Ugrás a kommentre

Lego Star Wars


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Iqvi írta:

Nem semmi. Vajon mennyibe kerülhet egy ilyen? Én még a kisebb szetteket is drágának találom. Például nemrég vettem egy brickheads szettet olyan 7000Ft-ért. De így van egy Din Djarinom és egy Grogum a könyvespolcon. 

https://www.lego.com/hu-hu/product/at-at-75313

 

290k

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

A múlt héten volt szerencsém kipróbálni a LEGO Star Wars: The Skywalker Sagát (cikk itt). Aranyos játék lesz, aki szerette az előzőeket, ezt tuti imádni fogja. Itt meg is nézhetitek a szesszióról a videót (amikor épp bénázok, kéretik pont pislogni :D ):

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 03. 26. - 2:51, Dzséjt írta:

A múlt héten volt szerencsém kipróbálni a LEGO Star Wars: The Skywalker Sagát (cikk itt). Aranyos játék lesz, aki szerette az előzőeket, ezt tuti imádni fogja. Itt meg is nézhetitek a szesszióról a videót (amikor épp bénázok, kéretik pont pislogni :D ):

 

Baromi jól néz ki! A humora helyenként egészen sajátos... :D néha kicsit sajnálom is, hogy nem egy az egyben lett átültetve egy-egy jelenet. De nagyon élvezetes volt, nézni is. Az öreg Bennek a hangját nagyon eltalálták, ha jól hallottam, volt egy-két mondat egy az egyben átemelve az eredeti filmből, de voltak olyan mondatok is, amiket nem hallhattunk Sir Alec Guinesstől, mégis úgy szólt, mintha ő mondta volna. :o 

 

Viszont úgy látom, Harrison Ford nem fért a keretbe. :D 

 

A legdurvább viszont az volt, mikor mind trickkel próbáltad meggyőzni a jawát, hogy nyírja ki a társát... :lol: ott sikerült végül rájönnöd, hogy mi lett volna a feladat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Donát írta:

De nagyon élvezetes volt, nézni is. Az öreg Bennek a hangját nagyon eltalálták, ha jól hallottam, volt egy-két mondat egy az egyben átemelve az eredeti filmből, de voltak olyan mondatok is, amiket nem hallhattunk Sir Alec Guinesstől, mégis úgy szólt, mintha ő mondta volna. :o 

Az öreg Ben Kenobi hangját itt is Stephen Stanton adja, mint a Rebels-ben és szerintem is kiváló munkát végzett. Ford ugyan valóban nem fért bele a költségvetésbe (bár ő eleve nem hangszínészkedik), meg semmilyen más nagyobb név sem (azért ez még mindig "csak" egy LEGO-játék a TT Gamestől, nem egy Battlefront a DICE-tól :) ), de azért a filmekből és animációs sorozatokból több hang is visszaköszön: Billy Dee Williams (Lando), Anthony Daniels (C-3PO), Daniel Logan (Boba Fett), Naomi Ackie (Jannah), Matthew Wood (Grievous, harci droidok), a már említett Stephen Stanton (az öreg Kenobi, Rebels), James Arnold Taylor (fiatal Kenobi, TCW), Sam Witwer (Darth Maul és Darth Sidious, TCW/Rebels), Tom Kane (Yoda, TCW). 

 

1 órával korábban, Donát írta:

A legdurvább viszont az volt, mikor mind trickkel próbáltad meggyőzni a jawát, hogy nyírja ki a társát... :lol: ott sikerült végül rájönnöd, hogy mi lett volna a feladat?

Sajnos nem. Mivel csak egy óránk volt a próbára, így nem akartam tökölni, mentem tovább. Ilyen lehetőségek során sajnos nincs nagyon lehetőség szabadon játszani, menni kell előre, hogy minél többet lásson az ember a játékból. Már csak a videók miatt is - ezt se mi rögzítjük, hanem a játék kiadója, aztán elküldik a vágatlan anyagot, mi meg azt szerkesztjük. Bár ez esetben ez csak annyiban merült ki, hogy kitettük az elejére a Guru logóját, azt leszámítva semmi sincs megvágva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az öreg Ben Kenobi hangját itt is Stephen Stanton adja, mint a Rebels-ben és szerintem is kiváló munkát végzett. Ford ugyan valóban nem fért bele a költségvetésbe (bár ő eleve nem hangszínészkedik), meg semmilyen más nagyobb név sem (azért ez még mindig "csak" egy LEGO-játék a TT Gamestől, nem egy Battlefront a DICE-tól :) ), de azért a filmekből és animációs sorozatokból több hang is visszaköszön: Billy Dee Williams (Lando), Anthony Daniels (C-3PO), Daniel Logan (Boba Fett), Naomi Ackie (Jannah), Matthew Wood (Grievous, harci droidok), a már említett Stephen Stanton (az öreg Kenobi, Rebels), James Arnold Taylor (fiatal Kenobi, TCW), Sam Witwer (Darth Maul és Darth Sidious, TCW/Rebels), Tom Kane (Yoda, TCW). 

De akkor azt jól éreztem, hogy az EpIV-ből használt hangsávot ötvözték újonnan felmondott Stanton mondatokkal? Csak azért kérdezem, mert azok a mondatok, amik egy az egyben lettek átemelve a filmből, gyanúsan ugyanúgy szóltak, mint az eredeti jelenet, nemcsak Ben, de Vader, C-3PO vagy Luke esetében is. 

 

Hannál viszont a filmből átemelt mondatok is újonnan lettek felmondva, ezért gondoltam, hogy Ford talán nem járult hozzá a régi hangsáv használatához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

De akkor azt jól éreztem, hogy az EpIV-ből használt hangsávot ötvözték újonnan felmondott Stanton mondatokkal? Csak azért kérdezem, mert azok a mondatok, amik egy az egyben lettek átemelve a filmből, gyanúsan ugyanúgy szóltak, mint az eredeti jelenet, nemcsak Ben, de Vader, C-3PO vagy Luke esetében is. 

Nem valószínű. Rengeteg oka, köztük technikai oka, van annak, hogy ilyet nem csinálnak, és soha nem is csináltak. Talán csak a nagyon-nagyon korai időkben, az 1980-as és 1990-es években, de a modern játékokban mindig minden körülmények között színészekkel veszik fel a beszédet. Még az olyan jelentékteleneket is, amikor a Battlefrontokban kiválasztod a karaktert, és az mond egy mondatot.

Egyszerűen ilyen jók azok a hangszínészek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

@Dzséjt és vagy többiek. Tegnap mi is elkezdtük, basszus a multiplayer csak split screen megy?

Hú de nagy változás ez. Persze értem, hogy nyíltabb világú, és csak egy pályát mentünk így de ez a része nem nagyon tetszik. Korábban hub world volt split screen, de ha pályán összetartottunk, egy képen voltunk. Nem biztos, hogy szeretni fogjuk ketten, ami elég nagy baj. Vagy meg lehet szokni? Tolja így valaki? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet az lesz, hogy tolom egyedül, kitapasztalom, mit hogyan érdemes, mi hogy megy. Mekkora egy pálya, mennyi keresni való van, úgy hallom jó sok, stb. Aztán majd ketten csak szórakozásból. Érdekes, volt. Mert elkavart az egyikünk, a másik meg odament ahol a story folytatódott, egy x, és gyerünk tovàbb a storyban mindketten. Na majd elmélyedek benne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.