Ugrás a kommentre

Ki mit vár a kilencedik epizódtól?


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Abszolút nem követtem az ep. IX munkálatait, így nem tudom, Snoke-kal kapcsolatban tettek-e valami utalást. Bízom benne, hogy kiderül ebben a részben, hogy ki is ő, mi is ő, mert erre várok négy éve. Ha animációs sorozatból, regényből vagy bármilyen más formátum által derül ki, már azt se bánom, csak könyörgöm, tudjuk már meg, ki ő! :cry:

 

Alapvetően ezt várom az új filmtől. Illetve, hogy Billy Dee Williams alakítson olyan Landót, mint amilyet soha korábban. :)

Szerintem Snoke egy nulla. Egy senki. Palpatine bábja volt ő is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Frenkie írta:

Szerintem Snoke egy nulla. Egy senki. Palpatine bábja volt ő is.

Ha így is van, akkor is elvárom, hogy legalább egy említést tegyenek róla a filmben. Ha totál kihagyják őt a filmből, és a későbbiekben sem foglalkoznak vele, azt nehezen tudnám elviselni. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nyilván nem kerülhető meg Snoke. Mérget vennék rá, hogy benne lesz.

Érdekes lesz viszont, hogy ezt hogy fogják kivitelezni. Elvégre tudjuk, mi történt a TLJ-ben. Flashbackek esetleg? :hmm: De majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, caseyjones írta:

Érdekes lesz viszont, hogy ezt hogy fogják kivitelezni. Elvégre tudjuk, mi történt a TLJ-ben. Flashbackek esetleg? :hmm: De majd meglátjuk.

Nem kell flashback. Elég három mondat róla és meg is van magyarázva. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem kell flashback. Elég három mondat róla és meg is van magyarázva. :) 

Pontosan. Nekem bőven elég lenne ha Palpi megemlítené, hogy amíg erőre kapott addig egy klónján keresztül, vagy egy megszállt testen keresztül irányította a történéseket és a birodalmát.

Ezzel megmagyaráznák hogy volt képes erőt használni ilyen szinten Snoke, pedig eddig nem is hallottunk róla.

Hogy miért nem lényeges Snoke halála - bár ezt inkább a felbőszült rajongóknak fogja Palpi magyarázni. :D

És ha végig ő volt, igazából szinte minden tettét megmagyarázná.

Hogy egyben tartotta a hadseregét.

Hogy szokáshoz híven újabb tanítványt édesgetett magához, aki nem más mint Vader unokája aki elárulta. Luke-ról nem is beszélve.

Kb mindenkin bosszút állt a távolból.  Na persze már ha tényleg Snoke volt Palpi, ahogy én azt szeretném, és logikusnak tartanám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, kudar írta:

Pontosan. Nekem bőven elég lenne ha Palpi megemlítené, hogy amíg erőre kapott addig egy klónján keresztül, vagy egy megszállt testen keresztül

Jaj, ne, könyörgöm... akkor Palpatine vissza fog térni a halálból?!:cry:

Ez így csak amiatt rossz, mert ezt így sok más szereplőnél is el lehetne játszani, akiknek nem egyértelmű a halála. Mault elég volt visszahozni, ezt a kártyát ne játsszák el még egyszer. 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a klónozás nettó hülyeség továbbra is, szvsz. :) 

Én nem tartom annak, szerintem még bele is fér az SW univerzumba (értem úgy, hogy nem lenne egy totál idegen dolog egy olyan jellegű franchise-nál, mint a Csillagok Háborúja). Inkább, mint a holtak feltámasztása. Zahn is alkalmazta a Thrawn-ciklus során.

Azt aláírom, hogy nem kéne belőle rendszert csinálni, mint ahogy abból sem, hogy folyamatosan visszatérnek figurák a halálból. De egyszer el lehet játszani. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Snoke Palpatine klónja? Nem hasonlít. Én arra gondolok, hogy Palpatine befolyása alatt állt. Ez a klónozás nettó hülyeség továbbra is, szvsz. :) 

Nem arra gondoltam, hogy Snoke klón, de kudar írt klónról is, amúgy ha jól emlékszem, nem csak konkrétan a klónozás a bírált dolog a Sötét birodalommal kapcsolatosan hanem inkább ez a szellemszerű megszállás is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Lehet rosszul emlékszem, de nem az az általános vélekedés, hogy mindenkit ráz a hideg (vagy legalább is ferdén néz) a Sötét Birodalomtól Palpatine klónjai végett, most meg mégis üdvös lenne ez a verzió? :o

 

Baromira nem lenne üdvös. Ki klónozta volna? Ki tudta előre hogy Vader le fogja hajítani az aknába? Mert csak az tudta klónozni. Ráadásul csak max 10 perce lehetett mintát venni, mert rárobbant a halálcsillag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Frenkie írta:

Baromira nem lenne üdvös. Ki klónozta volna? Ki tudta előre hogy Vader le fogja hajítani az aknába? Mert csak az tudta klónozni. Ráadásul csak max 10 perce lehetett mintát venni, mert rárobbant a halálcsillag.

