Ugrás a kommentre

Director Krennic vs. Qi'ra (KIEMELT SELEJTEZŐ)


Donát

Kiemelt Selejtező #6  

32 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát megnyitotta a topikot
  • Donát kiemelte a topikot

Imádtam gyűlölni Krennic-et és annyira jó, hogy a saját teremtménye pusztította el és ez a tény még el is jutott a tudatáig (ellentétben Tarkinnal, akinek nem volt ideje felfogni saját halálát). Az igazgató kapja a szavazatomat, vele szemben nekem Qi'ra nem túl érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krennic olyant villant az RO-ban, hogy nagyon kevés karakter van, akivel szemben nem őt választanám. Kár, mert Qi'rát is kedvelem, érdekes karakternek indult (és nehéz elfelejteni a Daenerys cosplay-ét :D ), viszont úgy érzem, neki még tényleg kéne egy folytatás, hogy felnőjjön a nagyokhoz. Titkon remélem, hogy a ToG befejeztével a színésznőt átcsábították az SW-hez, és szerepet kap vagy a Mandiban, vagy a Cassian Andor sorozatban, esetleg az Obi-Wanban: szóval valamelyik szériában. De szerintem a Mandiban lenne az igazi helye, mint a Vörös Hajnal vezetője, akinek szüksége van egy fejvadászra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Sinistra írta:

Qi'ra szép és okos, de a színészi játék picit elrontja nekem az amúgy remek karaktert :/ Krennic kétségbeesett, törtető karaktere és Mendelsohn játéka viszi itt a pálmát

Most valszeg megbántok jó sok rajongót, de aki a GOT-ból jön az egyből nem tudja hogyan kell színészkednie.
Csak nézzük meg mennyi színész állja meg a helyét aki a GOT-ból szabadult, nah ugye 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Revanshist írta:

Most valszeg megbántok jó sok rajongót, de aki a GOT-ból jön az egyből nem tudja hogyan kell színészkednie.

Miért hogy kell? :) Szerintem semmi baj nem volt Clarke színészi játékával, hitelesen és hihetően alakította a szerepet. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Miért hogy kell? :) Szerintem semmi baj nem volt Clarke színész játékával, hitelesen és hihetően alakította a szerepet. 

Úgy általánosságban gondoltam, az összes többi, bár valljuk be nem mintha olyan sokat kellett volna arckifejezéseket produkálnia :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Revanshist írta:

Most valszeg megbántok jó sok rajongót, de aki a GOT-ból jön az egyből nem tudja hogyan kell színészkednie.

Ezt nem igazán értem. Gondolom most azokra gondolsz, akik ott tűntek fel, nyilván nem mondjuk egy Peter Dinklage kaliberű színészre, aki amúgy zseniális. De az új üdvöskék közül nem tudom kit lehetett azóta egyáltalán többször látni Emilia-n és Sophie-n kívül. Maise pl. tudtommal átmenetileg elfordult a színészkedéstől. A két említett csaj pedig eddig szerintem kifejezetten jól helytállnak, semmi gond velük. A GoT-ban pedig szinte kivétel nélkül remekül játszott mindenki.

 

De akkor térjünk át a szavazásra. Én nagyon kedvelem Qi'ra-t, anno leírtam részletesebben, hogy miért, nem mennék bele megint. Megszívta viszont a sorsolással, mert Krennic, mint birodalmi tiszt, mint igazi gátlástalan törtető féreg, elsőre lekenyerezett. Természetesen csak mint karakter. Ráadásul ott van benne az újszerűség, mert ő pl. Tarkinnal szemben egy alulról feltörekvő "suttyó", aki így nem a neveltetéséből és kvázi "veleszületett" arroganciája miatt akkora lárva, hanem pont a kisebbségi komplexusából és a mindenáron bizonyítási vágyából fakadóan.

Gyakorlatilag minden egyes jelenete kincs, a kémiája mindenkivel parádés. A halála pedig annyira mesterien megkomponált jelenet, olyan stílusos és sorsszerű, hogy még SW viszonylatban mérten is kiemelkedő. Clarke színészi teljesítményével nekem a Soloban sincs egyáltalán semmi bajom. Bájos, megnyerő, ugyanakkor megvan az a simlis veszélyesen csábos kisugárzása. Ráadásul szerintem nagyon jól hozza pont azokat a kis váltásokat, kattanásokat, amikor Qi'ra kiesik egy-egy pillanatra az álarca mögül, a tudatos manipulatív szerepből. Ugyanakkor Mendelsohn melójához még így sem ér föl, bár nehéz is lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.