Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

@Darth Cupsy welcome my world. Munkám miatt én napi szinten töményen találkozom ilyenekkel minden nap. Eleve van egy csoport, ami minden EA játékra így reagál, az a lételemük, hogy fikázzák az EA játékait, tök mindegy, hogy milyenek. Ha jók, akkor is fikázzák, a legrosszabb esetben úgy szól az érvük, hogy "ja, kivételesen valamit tudtak csinálni, de akkor is ott van X meg Y játék, ami meg hót sz*r". A játékvilágban vannak a legnagyobb gyökerek. Az ep8 fikázói tanulhatnának a videojátékok fikázóitól. Komolyan mondom. A legrosszabb prequel vagy sequel vagy akármilyen SW heater kulturált úriember azokhoz az állatokhoz képest, akik a videojáték közösségben előfordulnak. Van itt minden, öngyilkosságba hajszolt e-sport játékos, viccből kirendelt SWAT, akiknek rossz címet adtak meg és véletlen lelőttek egy kétgyerekes apukát, stb. De én is voltam már zsidónáci, mert megírtam egy olyan hírt, ami rossz fénybe állította be a hülyegyerek kedvenc kis játékát (konkrétan megírtam, hogy a Star Citizenbe belepumpált pénzt már eltapsolták).

Azt tudom mondani, hogy hatványozottan érdemes kerülni, mert csúnyán mérgező közösség.

 

Ami a játékot illeti, nos, tény, sok dolgot "összelopkodtak", de elég sok nagy sikerű és kiváló játék van a világon, ami főleg összelopkodásokból épület fel. Én nem bánom, amíg szórakoztató a dolog. Sőt inkább nyúljanak le valamit, ami működik, minthogy kitaláljanak valamit, ami nem működik.

 

10 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Hát így könnyen meglesz a 10+ óra, lehet, hogy 5 órát sabaccozni fogsz belőle a hajón, de meglesz :evil: :D

Az nem baj, az ilyet csípem. A Witcher 3-ban is szerintem a beleölt lassan 400 órából kb. 50 tuti gwentezés, de anno a KotOR-ban is rengeteg időt elütöttem pazaacozással, meg a GTA 5-ben is imádtam a szabad foglalkozásokat, főleg valahogy a teniszre kattantam rá. Szóval, ha lesznek ilyenek (legyenek!), akkor én szívesen tolom ki ezekkel a játékidőt. Inkább, mint a God of War alibipályáival.

Hiú ábránd, de azért mekkora lenne, ha az egy ilyen szabad foglalkozás egy jó kis pod race-t takarna. Mint a KotOR-ban a siklóverseny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézve a gameplay-t kedvet kaptam egy kis Force Unleashedhez :D

 

Amúgy nagyon tetszik amit látok. Klónháborús droid és klón maradványok, KX szériájú biztonsági droid, a Csillagpor projekt emblémája...

Ilyen játékokra kellett volna fókuszálni, nem a Galaxy of Heroes meg hasonló pénzlehúzós szarságokra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azt tudom mondani, hogy hatványozottan érdemes kerülni, mert csúnyán mérgező közösség.

 

Jah, általában már nem is nagyon szoktam olvasgatni a komment szekciókat, csak most mégis lementem és felhúzott, pár havonta szoktam ilyen dőreséget csinálni és akkor kiadom magamból a dolgokat, nyersen, szárazon, ide már csak a finomított verziót írtam :D

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 

Ami a játékot illeti, nos, tény, sok dolgot "összelopkodtak", de elég sok nagy sikerű és kiváló játék van a világon, ami főleg összelopkodásokból épület fel. Én nem bánom, amíg szórakoztató a dolog. Sőt inkább nyúljanak le valamit, ami működik, minthogy kitaláljanak valamit, ami nem működik.

Szerintem sem kellene, hogy ez baj legyen.

 

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az nem baj, az ilyet csípem. A Witcher 3-ban is szerintem a beleölt lassan 400 órából kb. 50 tuti gwentezés, de anno a KotOR-ban is rengeteg időt elütöttem pazaacozással, meg a GTA 5-ben is imádtam a szabad foglalkozásokat, főleg valahogy a teniszre kattantam rá. Szóval, ha lesznek ilyenek (legyenek!), akkor én szívesen tolom ki ezekkel a játékidőt. Inkább, mint a God of War alibipályáival.

Hiú ábránd, de azért mekkora lenne, ha az egy ilyen szabad foglalkozás egy jó kis pod race-t takarna. Mint a KotOR-ban a siklóverseny.

Én is elvagyok velük, szeretem az ilyeneket, W3-ban se nyugodtam meg, amíg le nem bokszoltam minden bajnokot, vagy nem nyertem el a lapokat a játékosoktól, illetve a KotOR-ban is nekem kellett minden swoop pályán a rekordot tartani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

Percek múlva indul a Microsoft konferencia, amin a hírek szerint néhány exkluzív dolgot is megtudhatunk a játékról. Talán némi kardozáson túl itt már megmutatják a hajót és a bolygókat is.

