Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

2022. 07. 17. - 18:40, ati írta:

Nem ez az első eset, hogy azt látom beszólsz Darth Revan9-nek. Azért tűnik fel mert úgy látom csak vele csinálod ezt. És nem értem az okát. Még, ha valaki más kevésbé aktív taggal csinálnád ezt elfogadhatóbb lenne. De ő az egyik leghasznosabb tagja a fórumnak. Általa első kézből kaphatunk betekintést a magyar sw könyvek kiadásába. Nem egyszer kikérte a fórum véleményét egy-egy fordítással kapcsolatban, ezáltal a fórumnak is volt beleszólása, ami nagy szó. És még csak azt sem lehet mondani hogy fikázná ez swt. Mégis sokadszorra cseszteted valami miatt. Mi bajod van vele?

 

2022. 07. 17. - 21:57, Nute Gunray írta:

Revan csak SW képregényeket szokott kapni lektorálásra. 

 

2022. 07. 17. - 22:57, Whill írta:

Itt ki kell, hogy álljak Revan mellett. Nekem is rengetegszer segített, sokszor látott el infókkal és tanácsokkal. Ha jól tudom, ő csak képregényeket lektorál, tehát a könyvekben lévő hibákért nem ő a felelős.

Köszönöm szépen a kiállást. Nagyon jólesett. Bocsánat, hogy csak most reagálok. Nem is láttam, hogy mi volt itt, csak most bukkantam rá. Nem mindig tudok minden témát megnézni.

Az utóbbi években nagyrészt csak Warcraft munkákat kaptam. Star Wars-ból tényleg csak képregény volt. Ez alól kivétel volt a Lopakodó árnyak Justina Ireland-től és a Királynő végveszélyben E. K. Johnston-tól. Más SW regényt nem is kaptam az utóbbi két évben. A Lopakodó árnyakat is nagyon gyorsan kellett átnéznem, hogy időben megjelenhessen. Úgy emlékszem, mindig meg szoktam köszönni a segítséget is. Esetleg az idő rövidsége miatt csak a lila köszönöm ikonnal, ezért bocsánatot kérek. Sajnos Star Wars-ból nincs olyan kiterjedt glosszárium, melyhez hasonlót a Warcraft-nál 2 éve csinálok. A Warcraft glosszáriumánál már több, mint 1800 kifejezés van. A Star Wars könyvekhez is készül már, de azoknak az alapját egy másik szerkesztő munkatárs kezdte el még évekkel ezelőtt. És akkoriban is már 100 felett járt a kiadó az addig kiadott SW kiadványokkal, úgyhogy az nem éppen teljes, és nem is lehetne teljes, habár nagyon sok minden szerepel benne. Az utóbbi egy évben a képregényekkel én is hozzátoldottam jókora kifejezés mennyiséget ehhez is, de még így is csak 290-nél vagyunk jelenleg.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 05. 17. - 13:42, Bomarr írta:

És amikor majd kérdezik hogy hogyan alakult annak idején a fórum, mi majd erre:

Elrond 3000 years ago Blank Template - Imgflip

Folyamatosan ez a hozzászólásod jár a fejemben @Bomarr miközben nézem a Hatalom Gyűrűit. Várom, hogy mikor látjuk már a fórum alapítást. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen volt, az új frissítésnek az volt a fő gerince. Kissé átalakult aza része a fórumnak.

 

Nem fogjuk látni kinek van a szülinapja? Kár lenne érte, jó kis gesztus volt születésnapot kivánni. Bár igaz hogy az Egyébb Fontos topikban elvette az élét más témáknak a sok köszöntés. Főleg ha egy-két napal késöbb egy másik tagja is szülinapos volt. Javasolnám hogy legyen erre egy Születésnaposok topic és oda lehetne írni a jókivánságokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

Nem fogjuk látni kinek van a szülinapja? Kár lenne érte, jó kis gesztus volt születésnapot kivánni. Bár igaz hogy az Egyébb Fontos topikban elvette az élét más témáknak a sok köszöntés. Főleg ha egy-két napal késöbb egy másik tagja is szülinapos volt. Javasolnám hogy legyen erre egy Születésnaposok topic és oda lehetne írni a jókivánságokat.

Ez jó ötlet, de csak akkor lenne értelme, ha jelezné a fórum, kinek van születésnapja. Egyébként nem fogjuk tudni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vettem észre a feliratok szekcióban milyen elenyészőre csökkent a feliratok letöltése. Több 100-ból 5-10 re.

Ez remélem azt mutatja, hogy milyen sokan nem kalózkodjuk már az sw-t! Mindenkinek puszi a hasára!

Persze benne lehet, hogy sokan szinkronnal töltik, de biztos, hogy némi változás is közrejátszik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, csoli1138 írta:

Persze benne lehet, hogy sokan szinkronnal töltik

Ez, meg az is benne van, hogy most már a magyar feliratok is automatikusan benne vannak a HD és 4K release-ekbenm így azokat nem kell külön letölteni. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nCore-on sincs reklámozva már, felesleges mert bele van építve. Csak azért rakom fel, mert hátha kell valakinek kimentve.

 

30 perccel korábban, csoli1138 írta:

Több 100-ból 5-10 re.

Inkább több ezer volt, sőt sok epizód, tízezren túl.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ha valakit érdekel, itt egy kis klip a III. Galaktikus Családi Napról. Látszodik benne @Yoda József és @SimonZ is :D 

 

 

Nagyon jól néznek ki a Cosplay-esek! :) Már régebben voltam ilyen eseményen, de még emlékszem, milyen hangulatos is tud lenni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 mi újság pécsivel és hitmannel?

A pécsivel kissé elszakadtunk, megsínyli a kapcsolattartást a mozifilmek hiánya. Hitman szerintem csak a fórumtól szakadt el, vagy read only módban van, majd megkérdezem. Múlt héten majdnem együtt néztük az aktuális Andort egy sör mellett, az utolsó pillanatban közbejött valami neki. De magvannak, jól vannak! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Azért jutott eszembe mert a TROS mozibeszámolókat olvastam és belefutottam a tiedbe, amiben említetted őket. 

Ó, igen, szép idők! Tényleg rég volt az utolsó mozizás! Hiányzik. Sose felejtem el ahogy a TFA-n az sw logóra tapsolni kezdett a terem. Libabőr most is..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.