Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az nem meghívásos?

@Iqvi @Ody Mandrell sziasztok! Ha épp olyasmiről folyik  a beszélgetés szívesen becsatlakozom majd  a jövőben.  Minimálisan érdekel  a politika,de járvánnyal,közélettel,nem bulvárlap,szívesen foglalkozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Azt biztos észrevettétek hogy kb egy éve csak like-olgatok a fórumon, de nem szólók hozzá semmihez. Volt oka az eltünésnek, de így majd egy év távlatából már okafogyottá vált az ok.

Az elmúlt egy évben a Facebook-on "harcoltam" az értelem teljes hiánya ellen(konteóhívők, sw "rajongók"). Az erdemény 4 db 30 napos letiltás.:D Aki a Facebook-on ismerősöm az látta.

Már év végére éreztem hogy amit el akartam mondani elmondtam és teljesen értelmetlen folytatni, hisz semmi foganatja nem volt. Aki azt hisz az azt fogja, aki meg ezt az meg ezt. Teljesen mindegy milyen észérvet használunk, hit-nél ez vajmi keveset ér.

Mivel itt a kerek 50, életévem a következő 50-et(remélem) nem ezzel fogm tölteni. Bánni nem bántam meg mert sok mindenre rávílágított. Pl arra amit Ody is mondott hogy a kommentszekciókban tényleg

a legalja irdogál. Mind sw mind covid-ügyben. Számomra döbbenet volt erre rájönni. Szó szerint mondjuk 100 kommentből egy értelmes és adatokon alapul.

Próbáltam már anno híroldalakat is letiltani de ugyanúgy megjelennek. Én meg nem bírom ki hogy ne olvassam el a hozzászólásokat.

Úgyhogy kb 30 perce inaktívvá tettem a Facebook-profilomat. Azért nem töröltem végleg, mert azt írta hogy végleges törlésnél a Messenger sem fog müködni, az meg nekem kell. Ennek majd azért jobban utánanézek.

 

Magyarán mától újra aktiv leszek a fórumon. Illetve visszatérek a videójátékokhoz is. Az elmúlt egy évben csak nyáron kapcsoltam be a PS4-et mikor megvettem az új tv, hogy milyen a képe játéknál. De egy percet se játszottam. A Fallen Order nagyon elvette a kedvem a videójátékoktól.:D Az a fránya nagy madár Dathomiron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
11 minutes ago, Ody Mandrell said:

Jobb lenne ha írnának is, már akit jobban érdekel a téma. :D

Most tagelném azokat akik a Boba sori miatt regisztráltak, hogy írjanak!!4!4!4!4:lol: Érdekes amúgy hogy a sok tag ellenére kevesen vagyunk aktívak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Most nézem, közben elértem a 10000 hsz-t és tanácstag lettem. :P 

 

Ez az első fórum, ahol ennyit irkáltam és ilyen régóta.

Gratulálok! :clap: Ez is olyan, mint a pénz. Azt mondják, az első egy milliót nehéz összekaparni, utána a többi csak úgy dől magától. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Most nézem, közben elértem a 10000 hsz-t és tanácstag lettem. :P 

 

Ez az első fórum, ahol ennyit irkáltam és ilyen régóta.

Gratulálok! :)

Én is hasonlóképpen vagyok, de nálam nem csak az első, hanem az egyetlen fórum is ez a Fórum. Így lehetett, hogy viszonylag kevés de rendszeres aktivitás mellett nekem is sikerült  elérni a tanácstagi fokozatot kb. 2 éve. :)

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.