Ugrás a kommentre

Cara Dune


Rog

Ajánlott hozzászólás

Hát ja, attól hogy valaki jó színész még sajnos nem következik egyenesen az, hogy nem beszél hülyeségeket is. Én amúgy annak ellenére hogy már hallottam a tweetjeiről, semmi problémát nem látnék abban ha benne maradna a Mandoban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azt nem értem, hogy elvileg felnőtt, értelmiségi emberek miért nem tudnak elvonatkoztatni attól, hogy egy adott szerepet játszó színésznek mi a világlátása... Ezen ment a kattogás a Marvel Kapitánynál is, hogy Brie Larson mennyire feminista, emiatt ráadásul rásütötték az egész filmre, hogy femináci propaganda, ami nettó hülyeség. Majd lehet itt is, ha le akarja vetetni a sisakot Djarinnal, akkor egyes félhülyék belemagyarázzák, hogy maszkellenes propaganda.

Amúgy finoman szólva sem értek egyet a kisasszonnyal, sem politikai nézeteit, sem a maszkhordással kapcsolatban, de eszem ágában nem lenne emiatt még csak beugatni se neki, nemhogy azt követelni, hogy rúgják ki egy produkcióból. Azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen kommenthuszárok hogyan értékelnék, ha mondjuk egy ilyen provokatív, uszító, sokszor gyűlöletkeltő bejegyzésük után kikúrnák őket a munkahelyükről. Vagy mondjuk amiatt, hogy milyen a politikai vagy vallási hovatartozásuk. Elvégre ők is ezt várják a Disney-től Cara kapcsán, hogy rúgják ki.

Azért itt nem arról van szó, hogy egy szexuális erőszaktevőről vagy gyilkosról van szó. Meg nem a pedofíliát vagy a szervkereskedelmet élteti. Irigylem azokat az embereket, akiknek van idejük ilyenekkel foglalkozni, hogy egy sorozat mellékszereplőjét alakító színésznő amúgy miket tesz ki a közösségi médiafelületeire. Nem ért velem egyet, akkor hallgattassák el vagy ne kapjon munkát! Ez aztán a felvilágosult gondolkodás. Ennyi erővel én meg ateista vagyok, szóval az összes vallásos színészt távolítsák el, mert engem zavarnak. :facepalm:

 

Idézet

egy olyan világban, amiben mindenki maszkot visel, igazi felüdülés látni egy lelket

Ha tényleg ezt írta, ebben amúgy ráadásul még semmi konkrét maszkellenesség sincsen. Ha én kiposztolom, hogy már a tököm tele van a kijárási korlátozásokkal és milyen szívesen csapnék már egy görbe estét a haverokkal, akkor én is ki leszek kiáltva korlátozásellenesnek vagy vírustagadónak? :facepalm:

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, gafz írta:

A szavazás eredménye alapján egyetért a színésznővel az USA lakosságának közel fele. Most mi a fene ebben akkor az a nagyon rossz, ami miatt kirúghatnák? :)

Hú, ebbe a politika vonalba nagyon itt ne menjünk bele. Megvan annak a helye itt is, de az nem ez a topik. Amúgymeg a trumpellenesek, a nem transzfóbok, és a nek maszkellenesek vannak ellene a tweetjei miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Iqvi írta:

Hú, ebbe a politika vonalba nagyon itt ne menjünk bele. Megvan annak a helye itt is, de az nem ez a topik. Amúgymeg a trumpellenesek, a nem transzfóbok, és a nek maszkellenesek vannak ellene a tweetjei miatt.

Ez egy nagyon pártolandó álláspont :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, pb69 írta:

Amúgy finoman szólva sem értek egyet a kisasszonnyal, sem politikai nézeteit, sem a maszkhordással kapcsolatban, de eszem ágában nem lenne emiatt még csak beugatni se neki, nemhogy azt követelni, hogy rúgják ki egy produkcióból.

 

A múltját tekintve merné azt bárki is megtenni :lol:

 

Én nem gondolnám, hogy emiatt kitennék a sorozatból, csomó más színész meg Trump elleni szavazásra buzdított, 'oszt akkó' mivan? :D Ilyen alapon a fél színészvilág szűrét kilehetne tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit én ebből leveszek:

IHateDisney "rajongó" a Facebook alatt: az egész új trilógia sz*r, mert az egész csak arra ment ki, hogy a k*rva Disney megfeleljen a tömegek igényeinek.

