Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Az első hivatalos képkocka a sorozatból. Jól néz ki Ahsoka lekkuja. :D Az alábbi kép ebből a videóból származik, amely a jövőre érkező alkotásokat mutatja be. :)

 

FkWJvyUXkAAuOd-?format=jpg&name=large

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Sinistra írta:

Nálam is mindig a kíváncsiság győz a józan ész felett, sajnos vagy nem sajnos :D Ha igazak a spoilerek, akkor minden idők legjobb SW sorozatát kaphatjuk! Természetesen ezek nélkül is roppant várós. :)

Én úgy vagyok ezzel, hogy az Andor-ral már megkaptuk, mint élőszereplős bitang erős SW produktum. 

Szóval magas a mérce, bár a Mando-ban sem fogunk csalódni, szerintem, de az Ahsoka sorozatnak fel van adva a lecke azért! :) 

A TBB-t nem irom ide, mert az nem élőszereplős. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Casting pletykák (nem tudom mennyire spoiler a karakter szereplése a sorozatban)

 

Hera Syndulla szerepére Mary Elizabeth Winstead-et castingolták. A színésznő egyébként Ewan McGregor felesége :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Yoda József írta:

nem tudom mennyire spoiler a karakter szereplése a sorozatban

Mivel már hivatalosan is tudjuk, hogy Hera szerepel a sorozatban, és az is rég napvilágot látott, hogy Mary Elizabeth Winstead szerepet kapott a sorozatban, így egyáltalán nem spoileres.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb spoilerek. Csak saját felelősségre.

Spoiler

*Ivanna Sakhno is Shin. Shin is an apprentice of **Babylon, a force-user** who has embraced the dark side, probably in allegiance with The "Nightsisters". She is cold, calculated, and desperate to prove herself to her **Jedi Master**.

 

*Sources have implied a story in which a survivor of Order 66, a Jedi named Babylon, fled to this unknown region of the galaxy for safety. Sources think Babylon wanted to maintain the Jedi way but was corrupted over time, maybe from the influence of life with the Nightsisters (Shin herself might be a former Nighsister).

 

*Sometime around Return of the Jedi, before the series takes place, Babylon takes Shin on as his apprentice. Somehow Babylon and Thrawn become allied and Shin is tasked to hunt and kill Ahsoka Tano.

 

***Reliable leaker have been told Mon Mothma is relevant in the new shows**. She did create the Military Disarmament Act which has left the galaxy vulnerable to such an unknown threat. She is likely in these shows in a cameo size part.

 

*Thrawn’s command ship, Chimera, is in the series.

 

*These characters are a mystery to Ashoka at first and she will learn about them as the episodes unfold.

 

*The subtleties of the backstory may differ when we get to the final version of the Star Wars: Ahsoka and all the supplementary material in publishing begins.

 

*Said on his stream that Shin has an armor and red lightsaber.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Oké, ez egyre izgalmasabb lesz. Ha Babylon esetleg nő lenne akkor én be merném tippelni, hogy Barris Offeé valahogy szerepelni fog a sorozatban, és itt zárják le az Ahsokaval való történetét. Ebben azért lenne erő rendesen. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy 1 évad lesz ebből? Valahogy too much az infó áradat. 

Lehet hogy ez is úgy lesz felosztva mint az Andor, 3 részes story arc-okkal?

 

Ha 2 évados lenne, akkor úgy tudnám elképzelni, hogy az elsőben a klón háborús+birodalmi érás Ahsoka. Mig a 2. évadban akkor a birodalom bukása utáni kalandjai. És akkor valszeg előbb-utóbb a mando-hoz is kapcsolódna. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár éve azt mondta Filoni a Mortis-ról, hogy pontosan tudja mi az a világ, de nem árulja el. Azóta már sokan el is feledték ezt, de a hírek alapján itt mindenre fény fog derülni. Megnéztem a vonatkozó részeket, és gyönyörűen kapcsolódnak egymáshoz (TCW-REBELS). Nem is tudom kifejezni, mennyire várom ezt a sorozatot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pár éve azt mondta Filoni a Mortis-ról, hogy pontosan tudja mi az a világ, de nem árulja el. Azóta már sokan el is feledték ezt, de a hírek alapján itt mindenre fény fog derülni. Megnéztem a vonatkozó részeket, és gyönyörűen kapcsolódnak egymáshoz (TCW-REBELS). Nem is tudom kifejezni, mennyire várom ezt a sorozatot. 

