Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Filoni a TCW-nél a supervisor volt, itt mindössze executive producer, míg a supervisor szerepét Brad Rau képviseli. Ebből a szempontból Filoninak valószínűleg nem akkora a feladata, mint a TCW-nél, bár igaz, ő az arca az egész animációs sorozatoknak.

 

Amúgy a KRT készített szerdán egy interjút Kevin Kinerrel és fiaival. Az interjúban Sean elmondta, hogy amikor befejezték a TCWt, kicsivel később közölte velük Filoni, hogy készítenek egy ilyen sorozatot - ez nagyjából 2020 januárjában történhetett, addigra már végeztek mindennel és belekezdtek az új sorozatba - szóval alapvetően kész lehet az évad, talán az utolsó 1-2 részen dolgoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Cupsy Szerintem ez nem egyet értés kérdése. Tudomásom szerint az az általános, hogy a későbbi epizódok gyártása még javában folyik akkor amikor az első epizód adásba kerül (főleg utómunkák). Persze vannak olyan sorozatok is, amiket egyben adnak ki, de ott meg egészen más az ütemterv. De ha te másképp tudod, és van erről valamilyen infód valahonnan akkor oszd meg nyugodtan, érdekel

 

@Bence1997 Azt Kiner valószínűleg arra értette, hogy ő akkor végzett a zeneszerzéssel, de az kb. az egyik legelső dolog, amivel végezni szoktak, mivel nincs szüksége a fullba renderelt epizódokra hozzá.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát annyiból van, hogy Filoni mennyire ér rá, én is afelé hajlok, hogy ezzel a sorozattal ő annyira nem foglalkozik, mint a TCW-vel. Van elég dolga az élőszereplős sorozatokkal most. A Book of Boba Fett épp forog, a Mando 3. évad forgatása meg azután kezdődik

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

@Darth Cupsy Szerintem ez nem egyet értés kérdése. Tudomásom szerint az az általános, hogy a későbbi epizódok gyártása még javában folyik akkor amikor az első epizód adásba kerül (főleg utómunkák). Persze vannak olyan sorozatok is, amiket egyben adnak ki, de ott meg egészen más az ütemterv. De ha te másképp tudod, és van erről valamilyen infód valahonnan akkor oszd meg nyugodtan, érdekel

Attól még, hogy az ütemterv más még léteznek ilyen sorozatok és nem is ritkák így az állításod nem állja meg a helyét.

Utómunkák persze, de én sem azt írtam, hogy 100%-ban kész hanem, hogy kb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 04. 04. - 1:44, Yoda József írta:

Szerintem ez nem egyet értés kérdése. Tudomásom szerint az az általános, hogy a későbbi epizódok gyártása még javában folyik akkor amikor az első epizód adásba kerül (főleg utómunkák). Persze vannak olyan sorozatok is, amiket egyben adnak ki, de ott meg egészen más az ütemterv. De ha te másképp tudod, és van erről valamilyen infód valahonnan akkor oszd meg nyugodtan, érdekel

Ez inkább az élőszereplős sorozatokra igaz. Az animációs sorozatokra jellemzőbb, hogy mire adásba kerül, már kész a teljes évad. Főleg az olyan animációs sorozatoknál jellemző ez, ahol nem összefüggő az évad, mert ezeknél az epizódok elkészítése eléggé "össze-vissza". Sok mindentől függ, mikor lesz kész egy rész, és ez eredményezhet olyat, amit a TCW-ben is megtapasztaltunk: a Bankár klános történetszál a 6. évadban valójában már az 5. évadhoz elkészült teljes egészében, csak valamiért úgy dötnöttek, abban nem használják fel. Szóval általában úgy megy, hogy elkészül bizonyos számú epizód, aztán azokból válogatják ki az évad tartalmát (sanszos, hogy az elején ezért is volt kutyulva az idővonal).

Az persze jó kérdés, hogy a Bad Batch milyen irányt vesz, de ha a TCW hagyományait folytatja, akkor valószínű, hogy már van egy évadnyi kész rész, sőt talán már olyan epizódok is készen állnak, amiket majd csak a második évadban láthatunk.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohadt jó, és van is rajta két érdekesség (számomra). 

 

1. a kiscsaj fontos karakter lesz, ha már a plakátra is rátették. Egyre inkább izgat ki lehet ő?

2. a jobb felső sarokban látható valami, olyan mint egy fura holokron. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 minutes ago, Ody Mandrell said:

2. a jobb felső sarokban látható valami, olyan mint egy fura holokron. 

Az egy birodalmi teherszállító, már a Rebelsben is láttunk ilyet, amikor Chopper felszedte AP-t a csapatba. 

 

5 minutes ago, Ody Mandrell said:

1. a kiscsaj fontos karakter lesz, ha már a plakátra is rátették. Egyre inkább izgat ki lehet ő?

Ha már az előzetesben is bemutatták nem csoda. Kiváncsi vagyok mi lesz az ő sztorija, és mi fog vele történni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy űrhajó, de nagyon fura volt. A leírás alapján nem is rémlik melyik lehetett. :) 

 

A kiscsaj a legérdekesebb eddig. Mit kereshetett a Kaminon? Adja magát, hogy ő is egy klón. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Rohadt jó, és van is rajta két érdekesség (számomra). 

 

1. a kiscsaj fontos karakter lesz, ha már a plakátra is rátették. Egyre inkább izgat ki lehet ő?

 

Szerintem az Ő jelenlétnek az oka a gyerek nézők megnyerése, persze ettől függetlenül felnőtt fejjel is értékelhető sztorit is kerekíthetnek köré. 

 


Nekem se jó a kép.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 minutes ago, Ody Mandrell said:

Bő két hét és indul a sorozat. Már nagyon várom, végre valami mozgóképes SW. :D 

Már el is felejtettem, hogy ilyen hamar lesz. Ha az otthon van az ember másképp jár az idő, nincsen más, csak tegnap, ma, és holnap.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 04. 20. - 22:40, Bence1997 írta:

Egy teória máris igaz. :)

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Szép találat, ezért beírhatsz egy piros pontot! :) Ha jól emlékszem, mikor beszélgettünk itt a trailer kapcsán te vetted fel, hogy ez lesz.

 

Az újranézést most hirtelen én is beterveztem a jövő hétre, nagyon várom már a sorozatot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

 

Spoiler

9tkkgv77x1v61.png

 

A képhez ezt tették hozzá. Az biztos, hogy nem Rebels-szintű gyerekjáték lesz, hanem talán még a TCW -nél is brutálisabb vonulat.

Spoiler

- A fenti jelenet a Saleucami bolygóján lesz, az előzetesben már láthattuk, hogy ott lesz Hunter is, aki klónokat lő le, továbbá Wrecker is Cut kalapjával.

- Rex Cut Lawquane családjánál szál meg.

- Crosshair valóban az elit osztag parancsnoka, de Cody felette áll. Amikor Crosshair megtudja, hogy hol bujkál Cut, jelenti Codynak.

- Cut elutasítja, hogy letartóztatják - gondolom azért, mert Rex és a Bad Batch is ott van és ugye ők "ellenállók" - ezért Cody megöli Cut lányait. :o

- Cut dühében megöli Crosshairt és az osztagot.

- Cody és Rex kézitusában harcolnak. Cody felülkerekedik Rexen, majdnem meg is öli a kapitányt, de Cut és a Bad Batch tagjai megmentik Rexet. Cody elmenekül.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.