Jump to content

Premier megtekintés

Recommended Posts

54 perccel korábban, luke19 írta:

Szerintem ezt a jegyet buktad. :pill: Egyből jönnie kell az emailnek róla. Írj nekik mindenképpen, ajándék posztert biztos adnak "kárpótlásként" a visszautalás mellett.

A jegy képét lementettem egyből és a szék is foglalt azóta és nem is nagyon valószínű, hogy más ember közben megvette azt a helyet, mert össz-vissz négy hely van megvéve abból 2 az enyém :) , csak visszaigazoló emailem nincs.

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudjátok Wilde is jön? 

Úgy néz ki igen, bár, ha nem ír rám ma Jake a facebookon teljesen kiment volna a fejemből, hogy ma van ez a jegyvásárlás...

Sz@r került a palacsintába... :(( Most derült ki, hogy az Újpest kupa döntőt játszik, és fiammal Lilák vagyunk, ott a helyünk, bár már alig járunk meccsre, de ez fontos. ;) Azabaaaj, hogy 23-án lesz ez is, pfff. Nyilván fizetem a jegyeket Pildinek, de hátha valakinek kell... a fél 8-as West End-es feliratosról van szó. Borzasan sajna, de nem lehetünk veletek, pedig alig vártuk a gyerekkel. :( Elegem...

• Nem értek egyet 1
  • Szomorú 1

Ody zőőőd, most tudtam meg... :facepalm::) Az utsó jedi premiermegtekintésem úgy volt, hogy odamentem megtekinteni, hogy ti bementek és kijöttök... :lol2: Most még ez sem lesz, banyek. Sajnálom. Aznap este 11, Corvin. A meccs után. Így sikerült, ááá. :(

Edited by Darth Porg

Tényleg, ep.7 is. :(( 23-án 22.45-kor hívlak, és SimonZ-t is! Ahogy a Ponyvaregényben Wallace-nak Jules, kb.: "Azt akarom hallani, hogy nyugi, fantasztikus a film, üljetek be rá bátran, minden a legnagyobb rendben lesz..."  :lol2:

Edited by Darth Porg

2018. 05. 09. - 22:12, Darth Porg írta:

Sz@r került a palacsintába... :(( Most derült ki, hogy az Újpest kupa döntőt játszik, és fiammal Lilák vagyunk, ott a helyünk, bár már alig járunk meccsre, de ez fontos. ;) Azabaaaj, hogy 23-án lesz ez is, pfff. Nyilván fizetem a jegyeket Pildinek, de hátha valakinek kell... a fél 8-as West End-es feliratosról van szó. Borzasan sajna, de nem lehetünk veletek, pedig alig vártuk a gyerekkel. :( Elegem...

Elkeltek a jegyeid. :)

• Köszönöm 1
  • Tetszik 1

40 perccel korábban, Darth Porg írta:

Köszönöm, Pildi, örülök. És sajnálom, majd jövőre, végre... :) Frenkie-é? Jó mozizást, jó filmet kívánok! :))

Az egyik Frenkie-é, a másik egyikünk ismerőséé. Köszönjük, Nektek is jó mozizást majd a 11 óráson! :) A film biztosan jó lesz. ;)

Én ha minden igaz 25 -én fogom megnézni 15:00 -kor. :) 23 és 24. -e nekem nem jó, mert készülnöm kell majd a gyakorlati vizsgára - amit 24. -én csinálok majd - így jó lesz a neheze után másnap beülni egy kis felüdülésre.