Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Bízzunk a koncepció meglétében. :) Lucas úgy csinálta a filmeket, hogy már az elején tudta mi lesz belőle. Itt is ebben bízok.

 

Ez azért nem teljesen van így... Luke sem volt kezdetektől fogva Vader fia, tudtommal, legalábbis az ep4 forgatása közben még nem volt ilyesmiről szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg nem tudom de nekem elég fura lenne hogy az EP7 gyakorlagilag Rey és annak misztikus hátterére lett alapozva hogy ki is ez a lány. ( a rohadt sok beszólás, célozgatás a filmben) Aztán ha kiderülne hogy ő egy "senki" akire csak úgy rátaláltak és véletlenül belekeveredett a dolgokba.

 

Maz - Ki a lány?

Han - Senki - not related - miért?

Maz - Ja semmi. :D

vége

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lány így is valaki lenne csak nem a szülei miatt. Az eseményekbe való belekeveredés épp annyira lehetne az Erő műve mint sok más is. Ha az Erő Qui-Gont elvihette Anakinhoz, akkor akár Rey-t is elviheti Luke-ékhoz. Maz azt mondja az ep.7-ben Rey-nek hogy nem a múltjában kell keresnie a kérdéséket, hanem előre kell néznie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lány így is valaki lenne csak nem a szülei miatt. Az eseményekbe való belekeveredés épp annyira lehetne az Erő műve mint sok más is. Ha az Erő Qui-Gont elvihette Anakinhoz, akkor akár Rey-t is elviheti Luke-ékhoz. Maz azt mondja az ep.7-ben Rey-nek hogy nem a múltjában kell keresnie a kérdéséket, hanem előre kell néznie.

Persze hogy valaki, nyilván, látszik rajta meg a cselekedetein - de amikor Maz azt mondja hogy Anakiné volt, aztán Luke és most őt hívja a kard. Miért?

Egy minimális magyarázat azért kéne. Valami Rey múltjáról, mert annyira profi mindenben - egy lány aki sose kapott kiképzést, (elvileg) - és egy Jakkun nőtt fel, hogy ez magyarázatért kiállt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lány így is valaki lenne csak nem a szülei miatt. Az eseményekbe való belekeveredés épp annyira lehetne az Erő műve mint sok más is. Ha az Erő Qui-Gont elvihette Anakinhoz, akkor akár Rey-t is elviheti Luke-ékhoz. Maz azt mondja az ep.7-ben Rey-nek hogy nem a múltjában kell keresnie a kérdéséket, hanem előre kell néznie.

 

Nagyszerű meglátás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a forgatókönyvírók nem veszik el a kis dédelgetett álmomat. Rey tuti hogy Skywalker sarjadék. Ha nem Luké akkor Leiáé. Igen, igen. Én a készítőkből kinézek egy ilyen csavart. Gondoljuk el, Kylo egyáltalán nem akarta megölni Rey-t, még a végső párbajban sem, annak ellenére hogy igencsak türte hogy a csaj szénné alázza, valamint a beszakadt talaj jótékonyan elhatárolta őket egymástól, talán az Erő akaratából. Az pedig kimondottan beszédes hogy Rey látomásában, Kylo éppenhogy megmentette Rey életét azzal hogy leszurta az a kalapos fickót aki meg akarta ölni. Miért is pont Rey-nek kellet életben maradnia, és a többi padawannak meg meghalnia? A kihallgató teremben is inkább mint egy eltévelyedett testvérrel beszélt mintsem egy ellenséggel, ráadásul még a kilétét is felfedte Rey előtt.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo Luke egyik Jedi növendékét szúrja le... Nem pedig megmenti Reyt :facepalm:

 