IHateDisney "rajongó" a Twitteren: b*ssza meg magát a Disney, ha a nem rúgják ki ezt a pics*t, mert mások a nézetei, mint a többségnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Dzséjt írta:

Amit én ebből leveszek:

IHateDisney "rajongó" a Facebook alatt: az egész új trilógia sz*r, mert az egész csak arra ment ki, hogy a k*rva Disney megfeleljen a tömegek igényeinek.

IHateDisney "rajongó" a Twitteren: b*ssza meg magát a Disney, ha a nem rúgják ki ezt a pics*t, mert mások a nézetei, mint a többségnek.

 

Mindeközben a Disney-nél :D 

 

source.gif

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, pb69 írta:

Mondjuk azt nem értem, hogy elvileg felnőtt, értelmiségi emberek miért nem tudnak elvonatkoztatni attól, hogy egy adott szerepet játszó színésznek mi a világlátása...

Mert sajnos manapság a közösségi média lett az egyik legfontosabb eszköz, amellyel ki lehet cseszni az emberekkel. Gina a saját nézeteit vallatja, tegye azt, ha ezt akarja. Érdekeljen minket? Nem igazán. Mi különtudjuk választani a közösségi médiában írtakat és amit produkál a Mandiban. Utóbbi számít nekünk rajongóknak, előbbi meg nem igazán. Egyesek meg képesek odáig elmenni, hogy végül egy adott színésznek - vagy legyen az bárki - tönkremegy a karrierje. Ugye történtek már ilyen esetek: James Gunnt kirúgta a Disney, mert valakik megtaláltak régi twitteres üzeneteket, ahol enyhén szólva is "kulturáltan" lett közölve néhány nemi erőszakos tevékenység. Hartley Sawyernél hasonló dolog volt, bár míg utóbbit újra felvette a Disney, addig Hartleyt azonnal menesztették és valószínűleg azóta is keresi a helyét a világban.

Itt egy kicsit más oldal van előhozva, de az emberek reakciója megint hasonlít a fentebbi két úriemberhez. Én amit hihetetlennek érzek, az az hogy

Spoiler

a legutóbbi részben ugye megkapta a pilótától azt a jelzést. Na egyesek már úgy gondolják, hogy ezzel eljutunk oda, hogy csatlakozik hozzájuk és nem is látjuk viszont a csajt. Ergo kiírják.

Pedig Carano a megmozdulásait twitteren a járvány idején művelte - és műveli a mai napig - a 2. évad forgatását meg már régesrég befejezték. De hát kell keresni a kapcsolatokat. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amit én ebből leveszek:

IHateDisney "rajongó" a Facebook alatt: az egész új trilógia sz*r, mert az egész csak arra ment ki, hogy a k*rva Disney megfeleljen a tömegek igényeinek.

IHateDisney "rajongó" a Twitteren: b*ssza meg magát a Disney, ha a nem rúgják ki ezt a pics*t, mert mások a nézetei, mint a többségnek.

Tapasztalataim szerint a Disney-utálók általában Gina nézeteit osztják, úgyhogy nincs ilyen ellentmondás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt gondolom, hogy hagyjuk már, hogy mit mond egy színésznő magánemberként a Twitteren - engem ez egyáltalán nem érdekel. Nagyon jó választás volt erre a szerepre, biztosan sokaknak szimpatikus is benne, de ettől még nem egy mérvadó személyiség, pláne nem ilyen fajsúlyos kérdésekben, mint a vírus kezelése. Van olyan ember, akinek tetszik Gina Carano mint színész, és a szerepei miatt átveszi a való világbeli nézeteit is? Ez nonszensz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sosem tagadtam hogy okádok mind Trump-tól, mind attól amit képvisel. Örömtáncot jártam mikor megbukott. DE.

Attól hogy Carrano azt mondja hogy számolják újra a szavazatokat, elvenni tőle a szerepet nonszensz. Igaz hogy ő nemcsak színész hanem(szerintem) ismertebb ketrecharcosként az USA-ban.

De nem azt írta hogy lőjék agyon a feketéket, zsidókat, mexikóiakat, nem azt hogy tiltsák be a demokrata tvket, nem viselkedett olyan állatkánt mint némely texasi redneck Trumo kampányában.

De a legfélelmetesebb az hogy átéagbéláknak befolyásoló hatásuk lehet válalaltok döntéseire.

Remélem a Disney vezetői vannak annyira higgadtak, hogy nem rúgják ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ez szerintem a Disney utálók új tipusának az első megjelenése lesz.