Amúgy miért mutogatnak róla ott dolgokat, úgy értem miért pont ott? Mi köze Microsoftnak hozzá? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Amúgy miért mutogatnak róla ott dolgokat, úgy értem miért pont ott? Mi köze Microsoftnak hozzá? 

Semmi, csak a Microsoft szeretett volna húzóneveket az Xboxra, és ezt is behúzta, az EA-nak meg jó, ha az E3-on is mutatják a játékát.

 

A trailer nekem jobban meghozta a hangulatomat, mint a tegnapi gameplay, pedig az is váróssá tette a játékot. Különösen tetszik, hogy Rebelses pre-AT-AT-k kerültek bele. Apróság, de ez is egységesíti az univerzumot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 06. 06. - 19:45, Darth Cupsy írta:

Előrendelve :D

Beálltam melléd a sorba egy Deluxe Editionnel. :) Ez lesz az első PS4 játékom, amit a megjelenése napjától fogok játszani.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kíváncsiságból belestem a kommentek közé, és annyi hater van, hogy az hihetetlen.

Mindig elfelejtem, hogy ne nézzem a hozzászólásokat, de néha nem bírok magammal, főleg ha elkap a hype. 

Mindenesetre én is előrendeltem, mivel a Respawn a legmegbízhatóbb stúdió akik az EA-nek fejlesztenek. 

 

Sajnos a Deluxe Edition borítója nem jön be, Jó lenne dupla oldalas borítóval, mert a sima verzióé jobban bejön. Igazi SW érzés árad belőle.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Beálltam melléd a sorba egy Deluxe Editionnel. :) Ez lesz az első PS4 játékom, amit a megjelenése napjától fogok játszani.

Egyébként én is a Deluxe-ot választottam, ha már lúd... :) csak én PC-n fogom nyomni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába a látvány, ha lineáris pályákon mozogna főhősünk egy teljesen akció-orientált játékban, akkor nem igazán kötne le (pont ezért nem játszottam annak idején a Jedi Academy-vel sem).  Én inkább mindig a sztorira mentem rá. Pont ezért imádtam a Kotor-t (a második részt már jóval kevésbé). Így viszont, a mostani híreket olvasva (real-time idő a hajón... végre! stb.) kezd érdekes lenni számomra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hogy ezt miért nem tudták az E3-on bemutatni? Vagy legalább egy héttel ezelőtt... De baromi jó. Rebelses AT-AT, Rogue One-os teherkomp és droid, OT-s AT-ST és TIE, PT-s LAAT/i, Saw Garrera, Tarfful, Kashyyyk, Purge Trooperek... És mindez alig fél óra alatt. Bár a filmekben láthatnék egy ilyen csodás korszakokon és médiumokon átívelő egyveleget. Oké, a Rogue One azért közel járt ehhez. Szerintem imádni fogom ezt a játékot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Megint írhatsz egy cikket. :lol: 

Ne is mond, picit tényleg dühítő, ugyanis van pár dolog, amiről a cikkben még csak találgattam vagy feltételes módban írtam, ez a videó meg az első tíz percben mindet megmutatja. Pont abban a felében, amit az E3-on nem játszottak le. Eh... :kylo::saber_kylo:

Mondjuk nagy rá az esély, hogy idén még írok egy cikket erről a játékról, csak az nem előzetes lesz, hanem teszt. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van benne bőven az Uncharted 4-ből, meg a Sekiro: Shadows Die Twice-ból is,ennek a harcrendszerét vették át. A pályatervezés meg a God of Waron alapszik. Mondjuk nem bak, amíg ilyen jó játékoktól nyúlnak le jó dolgokat és azt jól alkalmazzák. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Van benne bőven az Uncharted 4-ből, meg a Sekiro: Shadows Die Twice-ból is,ennek a harcrendszerét vették át. A pályatervezés meg a God of Waron alapszik. Mondjuk nem bak, amíg ilyen jó játékoktól nyúlnak le jó dolgokat és azt jól alkalmazzák. :) 

Persze, semmi gond, nem bajként írtam csak érdekességként. Ha jó lesz baromira nem érdekel mire hasonlít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicserélték a fénykardot. Sok visszajelzés érkezett azzal kapcsolatban a Respawn-hoz, hogy az E3-on bemutatott videóban a fénykard pengéjének közepéről hiányzik a jellegzetes fehéren izzó sugár, túlságosan kék. A készítők elismerték ezt, és új pengét alkottak, ami sokkal filmhűbb, plusz akkor már a markolaton is módosítottak.

Én meg remélem, hogy a penge színe cserélhető lesz, mert zöld pengét akarok. :lightsaber:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ugyebár november 15-én jelenik meg a játék, előrendelés esetén nem szokott olyan lenni, hogy az előrendelők kicsivel hamarabb játszhatnak már, mint a megjelenés? Mintha régebben olvastam volna ilyesmit valamelyik játékkal kapcsolatban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.