Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én jövőhét szombaton nézem majd a TLJ-t, barátnőmmel, ő még úgy se látta :D bár nem igazán szereti a SW-t (látta az összes filmet eddig a TLJ-n kívül), úgyhogy kíváncsi vagyok, külsős szemmel mit szól hozzá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

impossible the empire strikes back GIF by Star Wars

 

De gyorsan elrepült az idő. Pedig olyan, mintha tegnap néztem volna meg az ep1-et. Mondjuk lehet, hogy azért, mert tegnap valóban megnéztem az ep1-et. :D Lassan, de kellemesen hangolódom rá a nagy kaland zárására. Most fejeztem be az ep2-t, holnap jön az ep3, és így tovább. Ha minden jól megy, az ep8-tól már úgy állok fel, hogy csak órák választanak el egy újabb befejezéstől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nekem most a záróvizsga az első, szóval nem állítom, hogy nagyon aktív leszek december második felében, de az első véleményt én fogom írni az Értékeld a filmet topikba, ebben biztos lehetsz ;) (hiszen én végzek a filmmel leghamarabb a fórumról)

Mikorra van jegyed?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

Mikorra van jegyed?

Dec 18. 19:00 Allee, 2D angol felirat. Persze azóta lehet nyitottak korábbi előadást, de úgy 2 hete végignéztem a CC oldalát, és ennél korábbit nem láttam sehol.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este befejeztem a 10 héten át tartott "minden szerdán este 8-kor egy rész" maratonomat. Most úgy vélem hogy elég hamar elment. Viszont ami most jön, ez a 6 nap lesz életem leghosszabb 6 napja a következő szerda estéig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 22. - 10:32, Bence1997 írta:

Nekem is sikerált. Dec. 19. 12:20 2D feliratos Aréna. :)

Időközben bejött egy-két személyes és egyetemi ügy. Így sajnos offolnom kell a csütörtöki mozizást. Remélhetőleg hétvégén egy családi nap keretében sort keríthetek rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem néztem újra a filmeket közvetlenül a 9. rész előtt, tulajdonképpen nyáron láttam őket utoljára azt hiszem. Csak a trailereket, meg a nem hivatalos saga trailereket pörgettem le az utóbbi napokban, de felkészültnek érzem magam. :D Szerdán amennyire lehet netmentes napot tartok, nehogy belefussak valamibe. Csütörtökön mozi, aztán jövök a spoileresbe kibeszélni (már több hónapja nem olvasom azt a topicot). Érdekes lesz a film után a szivárgásokat is visszaolvasni, vajon mennyi lesz igaz belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti szoktatok sw cuccokat húzni a premierekre? Én mindig.

Idén viszont rendhagyó leszek. Előkerült a 20 évvel ezelőtti Jar-Jar-os pólóm. Meglehet, hogy leszek akkora troll, hogy abban megyek. :D

Mégiscsak 1999-ben vettem, akkor, amikor még az episode I-et vártam nagyon.

Úgy érzem keretbe rakom a saga-t, ha ez episode IX-ra is ebben megyek, ha már van rá lehetőség! Csak attól félek, hogy meg fog pokrócozni a saját rohamosztagom! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.