Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Az érdekes az hogy miért bontják a Venatorokat pár évvel a háború után? Miért nem használják őket tovább? Nem hinném hogy annyival rosszabb lenne az Imperial 1-esnél hogy be kell olvasztani őket.

Lehet azért mert a Venatorokat háborúra tervezték ami már nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További részlet a könyvből:
" Rengeteg Venator-osztályú csillagrombolót leselejteztek és beleztek ki a birodalmi rezsim kezdetén, hogy a növekvő birodalmi gépezethez alkatrészekkel járuljanak hozzá. A Venator a Köztársaság jelképe volt, és így gyorsan kivonták őket a forgalomból a Victory– és az Imperial-osztályú csillagrombolók előnyére, amik már a Birodalom jelképei lettek.  "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cal Kestis több bolygóra is ellátogat küldetései céljából, az egyik a Kashyyyk lesz. Főhösünknek és droidjának nemcsak a birodalmiakkal gyűlik meg a bajuk, hanem a planéta veszedelmes állataival is. A wyyyschockk nevű pókszerű állat már a Legendák hajnalán ki lett találva, mégpedig Brian Daley féle Han Solo küldetése könyvben lettek megemlítve, ám a Fallen Order-rel kanonizálva lesznek. Szintén a képen szereplő flame beetle feltűnt már a Legendákban a régi (Marvel) Star Wars képregény 91. számával, most azonban sokkal eltérőbb dizájnt kap.

 

fallen_order_kashyyyk.png&w=3960&h=0

 

 

További képek ahogy a Bontó Céh szétszedi a Venatorokat és az AT-TE lépegetőket. 

 

fallen_order_bracca.png&w=3960&h=0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket az Explained csatornán elmondtak a játék-mechanikáról az több mint biztató! Tudom, hogy ez kisebb szentségtörés, de én majdnem annyira várom ezt a játékot, mint az ep.9-et. Pont az ilyen típusú játékokért teljesen oda vagyok. Ha ezt jól megcsinálják az egyik legnagyobb kedvencem lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 24. - 1:21, Darth Cupsy írta:

Ugyebár november 15-én jelenik meg a játék, előrendelés esetén nem szokott olyan lenni, hogy az előrendelők kicsivel hamarabb játszhatnak már, mint a megjelenés? Mintha régebben olvastam volna ilyesmit valamelyik játékkal kapcsolatban. 

Nem tudom, hogy ez csak előrendelői privilégium-e vagy általánosan így lesz, de én nemrég kaptam egy emailt az Origins-től, hogy változott a megjelenés 14-re :yeah::yeah::yeah:, még jó, hogy egy nappal előbbre is kértem szabit :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak, akik már kipróbálhatták, és eddig jó véleménnyel vannak a Fallen Orderről. Alig várom, hogy a kezembe kapjam. Remélem, az EA nem a megjelenés napján akarja a sajtónak is átadni, bár a tény, hogy már előre mutogatják a sajtónak és a streamereknek, és nem rejtegetik, mint az Mass Effect: Andromedát és az Anthemet, az jót jelent.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a játék trófea listája, és nem néz ki rossznak. Platina vadászoknak egy ez könnyed séta lesz, mint a God of War vagy a Spider-Man. 

Viszont a trófeák pár érdekességet is felfedtek. Olyan mechanikákat a játékba amiről eddig nem beszéltek a készítők. 

Részletekbe nem mennék bele, majd mindenki lepődjön meg mikor játszik vele. :D 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kaptam egy emailt, hogy probléma van a játék számlázásával, tudom is mi a baj, júniusban ugye előrendeltem a játékot, de augusztusban lejárt a kártyám, és még a régi adataival van a rendelés, legalább is gondolom én, hogy ez a baja. Amikor rámegyek a fizetési adatok módosítására akkor meg bejön egy kis ablak amin egy ilyen "töltő" animáció pörög körbe-körbe, de nem ugrik tovább. Lehet esetleg az is baj, hogy nemrég előfizettem, az SW:TOR-ra, oda már az új kártyával és mivel gondoltam a régi adatokra nincs szükség azt ki is töröltem? Valamint, ha rámegyek a rendelési előzményeimre a Fallen Order fölött ott van, hogy "Sent Gift" ez normális előrendelésnél? Nem ám ajándékba akarja valakinek küldeni. Szerintetek mi lenne most a teendő?

 

szerk.: besz*rok, hihetetlen f*s... az email direkt linkjéről ami arra kér hogy változtassam meg a számlázási adatokat, az EA oldalon arra funkcióra kattintva megreked a töltő képernyő, ellenben, ha simán léptem fel az EA oldalára onnét meg jó volt (hál isten).

