Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Az az érzésem, hogy ezúttal eldöntötték a fanbase kimondott megcélzását, és magasról sz*rtak minden másra. A TLJ után talán szükségét látták ennek. A kritikákat már elengedtem, irrelevánsak ennél a filmnél ha akkora benne a fanservice. 

 

Amúgy eszembe jutott, hogy mit szólhattak '83-ban a rajongók amikor kijött a ROTJ a TESB után. :pfff:Szerencse, hogy akkor még nem volt internet. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Frenkie írta:

Nem olvastam el. Semmilyen negatív dolgot nem akarok ma olvasni, befogadni, megélni. Olyan vagyok mint a Motkány. Csak a Makk érdekel amit este kapok meg. Minden més hidegen hagy.

Én is csak félig olvastam, mert a közepétől már spoileres.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Szerintem ez a kis rövid, spoilermentes véleménykifejtés teljesen okés volt. Három tag, aki láthatóan nem ült fel a hate-vonatra SW kapcsán! Örömmel hallgattam végig, köszönöm! :)

 

Pont ezért tettem be. :D Örülök,ha tetszett :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

December 22, Pólus mozi, 20:30.Elsőbb sajnos nem tudom megnézni. Viszont egy ideje nem olvasok spoilereket, úgyhogy, ez most az első olyan epizód lesz, amiben minden történés meglepetésként fog érni. :)

Na jó, se az ot, se a pt nem volt elspoilerezve, csak az utolsó kettő. De azok nem számítanak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Porg Akkor húzzon le ha Te is ezt fogod gondolni. :) A kritikusok ezúttal megosztottak, ez kijelenthető. Amcsiban legalábbis.

 

Az RT-n annyin áll mint a TPM, 53%. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, DiO írta:

Egy újabb szösszenet. Nem spoileres. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Mikor lesz már este 7??????? Nem bírom.

Ez volt amúgy a special look a Mandi legutóbbi részének végén. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer ezt se lesz elég megnézni, arra készüljetek fel. Nekem elsőre pl. az AOTC nagyon nem adta, még le is írtam anno a fórumba. Másodjára már rákaptam a hangulatára, imádtam. A karakterek mélyítése pedig megtörtént a TLJ-ben, itt nem várom, hogy Poe vagy Finn majd Olimposzi magasságokba emelkedik. A Rey-Kylo szál lesz a lényeg, a többiek csak körítés, de persze ettől még nem érdektelenek. @Darth Porg inkább nézd meg azt a három srácot akiket @Kargarosz belinkelt. Többet érsz mint ilyen szutykokat olvasgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a TFA volt olyan, hogy első nézésre csak kapkodtam a fejem, persze ebbe biztos belejátszott az éjféli vetités is, ami nagyon későn volt. Aztán másodjára sokkal jobban tetszett, és azóta folyamatosan javul az is, minél többször látom, főleg saga maratonban. 

 

Többszöri megnézés szerintem alap egy SW filmnél annak, aki nem csak a felszínre kíváncsi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

Amúgy eszembe jutott, hogy mit szólhattak '83-ban a rajongók amikor kijött a ROTJ a TESB után. :pfff:Szerencse, hogy akkor még nem volt internet. :D 

 

Elárulom, hogy elsőre nekem sem tetszett igazán. :P De aztán hamar rájöttem, milyen jó film és lezárás is - ahogy akkor hittük. :)

 

Azért tényleg milyen vicces, hogy már a harmadik saga lezárást érem meg. :D De ez most már végleges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát néha megáll az eszem. Gondoltam beleolvasok az magyar IGN komment szekciójába és konkrétan megállt az eszem. Úgy veszekednek az emberek a filmről, mintha már látták volna. WTF? Hogy tud valaki véleményt alkotni valamiről amit még nem is látott? De azért az a legszebb, hogy valaki beírta látta, neki nem tetszett, erre jön a válasz, ok ezért én sem nézem meg. Az igen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Komolyan: miért kell az IGN oldalát megemlíteni? Ott a kommentszekció olyan, mint ha egy ebihalat bedobnának a piráják közé. :roll:

Néha kell a fájdalom a testemnek. Néha kihívásnak érzem az ottani kommentelést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Arra kíváncsi leszek, hogy akiknek - köztük nekem is - tetszett Az utolsó Jedik, azoknak hogy fog tetszeni A Skywalker kora.

 

Úgy, hogy akkor valószínű olyan dolgokat ne várj mint az Utolsó Jedikbe.Kb. egy Ébredő Erő csak sokkal látványosabb meg akciódúsabb. Legalábbis a két tábor így hangoztatja. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.