Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Különben ezek alapján úgy gondolom, a Reneknek van egy határozott céljuk, és elképzelhető, hogy azért ilyen fontos az a maszk, mert egyfajta eszköz lehet ehhez. Egyáltalán tudni valamit Kylo maszkjának az eredetéről? Mert nem mindegy, hogy összeguberált hulladékfémből van összerakva, vagy különlegesebb az eredete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, hogy a maszkok valami beavatási ceremónia részei, ezért, habár valódi, kézzel fogható értékük nincs is, a Renek számára szimbolikus jelentőséggel bírnak? Ebbe belepasszolna a "szektás" mentalitás is, bár igazság szerint ez ellent mondana annak, hogy Snoke miért nézi le Kyloét is. Talán sokkal többre tartotta őt, mint a többi Rent, és ezzel is ezt akarta kifejezni, hogy ő más, ő különb, többre hivatott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Mondjuk a wikipedia-t bárki szerkesztheti, lehet valaki pont a fenti link alapján nevezte át. 

Remélem erről van szó, máshol nincs sehol erről infó, vagyis nem találtam, szóval ha ez lenne a cím már cikkeztek volna róla szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Nem a Forum Hungary a forgalmazó?

De igen, és az oldalukon még mindig angolul jegyzik a címet.

 

Viszont Facebook csoportokban egyre többen állítják, hogy ez a cím, mert látták a trailert. Valóban nem volt lefordítva a felirat, de a narrátor bemondta, hogy Skywalker kora...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én írtam nekik, hogy honnan jött ez a cím. Azt is írtam, hogy szerintem és sokak szerint is, a Skywalker felemelkedése lenne vagy lett volna a találóbb cím. Kíváncsi vagyok, hogy válaszolnak-e.

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyből az Ultron kora ugrott be pedig nem is láttam. 

Nekem is, de ott az jó fordítás, hisz angolul is Age of Ultron a cím. De itt... The Rise of Skywalker... Skywalker kora... Most tényleg nehéz lenne azt a címet adni, hogy Skywalker felemelkedése? Eszem eldobom, hogy annyira sz*r-szutyok-fos a magyar szinkron, hogy már egy címet sem tudnak rendesen adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.