Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

2021. 08. 02. - 14:03, Ody Mandrell írta:

@Fulcrum szokott fent lenni. A többiek jó kérdés... Jake Sully is eltűnt, de mondhatnám @Palpi-t is.

Így van, itt vagyok naponta többször is felnézek, olvasom a fórumot csak az írás elmarad, magam se tudom hogy miért. Mindig van valaki aki jobban megtudja fogalmazni a véleményemet.:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
4 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Csepnyi bánatom és bocs a személyes infóért, de kiderült, most már merem állítani, hogy nem öröklődnek ezek a tulajdonságok. A gyerekeim nem rajongók. Még az öcsi sem.

Szülőként az egyik legnagyobb kihívás azt elfogadni, hogy a gyerekeink egyáltalán nem, vagy nem mindenben hasonlítanak hozzánk. De mi sem feltétlenül hasonlítunk a szüleinkre. ;) A Star Wars rajongással kapcsolatban pedig nekem az az érzésem, hogy amit készen kap az ember a családon belül (pl. odaültetik a tévé elé, hogy na most figyeljetek, mert most jön maga a csoda) és nem maga fedezi fel az örömeit és szépségeit, az egészen más élmény. Ha Te szeretnéd bevonni a gyerekeket abba a világba, amely Téged is rabul ejtett, az a kötődést erősíti köztetek, de ritkán hoz olyan szintű rajongást, amilyet Te érzel. Lehetséges, hogy a SW sorozatok közös nézését a gyerekeid azért szeretik, mert látják, hogy ez Neked fontos, és örülnek, hogy ezt az élményt megosztod velük, vagyis miattad szeretik a SW-t és nem maguk miatt. A rajongást nem lehet átadni, az belülről kell érezni, magunktól. :) Ettől persze még lehet együtt premierre menni, meg otthoni maratonokat tartani, és ezek úgyis remek élmények, hogy a szíved mélyén csak Te vagy a rajongó, a többiek pedig a vendégeid. :) 

 

Aztán meg talán az sem igazán baj, ha még egy szülő életének is van olyan része, ami csak az övé, amiben nem osztozik a családon belül mással. Egy kis privát szféra. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Pildi, megszívlelendő gondolatok. Igazad lehet! Talán egy régi sztori már akkor elárulta mi lesz itt: pelenkás kislány ott totyogott a tv előtt, a nappali asztalába kapaszkodva felnézett és a világ legédesebb hangján konstatálta a kezdődő TCW epizód nyitó idézetét: "kék betyű!.. Apájé!" Na az ilyet próbálja meg elfelejteni az ember! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
16 minutes ago, NorbiLordi said:

Jah, nem tudom mit kell itt menőzni :D 

Mondja azt ez, aki a saját munkahelyét reklámozta a járvány alatt.:P Hipokráciá!4!

 

27 minutes ago, Ody Mandrell said:

Mekkora ziro tag lettél. :) 

Köszi, nagyon jó volt találkozni velük élőben is. Remélem hogy majd a harmadik családi napon még többen ott leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Jah, nem tudom mit kell itt menőzni :D 

 

"A nagyzási tébolynak is vannak határai!" - Han a RotJ 1995-ben kiadott verziójában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Köszi, nagyon jó volt találkozni velük élőben is. Remélem hogy majd a harmadik családi napon még többen ott leszünk.

 

Valahogy arról is lemaradtam, hogy van ilyen program, hátha jövőre sikerül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.