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki felvilágosítana, hogy mikortól lehet játszani a játékkal, mert már teljesen belekeveredtem, Okt. 22-én kaptam egy mailt ezzel a szöveggel: "The release date for a game you ordered has changed. The item listed below will now be available to play on 14-Nov-2019" , az Origins-en meg November 15, 2019 12:00 AM CET van írva ami ugye már lényegében 16-a. Most akkor 14-15 vagy 16 lesz a nyerő? :hmm:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A november 15 a megjelenés napja, de az időzónák miatt megeshet, hogy előbb vagy később fog aktiválódni a játék (az Originen velem már esett meg, hogy emiatt előbb aktiválódott játék, mint a megjelenés hivatalos napja, konkrétan az ME:A volt az). Origin Access és Origin Access Premierben (meg talán EA Accessben) nem lesz elérhető az ingyenes próbaváltozat, mert az EA fél attól, hogy elspoilerezik a dolgokat - ami nonszensz, mert 15-től kezdve úgyis elindulnak felfelé a videotesztek és a végigjátszások.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

A november 15 a megjelenés napja, de az időzónák miatt megeshet, hogy előbb vagy később fog aktiválódni a játék (az Originen velem már esett meg, hogy emiatt előbb aktiválódott játék, mint a megjelenés hivatalos napja, konkrétan az ME:A volt az). Origin Access és Origin Access Premierben (meg talán EA Accessben) nem lesz elérhető az ingyenes próbaváltozat, mert az EA fél attól, hogy elspoilerezik a dolgokat - ami nonszensz, mert 15-től kezdve úgyis elindulnak felfelé a videotesztek és a végigjátszások.

Szerintem ezzel pont az volt a cél, hogy a rendes megjelenés napjáig ne legyen spoilerezés. Hozzáteszem ma így is belefutottam egy rakat spoilerba, főleg a játék végével kapcsolatba, de az már az adatbányászok hibája. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez odáig rendben van, hogy a megjelenés előtt nem lehet kipróbálni az OA-tagoknak, de utána már értelmetlen. Valószínűleg senki nem haragudott volna meg, ha erre hivatkozva csak november 15-én lehet kipróbálni. Persze, akkor lehet kiderült volna, hogy a 10 órás próbaidő alatt az egész játék kijátszható, és elesnek több vevőtől is, de hát kérem... :) 

Egen, az adathalászok miatt, ha már ennyire tartanak a spoilerektől, az előtöltés lehetőségét is le kellett volna tiltani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez odáig rendben van, hogy a megjelenés előtt nem lehet kipróbálni az OA-tagoknak, de utána már értelmetlen. Valószínűleg senki nem haragudott volna meg, ha erre hivatkozva csak november 15-én lehet kipróbálni. Persze, akkor lehet kiderült volna, hogy a 10 órás próbaidő alatt az egész játék kijátszható, és elesnek több vevőtől is, de hát kérem... :) 

Egen, az adathalászok miatt, ha már ennyire tartanak a spoilerektől, az előtöltés lehetőségét is le kellett volna tiltani.

Azért több lesz az mint 10 óra. A Preview eseményen lévők közül volt aki 1 bolygón töltötte a teljes 3 órát és még így se tudta teljesen felfedezni az egészet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most a konkrét sztorira gondoltam, a felfedezésekkel kitöltött extra tartalmakat nem számoltam. Hidd el, a játékosok nagyon nagy hányada azt telibe csokizza. Elég csak megnézni, hogy a trófeáknál vagy achievementeknél milyen alacsony (1-3% átlagban) állnak a felfedezéshez kapcsolódó dolgok. A legtöbb játékos csak végigcsámpázik a fő sztorivonalon (átugorva a cut sceneket) azt jónapot. Utána meg persze panaszkodnak, hogy milyen rövid a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy egyszer írám valá :D :

2019. 06. 09. - 2:14, Darth Cupsy írta:

Hát így könnyen meglesz a 10+ óra, lehet, hogy 5 órát sabaccozni fogsz belőle a hajón, de meglesz :evil: :D

Mondjuk akkor sírni fogok... összekaparászom én az extra tartalmakat is, de örülnék ha a konkrét story is bőven meghaladná a 10 órát.

 

1 órával korábban, Dei írta:

November 15 lesz a nyerő, mivel a lemezes verziókat akkor hozzák ki. EA valami olyasmiről beszélt, hogy spoilerek elkerülése miatt mindenki ugyanazon a napon kezdhet vele játszani.

De akkor meg minek írták azt az emailt??? :para:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.