Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138? :D

 

Facebook-ra ne menjek fel? :D

Én ott nem is vagyok, ne menj fel sehova max a D+-ra!

Remek élmény volt végigizgulni az utolsó részt és konstatálni a meglepetéseket!

Már készítem is az új avatarodat, még Te sem tudom mit akarsz, de én már tudom, hogy mit akarsz! :evil:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Méltó és nagyon érzelmes befejezés volt! Ha nem lesz második évad az maga lesz a BŰN!

 

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

Már készítem is az új avatarodat, még Te sem tudom mit akarsz, de én már tudom, hogy mit akarsz! :evil:

Tudom már! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Wilde írta:

Nekem kissé vegyesek az érzéseim a finálé után, nem volt rossz, de nem is vagyok teljesen elégedett... de bővebben majd később a rész topicjában.

Na ez érdekes lesz! :D Szerintem az előszereplős sorozatok közül az egyik, hanem a legjobb évadzárót kaptuk meg. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Na most egy kicsit meg vagyok lőve, miről is szólt ez a sorozat.

1. 4 jedi elmegy egy bolygóra konvergenciát kutatni, mert túl gyorsan elterjedt az élet egy katasztrófa után

2. találnak egy boszorkányközösséget, ahol főnöknek akkora az ereje, hogy Sol "ijedtében" megöli.

3. a többi belehal az elhárított támadásukba,

4. közben van 2 erővel "teremtett" gyerek, mely 1 tudat 2 testben mégis tök mást akarnak, ugye az egyik boszorkány, a másik jedi akar lenni. Emiatt az egyik leégeti az otthonukat.

5. na most akkor jön az  unalomig ismert dilemma, hogy melyiket is mentsem meg. Hogy Mae hogy éli túl a zuhanást, az ok. de utána hogy távozik a bolygóról és hogy csapódik Quimir-hez?

6 Aztán ugye furdalja a jediket a lelkiismeret, hogy miért is kötöttek bele a boszikba.

7 Az egyik lány látta, hogy Sol ölte mag az anyját, a másik nem. Az egyik már az elejétől öldösi a részt vevő jediket, a másik meg csak miután megtudta ezt. 

8 Aztán most miért kellett egyáltalán akármelyik lánynak hozzácsapódnia Quimir-hez? A bosszú megvolt, felszabadultak, élhetnék az életüket.

9. aztán ez az egész eltitkolósdi a.) azért volt, mert politikailag hogy nézet volna már ki b.) Osha éljen áldott tudatlanságban. Aztán a halott Sol-ra jól rá lehetett mindent kenni. Osha meg otthagyta őket a fenébe.

Quimir meg Akolitus teljesen 20-adrandú volt ebben az etapban.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@gafz segítek. Ez olyan volt, mint minden sorozat első évada. Felállította a szereplőket a sakktáblára, felvázolta a történet kiindulópontját. Remélem így könnyebben megy.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nagyon jó évadzáró volt, de nekem a csúcspont az 5. marad. Ha ezt alapból nem több évadosra tervezték én megeszem a nemlétező kalapom, de persze a számok ebbe sajnos beleszólhatnak, remélem nem így lesz. 

 

Hát azért már láttunk olyat, hogy egy SW-film utal valami folytatásra, ami aztán (sejthetően) sosem készül el, ilyen volt a Solo vége, Darth Maul-lal és Jabba belengetésével. 

 

Egyébként az is fennállhat, hogy a brandet kicsit megújítva készítik el a folytatást a kulcsszereplők megtartásával és újabb témák behozásával. Tehát nem The Acolyte második évad jön, hanem más címmel érkezik a folytatás, mondjuk:

 

Spoiler

Rise of the Sith, vagy valami ilyesmi, amiben már Yoda és Plagueis fontosabb szerepet kap, miközben Qimir, Osha és Mae sztorija is lezárul.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 minutes ago, Darth Revan9 said:

Jó lenne még két évad ehhez a sorozathoz. Esetleg Leslye Headlandnek adhatnának mozifilmeket is.

Mozifilmig még ne rohanjunk. Egyelőre legyen folytatása sorozatnak és az legyen jó, és válaszolja meg a felvetett de válasz nélkül hagyott kérdéseket, és oldja meg a megoldatlan dilemmákat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Hát azért már láttunk olyat, hogy egy SW-film utal valami folytatásra, ami aztán (sejthetően) sosem készül el, ilyen volt a Solo vége, Darth Maul-lal és Jabba belengetésével. 

De ott az egész film kész egésznek érződik, és ezek csak "cameo utalasok", mint a tucatnyi stáblistás jelenet a Marvelnél. De a sorozat erezhetően nyitva hagyott nagyon nagyon sok mindent, nem azt az érzést kelti, hogy most itt valamit lezártak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Kvízeredményem: "You have the wisdom of Master Sol." :hug:

Szó szerint, divatos szóval literálisan.

Nekem is ez jött ki. Más is lehet?

 

@gafz

Spoiler

A feltett kérdésre, hogy miről is szól az évad, a személyes válaszom az, hogy Solról szól. Az ő története lett leginkább lekerekítve. Az ő bukása előrevetíti a Jedik bukását.

 

Emellett számtalan részválasz létezik az univerzumban. Mindenki találja meg a maga válaszát. :lol:

 

@Darth Cupsy

Egyvalamit lezártak. 

 

Spoiler

A nyomozást s benne Sol sztoriját. ;) Ennél többet nem is akart szerintem.

 

Egyébként meg kinyitották kb. Pandóra szelencéjét.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Mozifilmig még ne rohanjunk. Egyelőre legyen folytatása sorozatnak és az legyen jó, és válaszolja meg a felvetett de válasz nélkül hagyott kérdéseket, és oldja meg a megoldatlan dilemmákat. 

Majd, ha befejezte az Akolitust, utána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Szisz írta:

@Darth Cupsy

Egyvalamit lezártak. 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ez igaz, csak ez meg kevés, mint Yord nyakában az ép csigolya. :evil: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.