Amúgy szerintem tök mindegy mit nyilatkoznak a színészek és a rendezők. Csak azt szabad elhinni amit a vásznon látunk. Illetve amit Pablo mond.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem, hogy egyesek mit látnak bele a látomásba. Kylo leszúrja Luke egyik tanítványát, ráadásul orvul....hátulról! Szerencsétlen embert harc közben hátulról leszúrja Kylo, senkit nem ment meg vele. Gyáva cselekedet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg kéne azt a vizíót rendesen néznetek. Rey a földön fekszik, az alak rá akar súlytani, Kylo az alakot leszúrja. Ennyi. Hagyjuk már azt a padawan marhaságot, hogy ez a látomásban szereplő meglett 40-es szakállas pasas bíztosan csak tanítvány lehet! Azért mert az EP II-ben a kis jedi padavanoknak hasonló, mondom hasonló fejfedője volt. Zuvionak is van ilyen kalapja mégse padawan. Vélhetően Rey azért vizionálja ez, mert 10 évesen átélte. Meg kell nézni jelenetsort. Hogy ki az a fickó akit leszúrt Kylo ? Lehet egy Renek által felbérelt zsoldos, lehet egy Ren maga, de akár Luke Skywalker is lehetne, amilyen szakállas. És egy sötét oldal használótól nem áll távol az sem hogy a saját oldalán harcolót is meggyilkoljon, ha az érdeke megkívánja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki abban hisz, amiben akar....de az biztos, hogy Kylo nem azért szúrja le a hapsit, hogy Rey-t megmentse. Ez sehol nincs a jelenetben. Sőőt...a jelenet maga az árulás, hiszen hátulról történik, majd kapunk egy nagytotált a többi hulláról és a büszke mészárosokról, meg egy gyászoló Luke-ot. A jelenetbe csak te látod bele, hogy Kylo megmenti Rey-t.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik a kudar által berakott Skywalker-hajó elmélet.

De nem úgy kell hozzáállnunk, hogy egy régi EU-művet vesznek alapul..

Nem. Inkább a rejtett utalások tárházát gazdagíthatja. Nem nyomták be, hogy Luke volt aki otthagyta, csak szinte fricskaként benyomtak valamit, ami a legtöbb embernek nem mond semmit a ha megjátja, mégis köthető hozzá valahol. Mint a Skywalker-zenei témák Rey párbaj közbeni eszmélésekor, mikor a kard a kezébe repül, és egyebek, hogy "Ez a kard Luké volt..most téged szólított.."

+Leia rejtélyes ölelése.

Ködösíthetnek, de ez egy építkezés. És nem hiszem, hogy mindenkinek valaki rokonának kell lennie a Vader és Luke csattanó miatt.

De azt sem hiszen a hogy a Skywalker hagyaték Kylo Ren lesz.

És nem kell, hogy a lánya legyen. Elég nekem, ha egy "elmentett padawanja". Csak legyen köze hozzá a múltból. Mert ennek vannak jelei. Vigye tovább a szellemiségét a jedi rendnek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írországban az egyik szigeten is felhúzták ezt a két kunyhót. Szerintem az egyik Luke -é míg a másik Rey -é lesz a kiképzés során. Az biztosnam tűnik, hogy Kylo -ék nem találtak rá a Jedi rejtekhelyére.

 

Screen-Shot-2016-04-12-at-10.51.04-AM.png

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Loopert esetleg megnézted? Ha jól rémlik itt megoszlottak a vélemények és volt akiknek nem annyira tetszett. Szerintem zseniális és azaz érzésem, hogy pont az fajta film ami neked is nagyon tetszene. Kedvcsinálónak annyit, hogy sci-fi létére egy Erőhasználathoz nagyon hasonló képesség is felbukkan benne. Illetve Rian a filmjeit nem csak rendezi, de írja is, így kicsit rálátást adhat hogy ő hogy kezeli a szereplőit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A brit királyi családból a két herceg meglátogatta a stúdiót. Az ott készült képekből kiderült, hogy lesz A-wing az új részben

 

CgaV0evWEAAYIMM.jpg

 

CgaabfQWsAAFz9I.jpg

 

CgaIaXpWEAA325n.jpg

 

 

Nem is egyszer láttam, mert remek film. Szerintem ne késlekedj vele sokáig.

 

Nálam is többször nézős film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.