A hírek alapján, amik eddig spoilerben voltak és amiket eddig direkt nem néztem meg? :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pár éve azt mondta Filoni a Mortis-ról, hogy pontosan tudja mi az a világ, de nem árulja el. Azóta már sokan el is feledték ezt, de a hírek alapján itt mindenre fény fog derülni. Megnéztem a vonatkozó részeket, és gyönyörűen kapcsolódnak egymáshoz (TCW-REBELS). Nem is tudom kifejezni, mennyire várom ezt a sorozatot. 

És így az is világossá válik, hogy a TCW BD-n miért csak érintették a Mortis témát. Mekkora csalódás volt, amikor ezzel szembesültem.

Amúgy érdekes, hogy bár Anakin miatt kerültek a Mortisra, végül Ahsoka lett ennek a központi figurája. Azzal, hogy a Lány feltámasztotta, úgy tűnik, valamiképpen hozzá is kötötte Ahsokát ehhez a világok közötti világhoz. Már eleve kétszer menekült meg ennek hála. Először a Mortison a Lány, majd a nexusban Ezrának hála. És persze ott van Morai, ami tuti nem egy mezei convor, hiszen egyrészt a színezete olyan, mint a Lánynak, másrészt valószínűleg pont a világok közötti világnak hála képes mindenféle bolygón feltűnni, amikor Ahsoka (vagy egy hozzá kapcsolódó személy) ott van. És, ha Morai valójában a Lány valamiféle manifesztációja vagy inkarnációja, akkkor Ahsokát lényegében kétszer mentette meg, hiszen a madár mutatta meg Ezrának, melyik kapun át érheti el Ahsokát.

Érdekesség amúgy, hogy Morai neve valószínűleg a Moirákból (angolul Moirai) ered, akik ugye a görög mitológiában a végzet istennői. Ha ezt hozzávesszük, akkor szerintem nem kétséges, hogy Ahsoka afféle kiválasztottá vált a Mortison, és azért van jelen Moria, hogy e sors felé terelje. Néha meglehetősen tevőlegesen, hiszen a Malachoron alaposan átírták Lady Tano végzetét azzal, hogy a téridőn kívülről átnyúlt Ezra és elrántotta a halálos kardcsapás elől. Ami Moirának volt köszönhető.

Mindezt figyelembe véve nem csoda, hogy az Ahsoka a címszereplő eme szálához fog kötődni. Ahsoka összekapcsolódott a Mortis és a világok közötti világ köré épült misztikus valósággal és annak lakóival. Kíváncsi vagyok, hová fog ez vezetni.

 

Amúgy lehet, hogy Ahsoka és hőseink pont azért akarnak majd bejutni a nexusba, mert annak segítségével megtalálhatnák Ezrát. További kapcsolódási pont, hogy Thrawn is tisztában van a világok közötti világ jelentősségével, hiszen a Chimerára vitték fel a lothali templom maradványait, és ott meetingelt az Uralkodó Ezrával. Thrawn meg a múlt nagy csodálója, biztos a végére járt ennek, ha már házhoz vitték az ereklyéket. És hát azt nagyon jól tudjuk, hogy Ahsoka Thrawn-t keresi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Morai a Leány, ez konkrétan elhangzik a WBW részben. Az se lehet véletlen, hogy a Mortis istenei nyitják az átjárót. 

