Ugrás a kommentre

Chapter 15: The Believer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2020. 12. 11. - 16:58, csoli1138 írta:

És a Mayfeldet játszó Bill Burr-t is ki kell emelni, aki szerintem gyenge láncszem volt alakításra, legalábbis nekem az s01s06-ban, erre itt remekel és szinte elviszi a hátán a részt.

 

Csodálkozom, hogy ezt írtad, szerintem már az előző évadban is nagyon jól hozta a szerepét, nem csoda, hogy visszahívták a második évadba is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk Mayfeld itt jogosabb lenne, de üssekő, kaptunk egy Fennecet.

És vajon ki az utolsó? :hmm: úgy érzem tényleg be fognak hozni egy Jedit, mert az évad eddigi szereplői közül már mindenki kapott plakátot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Csodálkozom, hogy ezt írtad, szerintem már az előző évadban is nagyon jól hozta a szerepét, nem csoda, hogy visszahívták a második évadba is.

Most hogy így felhívtad rá a figyelmem, lehet hogy annyi, hogy szimpatikusabb a szerep amit most játszott. Jobban állt neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintetek Mayfeld-re hivatkozik a cím? De ő miért lenne hívő?

Szerintem inkább Mando, aki a vallása kifejezett tiltása ellenére levette a sisakját, meghozta ezt az áldozatot Groguért, hogy megtalálhassa. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem esett le, pedig tényleg adta magát. :para: Kíváncsi leszek innentől mennyire sűrűn szegi meg a "szabályt". Többen is céloztak rá, hogy innentől nem lesz ez már olyan kőbe vésve. Mindig az első lépés a legnehezebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon se csodálkoznék ha esetleg a sorozat végére visszamenne a csajhoz az 1. évadból. Addigra már nem fog neki gondot jelenteni, hogy mutassa az arcát.

 

A hívő lehet Baby Yoda is aki várja Djarint :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem nem esett le, pedig tényleg adta magát. :para: Kíváncsi leszek innentől mennyire sűrűn szegi meg a "szabályt". Többen is céloztak rá, hogy innentől nem lesz ez már olyan kőbe vésve. Mindig az első lépés a legnehezebb.

Nekem az nagyon tetszett, hogy dacára annak, hogy egész életében sulykolták a fejébe a mandalori tradíciókat, most egy pillanatra sem habozott a sisak levételén, amikor Grogu megmentése és élete a tét. Bár Din egyértelműen "hívő", de nem fanatikus. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit azért még kivárt, de nem volt mit tenni, a visszaszámlálás elindult. Vagy az elvei, vagy Grogu. Grogu nyert. Ez szerintem neki egy hatalmas áldozat volt a kis barátjáért.

 

@pb69 Te nem láttad ezt a részt?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal is lehetne mit kezdeni hogy a terminál beszkennelte Mandi arcát. Teszem azt azok a kütyük lehetnének olyanok hogy a beolvasott pofák képét elküldik egy birodalmi adatbázisba. Később meg abból valamelyik birodalmi rájöhetne arra hogy Mandi arca kihez tartozik és valamikor felismernék Mandit ha meglátnák mikor épp nem lenne takarásban az arca. Aztán meg rárontanának a birodalmiak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, pb69 írta:

De-de, akartam is már írni párszor róla, csak vhogy kimaradt. De elöljáróban annyit, hogy tetszett nagyon. ;) 

No akkor hajrá. :) (sky is)

 

28 perccel korábban, Rog írta:

Azzal is lehetne mit kezdeni hogy a terminál beszkennelte Mandi arcát. Teszem azt azok a kütyük lehetnének olyanok hogy a beolvasott pofák képét elküldik egy birodalmi adatbázisba. Később meg abból valamelyik birodalmi rájöhetne arra hogy Mandi arca kihez tartozik és valamikor felismernék Mandit ha meglátnák mikor épp nem lenne takarásban az arca. Aztán meg rárontanának a birodalmiak.

Ez már nekem is eszembe jutott. Most elvileg benne van az adatbázisban Djarin fizimiskája. 

 

6 perccel korábban, cyrano írta:

Kár, hogy már nincsenek érdekességek menüpont. :(

Ezt én is nagyon sajnálom. Az első évadban mindig volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.