Nem úgy néz ki, hogy a Disney-t utálnák. Ugye máskor az a baj, hogy a Disney túlságosan beleszól a történetbe, azok szerint, akik az új filmek minden egyes pillanatában a PC propagandát látják.

 

Itt most ilyesmiről szó nincs, hanem kifejezetten a Disneyt kérik, hogy rúgják ki a színésznőt (amivel lehet bele is avatkoznának a történetbe)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hát ez szerintem ritka nagy marhaság a Disney részéről. Pláne hogy pont az a poszt ami miatt kirúgták egyáltalán nem tűnik annyira problémásnak. Nem értek vele egyet meg szerintem butaság volt a hasonlata de emiatt kirúgni? Látszik hogy már csak az okot keresték a korábbi posztjai okán hogy kirakják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár érte. Mondjuk a mai világban neki is lehetett volna annyi esze, hogyha fontos neki a szerep, akkor visszafogja magát. Ezzel nem hibáztatni akarom.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom. :( Lehet, hogy nélküle is menni fog a sztori, meg még jó is lehet, de akkor is, hiányozni fog, egy üde színfolt volt ő is a Mandalorian csapatban, nagyon kedveltem a karakterét. 

 

Egyébként ilyenkor látszik a közösségi média hátránya. 20 évvel ezelőtt senki nem tudta volna, Caranonak milyen ideológiai véleménye van, amit a barátaival vagy szűkebb körben megoszt. Mindenkit csak az érdekelt, hogy milyen teljesítményt nyújt a vásznon vagy a képernyőn. Természetesen ez addig érvényes, amíg nem követ el bűncselekményt.

 

Azt egyébként megértem, hogy a studió miért küldte el. A mai világban a Compliance az egyik legfontosabb téma, komoly piaci szereplők egyik iparágban sem engedhetik meg maguknak, hogy rossz hírbe keveredjenek. 

 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Kár érte. Mondjuk a mai világban neki is lehetett volna annyi esze, hogyha fontos neki a szerep, akkor visszafogja magát. Ezzel nem hibáztatni akarom.

Ez nagyon igaz. Kicsit előre gondolkodhatott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk szerintem azért a sorozatból minden probléma nélkül ki lehet írni, mivel nem szerves része a sorozatnak. Egyszerűen nem mennek vissza a Nevarróra vagy bemondják, hogy visszatért az új Köztársaság hadseregének kötelékébe. A Galaxis hatalmas, eltűnni benne vagy elkerülni másokat igazán nem nehéz benne. Sok karakter van, akiket soha többé nem láttunk, még akkor sem, ha amúgy egy igen kis csoport részét képezték (Dodonna, Jessika Pava, az ep3 után Jar Jar, Draven, Sly Moor). Aztán majd valamelyik képregény vagy könyv megmagyarázza, mi lett Carával. És, ha tényleg Mandalore visszafoglalása lesz a témája a kövi évadnak vagy évadoknak, oda nem is kell Cara, se a Nevarro. Szóval tényleg nem nehéz kihagyni. Ráadásul a karakter azért nem volt egy mélyen kidolgozott figura, szóval egy hozzá hasonlóval simán helyettesíthető - sőt talán már meg is kaptuk a helyettesét Koska Reeves képében.

És igazából azt sem tudni, tényleg része lett volna-e a Rangers of the Old Republicnak. Még semmit sem tudunk a szériáról, a sorozatban sem hangzott még el a ranger szó, az a jelvény meg momentán csak annyit jelent, hogy a Köztársaság jobban bevonja a dolgokba a peremvidéki rendfenntartókat. Jelenlegi tudásunk alapján az sem lehetetlen, hogy annak a jelvénynek semmi köze nem lesz a jövendőbeli szériához. Ezzel a szériával kapcsolatban biztosat még nem állíthatunk.

 

Ezzel együtt én is sajnálom, mert érdekes színfoltja volt a sorozatnak, és piszkosul idegesít, hogy ma már tényleg ki lehet rúgni valakit a véleménye miatt, ha az nem egyezik a közösség véleményével vagy szimplán ostoba (megjegyzem, a tweetjei alapján Caranót sem az eszéért fogják ellopni). Ráadásul pont az USA-ban, ahol olyannyira odavannak a szólásszabadságért. Ja, szólni szabad, aztán viseld a büntetést érte. A Disney mondjuk ilyen szempontból egy ritka tetű és álszent banda, de hát ja, pénzből élnek, így muszáj abba az irányba hajtaniuk, amerre a szél fúj. De, ha azt vesszük, hogy végül James Gunn-t is visszavették...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.