Filoni beszél is erről, ahol az időutazás, mint lehetőség elvetése is szóba kerül.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amúgy lehet, hogy Ahsoka és hőseink pont azért akarnak majd bejutni a nexusba, mert annak segítségével megtalálhatnák Ezrát. További kapcsolódási pont, hogy Thrawn is tisztában van a világok közötti világ jelentősségével, hiszen a Chimerára vitték fel a lothali templom maradványait, és ott meetingelt az Uralkodó Ezrával. Thrawn meg a múlt nagy csodálója, biztos a végére járt ennek, ha már házhoz vitték az ereklyéket. És hát azt nagyon jól tudjuk, hogy Ahsoka Thrawn-t keresi.

Uh ez konkrétan űberkirályul hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amúgy lehet, hogy Ahsoka és hőseink pont azért akarnak majd bejutni a nexusba, mert annak segítségével megtalálhatnák Ezrát.

Ha csak el nem mondta Morgan Elzbeth Ahsokának, hogy hol van. :) 

 

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

További kapcsolódási pont, hogy Thrawn is tisztában van a világok közötti világ jelentősségével, hiszen a Chimerára vitték fel a lothali templom maradványait, és ott meetingelt az Uralkodó Ezrával.

Azt szerintem Palpatine parancsolta neki, hisz ő tudja igazán mit is jelent az a barlang. Thrawn nem hinném, hogy annyira képben van az Erő ilyen mélységű dolgaival. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Azt szerintem Palpatine parancsolta neki, hisz ő tudja igazán mit is jelent az a barlang. Thrawn nem hinném, hogy annyira képben van az Erő ilyen mélységű dolgaival.

Az, hogy Palpatine parancsolt neki egy dolgot, még nem jelenti azt, hogy más dolgot ne tehetne meg. Thrawn felelőssége volt a Lothal-szektor lázadói, és személyes célponttá tette az egész Fantom-sejtet. Ezra, Kanan, Hera, Sabine, Zeb és Chopper azok, akiket megjelölt, mint a szektor fő renitensei és ezek eliminálására szánta a legtöbb időt. És jól tudjuk, hogy Thrawn mindent tanulmányoz az ellenségeivel kapcsolatban. Ugyan bevalottan nem érti meg az Erő rejtelmeit, de nem tagadja az Erő és annak mélyebb rétegeinek létezését. Nehezen is tehetné, hiszen számos Erőhasználóval dolgozott már együtt, egyikük nem csekélyebb személy, mint a Kiválasztott.

Csak nézzük meg az irodáját. A legtöbb dolog Heráékhoz köthető. Kanan egykori Jedi őr sisakja a Malachorról, egy ideig Hera kalikorija, Sabine-tól több különböző műalkotás és több dolog magáról a Lothalról. Tanulmányozza az ellenfeleit, a kultúrájukat, a szokásaikat, és, ha nem is ért meg mindent, ez a szándéka nem halványul. Így erősen kétlem, hogy nem nézte meg magának a lothali templom darabját, ami ott volt az ő személyes csillagrombolója fedélzeténe. Nem nézett jobban utána, kérdezősködött felőle. És, még ha nem is érti meg, miképpen létezhet egy olyan hely, mint a világok közötti világ, azért annak jelentősségét felfoghatja, hiszen erre egy nála sokkal ostobább ember is képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy tisztában volt vele, lehet, hogy nem. Ezt sajnos nem tudjuk. Azért a WBW szerintem legyen annyira zárt, hogy oda tényleg csak kivételes képességű emberek juthassanak be. Ha bárki csak úgy ki-be járna oda az eléggé degradálná a helyet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 29. - 12:00, Ody Mandrell írta:
  Spoiler elrejtése

Fis2M5jaYAAmZRd?format=jpg&name=900x900

 

Vajon ez melyik templom lehet? És azok a körök! Visszatér a WbW? :o 

 

 

 

Ajánlanám ezt a képet a témában. 

 

Spoiler

Itt egy WBW portálnál van Ahsoka, ez szinte biztos. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.