Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

"Cal Kestis – A Jedi Padawan during the Clone Wars, Cal Kestis narrowly escaped the horrors of Order 66 and was forced into hiding. Together with explorer droid BD-1, he embarks on a journey to rebuild the Jedi Order while evading the terrifying Imperial Inquisitorius."

 

Cal.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új trailer csütörtökön. a Triple Force Friday Global Reveal című élő közvetítés keretében lesz bemutatva, ami a játék mellett az EP9-el és A Mandalorival is foglalkozni fog. A livestream magyar idő szerint este 8 órakor kezdődik.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ennél a nőnél nincs kecmec, ha kellesz akkor meg is fog kapni, ha akarod ha nem. :D :D:D

 

Komolyan mondom mindennek néztem csak annak nem :D Végtére is ilyenkor szokták mondani,hogy nem a külső a lényeg :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 26. - 22:50, kudar írta:

Van egy kis DarkSouls feelingje is. Remélem hoz majd annyi kihívást is.

A harcrendszert onnan vették át, még inkább, a Bloodbornból, de nem lesz olyan nehéz, mint azok. Hála az égnek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Dzséjt írta:

A harcrendszert onnan vették át, még inkább, a Bloodbornból, de nem lesz olyan nehéz, mint azok. Hála az égnek. :) 

Pedig nagyon el tudnám képzelni - és imádnám is, mert én oda-vissza vagyok ezekért a gémekért - egy olyan SW gémet, amiben szépen megy a sztori, de ugyanúgy vannak bossok, vagyis nehéz bossok, mint a Sekiro, DS és társaiban. :) Ezekben leginkább azt sajnáltam mindig, hogy a történet eléggé is gyenge volt, amit itt viszont lehet pótolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vagyok ezzel, annyi különbséggel, hogy nekem több időm van játszani, de baromi kevés a türelmem. Gyorsan fel tud mérgelni egy játék, ezért sem játszom mediumnál magasabb fokozaton. Szóval tudom, hogy sokan szeretik ezt a zsánert, de én is kerülöm jó nagy ívben a From Software programjait, és baromira nem örülnék, ha alapból ilyen lenne egy SW játék, pláne azután, amilyen programokkal és amilyen gyakorisággal az utóbbi időben elkényeztett minket az EA Star Wars terén.

De azért gondolom, aki nehezet akar, annak lesz magasabb nehézségi szint, ki tudja, talán a legnehezebb fokozaton simán Dark Souls szintű.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én is így vagyok ezzel, annyi különbséggel, hogy nekem több időm van játszani, de baromi kevés a türelmem. Gyorsan fel tud mérgelni egy játék, ezért sem játszom mediumnál magasabb fokozaton.

Dettó. Az nem zavar ha meghalok párszor, de mikor esély sincs(kb ha 15-20.-adszorra sem sikerül) azonnal törlöm a játékot. Így járt a 2017-es Prey is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De azért gondolom, aki nehezet akar, annak lesz magasabb nehézségi szint, ki tudja, talán a legnehezebb fokozaton simán Dark Souls szintű.

Na annak örülnék.

Amúgy a játékok nagy részét én is médiumon játszom, de a From Softwave-es és hozzá hasonló gémeket imádom. Imádom a kihívást ezekben a játékokban, és nincs jobb érzés, amikor egy boss, aminek próbálod a legapróbb mozdulatait is kiismerni, és már 50xre mész neki, sikerül legyőznöd. :D

Persze azokat is megértem, akik ettől agybajt kapnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bracca roncstelep bolygó koncepciós rajzai. A Bontó Céh (Scrapper Guild) uralma alatt áll a bolygó, ahol a leselejtezett Venator-osztályú csillagrombolók találhatók meg.

 

Fallen-Order-Exclusive-Art-1-e1570461941

 

 

A Braccán található kocsmák és éttermek. Bruno Werneck alkotása.

 

E1570461926250

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.