Hát bedobhatnák, hogy mivel Palpi már rég kereste az örök élet receptjét az is megfordult a fejében, hogy a fiatalabb klónjába költözik és már tetetett félre mintát, sőt már sztázisban tartott kész klónjai is vannak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Hát bedobhatnák, hogy mivel Palpi már rég kereste az örök élet receptjét az is megfordult a fejében, hogy a fiatalabb klónjába költözik és már tetetett félre mintát, sőt már sztázisban tartott kész klónjai is vannak :D

 

8 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Jaj, ne, könyörgöm... akkor Palpatine vissza fog térni a halálból?!:cry:

Ez így csak amiatt rossz, mert ezt így sok más szereplőnél is el lehetne játszani, akiknek nem egyértelmű a halála. Mault elég volt visszahozni, ezt a kártyát ne játsszák el még egyszer. 

Én nem tartom annak, szerintem még bele is fér az SW univerzumba (értem úgy, hogy nem lenne egy totál idegen dolog egy olyan jellegű franchise-nál, mint a Csillagok Háborúja). Inkább, mint a holtak feltámasztása. Zahn is alkalmazta a Thrawn-ciklus során.

Azt aláírom, hogy nem kéne belőle rendszert csinálni, mint ahogy abból sem, hogy folyamatosan visszatérnek figurák a halálból. De egyszer el lehet játszani. 

 

Nekem nem lenne bajom a klónozással, hisz ebben az univerzumban lehetséges - Az pedig nem hogy nem hasonlít rá meg lehetne magyarázni, hogy Palpi szelleme gyorsabban elhasználja, tönkreteszi a testet.

 

Palpi meg különleges eset abból a szempontból, hogy ő miért térhetne vissza a halálból, hisz a PT egyik legfontosabb, sorsfordítóbb jelenete amikor elárulja Anakinnak, hogy ő képes legyőzni a halált. Amiről eddig azt sejthettük, hogy kamu, de most bebizonyosodna, hogy az igazat mondta.

 

Frenkie - komolyan gondolod, vagy nem tartod lehetségesnek, hogy Palpi nem gondolt mindenre? Akinek mindenre volt egy ZSterve is? Én mindig úgy gondoltam rá mint az egyik legokosabb emberre az univerzumban, szóval ezek után simán el tudnám hinni, hogy készült arra is, hogy Vader el fogja egyszer árulni. Hisz tudta hogy Vader sem hülye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, kudar írta:

És ha végig ő volt, igazából szinte minden tettét megmagyarázná.

Hogy egyben tartotta a hadseregét.

Hogy szokáshoz híven újabb tanítványt édesgetett magához, aki nem más mint Vader unokája aki elárulta.

Mi van ha Palpatine új tanítványa "Darth Rey", akiről kiderülne hogy az igazi Rey, és akit eddig ismertünk egy klón? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Jaj, ne, könyörgöm... akkor Palpatine vissza fog térni a halálból?!:cry:

Ez így csak amiatt rossz, mert ezt így sok más szereplőnél is el lehetne játszani, akiknek nem egyértelmű a halála. Mault elég volt visszahozni, ezt a kártyát ne játsszák el még egyszer. 

Én nem tartom annak, szerintem még bele is fér az SW univerzumba (értem úgy, hogy nem lenne egy totál idegen dolog egy olyan jellegű franchise-nál, mint a Csillagok Háborúja). Inkább, mint a holtak feltámasztása. Zahn is alkalmazta a Thrawn-ciklus során.

Azt aláírom, hogy nem kéne belőle rendszert csinálni, mint ahogy abból sem, hogy folyamatosan visszatérnek figurák a halálból. De egyszer el lehet játszani. 

A klónozással nincs bajom, csak Palpatine esetében. Ő akkora májer az Erőben, hogy ezt oldja meg másképp. :D 

11 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nem arra gondoltam, hogy Snoke klón, de kudar írt klónról is, amúgy ha jól emlékszem, nem csak konkrétan a klónozás a bírált dolog a Sötét birodalommal kapcsolatosan hanem inkább ez a szellemszerű megszállás is.

Nem olvastam a könyvet így nem is tudom milyen volt ebben, de jelen pillanatban minden őrült ötlet az asztalon van. 

