Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Nekem másfél évembe telt, hogy eljussak az Ep1-től az Ep9-ig és én akkor belevettem az itthon lévő könyveket és a képregények akkori kb. 75%-át, az utolsó 2-3 hónapban ugye nem maradt sok időm és az OT képregények meg az Ep6-7 közti témák kimaradtak nálam. Szóval ha csak a PT tartalmakat lesed meg (Ep1-2-3 + TCW) heti kisebb adagokban, akkor meg is van az időtöltés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nekem másfél évembe telt, hogy eljussak az Ep1-től az Ep9-ig és én akkor belevettem az itthon lévő könyveket és a képregények akkori kb. 75%-át, az utolsó 2-3 hónapban ugye nem maradt sok időm és az OT képregények meg az Ep6-7 közti témák kimaradtak nálam. Szóval ha csak a PT tartalmakat lesed meg (Ep1-2-3 + TCW) heti kisebb adagokban, akkor meg is van az időtöltés. :D

 

thankful the lord of the rings GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ewannal készített egy interjút a Forbes.

 

- Ewan válaszolt arra a kérdésre, hogy milyen volt visszatérnie: "Nagyon örülök, hogy újra játszhatom őt. Nagyon érdekes, mert hogy átéltem az első három film elkészítését és a fogadtatásukat, amely nem volt annyira ragyogó. De most, azzal a generációval találkozok, akiknek ezek a filmek készültek. Ezek a fiatalok szeretik a filmeket. Nekik ez a Star Wars. Minekünk a régi filmek voltak, de számukra az újak. Szóval most, hogy visszatértem és megcsináltunk egy olyan szériát Obi-wan Kenobiról, amely ezeknek a fanoknak készült, nagyon boldoggá tesz."

 

- A forgatásról: "Nagyszerű élmény volt. Deborah Chow rendezte az összes epizódot. Rendezett pár Mandalorian epizódot is, nagyon jó rendező. Nagyon érti a Star Wars világát, többet tud, mint én. (nevet) Nagyon jó volt a forgatás. Gondolom nem titok, hogy Hayden Christensen is visszatért és újra együtt játszhattunk, mint Obi-wan Kenobi és Anakin Skywalker és fantasztikus érzés volt újra dolgozni vele. Nem akarok bármit elárulni a történetről, de annyit azért mondhatok, hogy ki fogja elégíteni a fanokat. Mindig is úgy éreztem, hogy van egy történet az EpIII - ahol én játszottam Obi-want - és az EpIV - ahol Alec Guinness alakította Obi-want - között. A sorozat írói, Deb, én és mindenki más egy nagyon jó történetet hoztunk létre. Az emberek szerintem szeretni fogják."

 

Flashback-gyanús nekem a dolog. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

- Ewan válaszolt arra a kérdésre, hogy milyen volt visszatérnie: "Nagyon örülök, hogy újra játszhatom őt. Nagyon érdekes, mert hogy átéltem az első három film elkészítését és a fogadtatásukat, amely nem volt annyira ragyogó. De most, azzal a generációval találkozok, akiknek ezek a filmek készültek. Ezek a fiatalok szeretik a filmeket. Nekik ez a Star Wars. Minekünk a régi filmek voltak, de számukra az újak. Szóval most, hogy visszatértem és megcsináltunk egy olyan szériát Obi-wan Kenobiról, amely ezeknek a fanoknak készült, nagyon boldoggá tesz."

Azért ha ezt már Ewan is látja, nagy baj nem lehet. :) Így lesz ez a folytatásokkal is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszélgettünk már itt azokról az elhintett mondatokról, melyeket még lehet lovagolni ebben a sorozatban. Ilyenek:

"-ugyan az egy hóbortos öreg!"

"-Obi-Wan is azt gondolta, amit te..."

De most egy olyan jutott eszembe a poszter láttán, ami eddig nem. 

A Skywalker kard. Ami Kenobi nál van a poszteren. Annyira adja magát hogy nagyon. "Apádé volt. Úgy akarta, ha majd felnősz legyen a Tiéd" Komplett kamu nem? Viszont most belebegett egy drámaian megírt párbeszéd Kenobi és Anakin/Vader közt, ahol akár egy meg nem nem született fiú is szóba jöhet, hogy lehetne övé a kard, ha másképp alakul. Így igazzá válhat ez az elhintett és eddig levegőben lógó információnk. 

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bespin Bulletin infói a sorozatról. Van benne pár érdekesség, ha igazak a leakek.

 

Spoiler

- Haydent látni fogjuk Vaderként egy baktatankban. Azt írják, hogy csúcs ez a jelenet. 

- Lesznek flashbackek Anakinnal és Obi - Wannal. 

- Ha lehet ilyet mondani Vader még a Zsivány 1-esben látottaknál is brutálisabb lesz. 

- Inkvizítorok is lesznek. Moses Ingram és Rupert Friend játszák és szintén nagyon brutálisak lesznek. 

- Lesznek benne eddig ismeretlen és új Jedik. Például egy Zabrak. 

- A kicsi Luke, Leia és még Bail Organa is szerepet kap.

 

Ha ebből csak pár megvalósul már boldog leszek. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként milyen szimbolikus ez a kép olyan szempontból, hogy Kenobi hordozza Anakin Skywalker "hagyatékát" a Tatooine-on, várva arra a pillanatra, hogy egyszer majd átadja a fénykardot Luke-nak, aki tovább viszi apja örökségét igazi Jediként és egyúttal új reményt adjon az egész Galaxisnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SWNN híre:

Spoiler

A fiatal Leia Organa felfog bukkanni a sorozatban (Vivien Lyra Blair fogja játszani) akit éppen fogságban tartanak. E miatt fogja Kenobi elhagyni a Tatooine bolygóját. Így fognak Bailék is a képbe kerülni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekességképp megjegyzem, hogy a poszteren Kenobi haja és szakálla az ep2-es Obi-Wanra hasonlít. Egy picit fura, abból a szempontból, hogy mennyire próbálták a 3-ban Alec Guinness 4-beli megjelenéséhez igazítani, "érkeztetni". Persze a haj, szakáll az évek alatt össze vissza alakulhat, és Ewan kopaszon is eladná nekünk Obi-Want, de akkor is.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.