk már, főleg ne hizlaljuk. Ez igen is szép szám a tweeteket tekintve!

Mit nagyítok? A tweet egy ökörség, semmit sem ér, ennél nagyobb számban sem. Sokkal, sokkal leleményesebb eszközök kellenének ide, ami megmutatja a TCW rajongók energiáit, kitartásukat. Erre alkalmatlan egy olyan felület, amit arra találtak ki, hogy a LOL, WTF és társai szellemében egy-két szavas (rövidítéses) üziket tégy közzé. Ez azt mutatja, hogy 7000 rajongón kívül a TCW-ért még sem ennyit sem képes megtenni a nagytöbbség.

A történelemben voltak ennél sokkal erőteljesebb próbálkozások is, és azok hoztak is eredményeket. Legutóbb a Mass Effect 3 esetében, amikor az EA 400 sütit kapott, amik önmagukban prezentálták, mi a baj a játék végével. Az EA vette a lapot, kaptunk is EC DLC-t, 400 beteg gyerek pedig sütiket, mert nekiadományozták őket. Ebben van ötlet, energia, kitartás, minden, ami mutatja, hogy igen, a nép vissza szeretné kapni. Egy tweetben ilyen nincsen.

És emiatt megtudom érteni, hogyan is értették a készítők a "lagymatag rajongói megmozdulást."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.