Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

On 1/12/2020 at 10:24 AM , Donát said:

A kettős mércén nevettem, amit Cupsy is írt. Átvehetem zavarosra is, ha az jobb. 

Nincs ebben semmi kettős mérce, @Donát... Aki akár csak egyetlenegy médiummal is foglalkozik a filmeken kívül, arról elmondható, hogy foglalkozik más médiumokkal is, nem csak a filmekkel. Az teljesen mindegy, hogy én nem olvasok SW-képregényeket, mert mint írtam, olvasok regényeket meg nézem az animációs sorozatokat, ergó: én foglalkozom más médiumokkal a Star Wars univerzumán belül. Szóval, teljesen mindegy, hogy az egyik illető 7, míg a másik 2 más médiummal foglalkozik, mindegyikről elmondható, hogy foglalkozik más dolgokkal is az adott univerzumon belül. 

Olyat meg ne várjunk már el senkitől, hogy minden egyes más médiummal foglalkozzon, mert az rengeteg... Nekem Cupsy nekem szánt írásából, amelyet te is említettél, ez jön le. Hogy tudna bárki is minden egyes más médiummal foglalkozni? Nyilván nem várható el. Én azt írtam, hogy miért nem érdekli a nem csak az ezen a fórumon lévő emberek többségét a további médiumok a Marvel világát illetően. Ez a szám határozatlan. Teljesen mindegy, hogy 3 vagy 8. Az nem mindegy, ha 0. ;)

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
On 1/29/2020 at 9:14 PM , mui-ruy said:

Hivatalos: Folytatódik a Nagy Marvel képregénygyűjtemény újabb 60 kötettel, tehát itthon is 120 részes lesz a sorozat.

Ennek aztán marhára örülök... Az első hatvan összegyűjtése is iszonyatos összeg, és jelenleg csak 13-nál tartok... 

Remélem, hogy a 61. számtól már teljesen más mintája lesz a gerincnek, tehát valahogyan meg lesz különböztetve az első hatvan rész meg a második hatvan, hogy ne érezzem azt, hogy a második hatvanat is meg kell vegyem, mert akkor garantált az anyagi csőd. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, caseyjones írta:

Ennek aztán marhára örülök... Az első hatvan összegyűjtése is iszonyatos összeg, és jelenleg csak 13-nál tartok... 

Remélem, hogy a 61. számtól már teljesen más mintája lesz a gerincnek, tehát valahogyan meg lesz különböztetve az első hatvan rész meg a második hatvan, hogy ne érezzem azt, hogy a második hatvanat is meg kell vegyem, mert akkor garantált az anyagi csőd. :D 

Nem, folytatódni fog a gerinc kép. Én majd ebből csak az X-men részeket veszem meg, meg talán Doktor Stranget ha még lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magvolt az első meleg férfi csók egy Marvel filmben! A stábtagok természetesen sírtak a gyönyörűségtől. :lol: Már alig várom, hogy láthassam (nem). :D 

https://www.indiewire.com/2020/02/eternals-gay-kiss-scene-mcu-1202211307/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Magvolt az első meleg férfi csók egy Marvel filmben! A stábtagok természetesen sírtak a gyönyörűségtől. :lol: Már alig várom, hogy láthassam (nem). :D 

https://www.indiewire.com/2020/02/eternals-gay-kiss-scene-mcu-1202211307/

Semmi baj nincs ezzel. Amíg nem lóg ki a filmből, és van szerepe a történetben, addig egyáltalán nem tud zavarni. A TROS-ban is sokkal jobban zavart Rey és Kylo teljesen antiklimatikus csókja, mint a végén a két nő.

2020. 02. 09. - 12:55, caseyjones írta:

Ennek aztán marhára örülök... Az első hatvan összegyűjtése is iszonyatos összeg, és jelenleg csak 13-nál tartok... 

Remélem, hogy a 61. számtól már teljesen más mintája lesz a gerincnek, tehát valahogyan meg lesz különböztetve az első hatvan rész meg a második hatvan, hogy ne érezzem azt, hogy a második hatvanat is meg kell vegyem, mert akkor garantált az anyagi csőd. :D 

Én eddig minden számot megvettem, de nálam is ez lesz a vízválasztó. Főleg azért, mert a 61. szám (Old Man Logan) már megvan a kingpines kiadásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Magvolt az első meleg férfi csók egy Marvel filmben! A stábtagok természetesen sírtak a gyönyörűségtől. :lol: Már alig várom, hogy láthassam (nem). :D 

https://www.indiewire.com/2020/02/eternals-gay-kiss-scene-mcu-1202211307/

Én már ezen meg se lepődök. Sőt, a mai nap azt is olvastam, hogy a Sony elgondolkozott azon, hogy a következő Pókembert biszexé teszi. Hát, a mai "mindent elfogadunk, mert annyira nyíltak vagyunk" felfogás miatt simán kinézem belőlük, de akkor engemet ott elfognak veszteni, ha meglépik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem csak téged, sok mást is. 

Engem biztos nem fognak emiatt elveszíteni. El kell fogadni, hogy melegekből is lehet szuperhős, ugyanúgy, ahogy olyan emberből is, aki nem szereti a szilvalekvárt, meg olyanból is, aki szereti az ananászos pizzát. A Marvel és a képregények világa úgy általában mindig is egy nyitott, elfogadó világ volt. Persze azt én sem kedvelem, ha a PC jegyében izzadtságszagúan beletuszkolnak LGBTQ jeleneteket filmekbe, de amint már említettem, ha illik bele, akkor semmi baj nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem azt akartam mondani, hogy ezt mindenki utálni fogja mert biztos nem. :) Van aki ezen túl tud lendülni, más kevésbé. Majd az idő eldönti milyen lesz a fogadtatása, már ha tényleg lesz ilyen. Rajtam biztos nem fog múlni. Eddig se néztem, ezután se fogom az MCU-t. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 02. 14. - 17:50, Whill írta:

Engem biztos nem fognak emiatt elveszíteni. El kell fogadni, hogy melegekből is lehet szuperhős, ugyanúgy, ahogy olyan emberből is, aki nem szereti a szilvalekvárt, meg olyanból is, aki szereti az ananászos pizzát. A Marvel és a képregények világa úgy általában mindig is egy nyitott, elfogadó világ volt.

Szerintem van egy pont azért, amin nem kéne túlmenni. Az én Marvel univerzumomba nem fér bele olyan hős, aki megeszi az ananászos pizzát. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A Valkyrie-t játszó Tessa Thompson egy interjú során azt mondta hogy Bála Krisztián gonosztevőt fog játszani a Thor: Love and Thunder muviban.

 

"Christian Bale is going to play our villain, which is going to be fantastic,"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, RacerX írta:

Az Új Mutánsok bemutatóját - immár negyedszer - megint elhalasztják. Ezúttal a járvány miatt.

Pedig már majdnem megjelent a film, természeti erőknek kellett közbelépniük, hogy megint el legyen halasztva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.