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Klón Rey teóriák tetszenek egyébként, az igazat megvallva :D

Ennek akár meg is ágyazhatott a TLJ barlangos jelenete. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nem olvastam a könyvet így nem is tudom milyen volt ebben, de jelen pillanatban minden őrült ötlet az asztalon van. 

Pontosítok, a Sötét Birodalom egy képregény trilógia. Lényegében az van benne, hogy Palpatine a mélymagban klónozta a testét, és abba vitte át a tudatát, minden egyes alkalommal amikor egy klónozott test meghalt. Ilyet a kánonban is találni, mégpedig a 2015-ös Darth Vader képregényben, Cylo oldotta meg hasonlóképp azt hogy kvázi örökké éljen. Viszont, a sötét birodalom Palpatine klónozása, egy remek példa a Legends ellentmondásaira is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2019. 12. 04. - 15:53, Whill írta:

Abban reménykedem, hogy Abrams ezúttal félretette a prequel-fóbiáját, és tudomásul vette, hogy nem 6, hanem 9 filmet kell lezárnia ezzel az epizóddal.

No, ezt szívből remélem. De van bennem egy rossz érzés, hogy az előzményekre csak nagyon kevés utalás lesz. Talán csak kakukktojás jellegűek, melyeket nagyítóval kell keresni. Remélem, hogy a rossz érzésem téves.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

No, ezt szívből remélem. De van bennem egy rossz érzés, hogy az előzményekre csak nagyon kevés utalás lesz. Talán csak kakukktojás jellegűek, melyeket nagyítóval kell keresni. Remélem, hogy a rossz érzésem téves.

A prequel eléggé le van zárva... A jedik halottak. Yoda, Obi-wan, Anakin, Palpatine halott meg úgy nagyjából mindenki. A birodalom, ami akkor emelkedett fel, szintén a múlté. Mit kéne még lezárni? Ezrát? Most hogy Sidious-t visszahozzák, az hmmm biztos lezárják.

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 12. 05. - 19:09, gafz írta:

A prequel eléggé le van zárva... A jedik halottak. Yoda, Obi-wan, Anakin, Palpatine halott meg úgy nagyjából mindenki. A birodalom, ami akkor emelkedett fel, szintén a múlté. Mit kéne még lezárni? Ezrát? Most hogy Sidious-t visszahozzák, az hmmm biztos lezárják.

A Skywalker koráról úgy beszélnek a készítők, hogy a Skywalker Saga zárása. Tehát akkor a Baljós árnyaktól kezdőtő nagy cselekményt zárja le. És akkor joggal várjuk el, hogy ne csak a klasszikusokra legyenek utalások, hanem az előzményekre is, méghozzá komolyabb mértékben, mint azt az előző kettő tette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén eddig nem vártam a filmet, de egy Zseniális Stratégia áll a dolog háta mögött, hozzáteszem Ackbar admirális és Thrawn főadmirális együttesen nem találták volna ki. :evil: A stratégia: Hogyha nem várok valamit, az pikk-pakk eltelik, nyilván nem én találtam ki a spanyol viaszt, ez gondolom mindenkinél így, de basszus Decemeber van. 

Amúgy mit várok a filmtől: -Kylo Ren karaktere legyen teljes.

                                           -A SAGA is legyen teljes, zárják le szépen. Legyen egységes.

                                           -Rey és Kylo kapcsolata, ez a TLJ-ben remekül műkdött.

                                           -Snoke-ról egy minimális kis információ vagy flashback, de ha nem lesz az se baj.

                                           -Lepjen meg, nyilván pozitívan. 

Szerk: Ja, hogy már nincs hátra 2 hét, ahan értem.:) 

Szerk2.: Ja és még valami legyenek egyedi, egzotikus helyszínek, egy ilyen inger gazdag, mint a Star Wars világa ez nem kéne, hogy nagy fejtörést okozzon, de...

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy dolog, amit én elég konkrétan várok ettől a filmtől: egy össznépi hős momentum. Olyasmi, mint amikor az Avengers: Endgame-ben elkezdenek kinyílni a kapuk, vagy mint ez a pillanat a Mass Effect 3-ból:

 

 

Amikor egy seregnyi vagy flottányi hős megjelenik a csatatéren, és az addig vesztesnek tűnő harc átcsap a "hősök most pofán b*sznak mindenkit, aki csúnyán néz" ütközetté.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Dzséjt írta:

Amikor egy seregnyi vagy flottányi hős megjelenik a csatatéren, és az addig vesztesnek tűnő harc átcsap a "hősök most pofán b*sznak mindenkit, aki csúnyán néz" ütközetté.

Szerintem lesz ilyen, amelyre utalást már az előzetesben is láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.