Hozzászólás ideje: 2022. Október 13.2 éve Hát nálam a She-Hulk az évadzáróval elérte a mélypontot. Ami a Deadpoolnak jól állt, az itt nem igazán működött.
Hozzászólás ideje: 2022. Október 15.2 éve A Punisher első évada a Daredevil 2. és 3. évada között játszódik? A készitési sorrend alapján ezt gondolom. Daredevil(2015-2018), Punisher(2017-2019). Ezek a sorozatok az MCU részei ugye? Spoiler A Bulletin szerkesztőségében a falon ott egy cikk a 2012-es new york-i csatáról. A Daredevil valami elképesztően jó sorozat, fantasztikusan jó karakterekkel és történettel. Tegnap végeztem vele és elkezdtem a Punishert. Két rész után ez sem lesz rossz. Castle nem sz*rakodik a rosszfiúkkal.
Hozzászólás ideje: 2022. Október 15.2 éve @Frenkie Igen, az MCU részei. Bár, amikor elkezdték őket készíteni, kicsit kívülállóak voltak (a sorozatokban utalnak a filmekre és az Agents of SHIELD-re is, de a filmekben semmi utalás nincs a sorozatokra, legalábbis az Avenger: Endgame-ig, ott jelent meg először szereplő sorozatból). De most már több netflixes szereplő is feltűnt a Disney+ sorozatokban, és készül az új Daredevil évad is. Igen a The Punisher a Daredevil 2. és 3. évada között játszódik, még pontosabban a The Defenders és a Jessica Jones 2. évada között. Szimplán a netflixes szériák kronológiai sorrendje ez: Daredevil Season 1 Jessica Jones Season 1 Daredevil Season 2 Luke Cage Season 1 Iron Fist Season 1 The Defenders Season 1 The Punisher Season 1 Jessica Jones Season 2 Luke Cage Season 2 Iron Fist Season 2 Daredevil Season 3 The Punisher Season 2 Jessica Jones Season 3
Hozzászólás ideje: 2022. Október 15.2 éve Szerző 2 órával ezelőtt, Dzséjt írta: legalábbis az Avenger: Endgame-ig, ott jelent meg először szereplő sorozatból) Az ki volt és mikor szerepel?
Hozzászólás ideje: 2022. Október 15.2 éve 15 perccel korábban, Darth Cupsy írta: Az ki volt és mikor szerepel? Howard Stark komornyija, Edwin Jarvis. Akkor jelent meg, amikor Tony és Rogers visszament a múltbéli, 1970-es katonai támaszpontra a Tesseractért és a Pym részecskékért. A karakter először az Agent Carterben szerepelt, és mind ott, mind a filmben James D'Arcy játszotta.
Hozzászólás ideje: 2022. Október 15.2 éve Szerző 3 órával ezelőtt, Dzséjt írta: Howard Stark komornyija, Edwin Jarvis. Akkor jelent meg, amikor Tony és Rogers visszament a múltbéli, 1970-es katonai támaszpontra a Tesseractért és a Pym részecskékért. A karakter először az Agent Carterben szerepelt, és mind ott, mind a filmben James D'Arcy játszotta. Jah ő megvolt, félre értettem azt hittem a Netflixes sorikból is benne volt valaki
Hozzászólás ideje: 2022. Október 17.2 éve A negyedik Amerika Kapitány muvihoz (és talán máshoz is) Ford bátya fogja William Hurt helyett Ross tábornokot játszani.
Hozzászólás ideje: 2022. Október 17.2 éve Hát ennek annyira nem örülök. Teljesen felesleges a színészcsere. Ross simán meghalhatna off-screen a szívbetegsége miatt, amit a visszatérésekor a Captan Ameria: Civil Warban bemeséltek, és a helyére léphetne egy másik karakter, akit alakíthatna Ford. Még közel sem forgatják a filmet, a bemutató is messze van, nem hiszem, hogy nehéz lett volna megoldani.
Hozzászólás ideje: 2022. Október 24.2 éve Hát nem hittem volna, hogy Hope-nak lehet rosszabb a haja, mint az Ant-Manben. Megcáfoltak. Az meg már lassan ciki, hogy Cassie-t a harmadik színésznő játssza. És bár az első két hangyászkodás nem tartozik a kedvenc MCU műveim közé (jó iparosmunkák, semmi több), erre kíváncsi vagyok Kang miatt. Szerkesztve: 2022. Október 24.2 éve - Dzséjt
Hozzászólás ideje: 2022. November 11.2 éve Tegnap megnéztem a Fekete Párduc 2-t! Nos akkor spoilermentesen! Nagyon hosszú! Nettó 2:30! Sok az építkezés, hisz új főhőst kellett építeni, de nagyon jól tették a dolgukat. Ügyesek a marvelnél. Megugrották ezt is. Remek gyurmát láthatnak a következők rajongói: Párduc-Aquaman-Avatar-Vasember-Tikal-Asterix... "YIBAMBE!!!"
Hozzászólás ideje: 2022. December 2.2 éve Ez meggyőzőbb volt, mint Indy trailere. A karácsonyi különkiadás mondjuk szerintem nem sikerült túl jól, de ez várós.
Hozzászólás ideje: 2022. December 2.2 éve Maarva volt az egyik legjobb karakter az Andor 1. évadában. Ja bocs, rossz topik.
Hozzászólás ideje: 2022. December 2.2 éve Szerző Groot tök fura nekem, a karácsonyi filmecskében, azt hittem spóroltak a cgi-n és valaki jelmezben van, de akkor a nagyfilmben is ilyen lesz. Zavarni mondjuk nem zavar.
Hozzászólás ideje: 2022. December 27.2 éve Megnéztem a Hawkeye sorozatot. Vártam vele karácsonyig(tavaly még nem volt itthon Disney+), csak karácsonykor játszódik. Na ki jött át az MCU-ba? Csak az olvassa el aki látta a Daredevil 3. évadát is. Spoiler Hát persze hogy Wilson Fisk. Ő kemény ellenfél lesz. Remélem az a pszichopata FBI ügynök is átjön akinek a Daredevil 3 . évadának a végén a törött gerincével csináltak valamit.
Hozzászólás ideje: 2023. Január 2.2 éve Remélem rendbe jön! https://24.hu/szorakozas/2023/01/02/jeremy-renner-baleset-hoeltakaritas-korhaz-sulyos/
Csatlakozz a beszélgetéshez!
Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.