Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Zoli: Most jut eszembe. Ha Vader a kép témája, miért nem a zászlóshajóját, az Executort tetted a feje felé?

Ez zavar a képen! Amióta megvan, azon filózok, mi az, ami kilóg a képből. Mi az, ami nem idomul bele. Hát ez, hogy csak szimpla csillagrombolók vannak, amit nem igazán lehet Vaderhez kötni.

Amúgy jó kép, de ez a rombolósdi kicsit rontja az összképet nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lett volna fontos a zászlóshajó, hiszen Vaderé az egész flotta. Ő a főparancsnok. :D

 

Amúgy megnéztem ezeket az új yahoo-s képeket. Nem tudom, hogy miket tervezel Zoli, de szerintem nem lenne egy rossz ötlet pl Anakin-Luke, Padmé-Leia, Mester és tanítvány képeket összeeszkábálni. :D

Nameg jöhetne végre egy szintiszta pilótás picture is :D

Már meg se merem említeni a kantinos ötletemet. :)

Hm. Esetleg még egy Jabbás az udvaroncai körében. :D:D

Na jó, befejezem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor megcsináltam ennek a képnek a vázlatát, már akkor is csak az Imperator osztályú rombolók voltak rajta, az Executor nem. Képkészítés közben viszont kipróbáltam, hogy mutatna ott, és azt kell mondjam, jobban fest a kép az Exetutor nélkül. Azt a hajót általában teljesen oldalról látjuk, és ez az orientáció nagyon kilógott volna a képből, a többi hajó elrendezéséből. Szemből nem túl attraktív, hátulról meg semmiképp sem mutathattam volna. Ráadásul, ahogy Oldie is mondta: Vaderé a flotta, nem szükséges a zászlóshajó szerepeltetése. Itt a birodalmi hadsereg megjelenítésén van a hangsúly.

 

Donát: zenei téma tekintetében Vader = Birodalom, nem pedig Vader = Executor, tehát a birodalmi flotta bármelyik darabja reprezentálhatja a birodalmi hadsereget. :D

 

Oldie: általánosságban azt mondanám, hogy a régi részek felé igyekszem fordulni, és az említettek némelyikéhez hasonló terveim is vannak. :D:)

(Öööö, a kantin még mindig nincs köztük, annak nincs még itt az ideje. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

= Nincs, és nem is szükséges. :) Nem véletlen, hogy a filmekben általában oldalról mutatják az Executort, mert szemből nem igazán nyújt fenséges képet. Inkább szokatlan, mert a közönséges csillagrombolók arányait szoktuk meg, ahhoz képest az Executor elég lapítottan fest. Ha pedig oldalnézetben lenne a képen, nagyon megnövelné az űrhajós rész súlyát, túl sok figyelmet vonna magára. Azt meg nem szabad, mert a hajók dekorelemek, a hangsúlynak Vaderen kell maradnia. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Köszi!

Nem, csak a starwars.yahoo.com fantasztikus időzítéssel feltett egy csomó, eddig általam nem látott hivatalos képet, egészen elfogadható minőségben. Ez kicsit könnyebbé tette a munkát. :D Pontosabban lehetségessé tett néhány dolgot, melyek eddig lehetetlennek látszottak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Rog: köszi! :D

Donát: nem baj, hová lenne a világ, ha kéthetente váltanád a kedvenc képedet... :)

Oldie: a Bespin a narancs-kék ellentétpárra épül. Szerintem nem üt el, nekem legalábbis hangulatos. :P

Ez majdnem az a pillanat, amikor kinyújtja a karját Luke-nak (itt kezdi a monológot). Vader dominanciáját szerintem a karnyújtás nélkül is lehet érezni (lent is épp sarokba, azaz árokba szorítja Luke-ot). Végülis az első Halálcsillag-képnél sem kell feltétlenül Tarkintól az az arc, amellyel kiadja a parancsot az Alderaan megsemmisítésére. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kép lett. A gyerekkori albumomba kellettek volna ilyenek, de akkor örültem, ha valami akármilyen képet találtam (legtöbbször fekete-fehér homályos valamiket) az újságokban. A trafikos képek sem közelítik meg azt az érzést, amit SimonZ képei közvetítenek.

Lehet, hogy ezekkel így utólag majd kiegészítem a gyűjteményemet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Köszi szépen! Szerintem nem mutat rosszul az a fehérség, és nem is olyan nagy. Ezzel a részlettel egyébként többek között reflektálni akartam a Padmé-poszteremre, ahol alul szintén fényben látszódik a pár, de rájuk már árnyék borul:

padmeposter.jpg

 

Pildi: Köszi! Ezért kezdtem képeket csinálni, hogy jobban visszaadjam az érzést. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, Bomarr, MissKarrde, Dzséjt, Krande: Köszi szépen! :)

 

Dzséjt: A padmés már régi, ezért ez a hibája már elévült. :D Egyébként is, ilyesmin csak a Lucasfilm emberei aggódnak. :)

 

Krande: :D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.