Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

DW

 

 

Szerintem, ha más az arc, nehéz átérezni bizonyos jelenetek jelentőségét. Anno a Batman kapcsán is beszéltük, hogy Rachel lecserélése milyen sokat elvesz a tragédiájából. Én ezt itt is érzem. Persze, jó az új doki, abszolút megkedveltem, de nem tudok úgy gondolkodni, hogy a korábbi tetteket is ő "követte el". Illetve érdekes, hogy mikor elkezdődött ez az egész, és beszélt az a fickó az első évad első részében a Doktorról, nem is említette pl., hogy ugyanazt a nevet más arcok is takarhatják. Mindig ugyanúgy Ecclestone-t mutatta meg a múlt többi részében, pedig hát mennyi az esély arra, hogy csak Ecclestone-ba ütközzön a Doktor nevének említése alatt? Gyakorlatilag semmi. Tehát itt nyugodtan be lehetett volna szúrni régebbi doktorokból is fotót (meg hát akár újabbakból is, csak annak nyilván van némi akadálya... :D).

 

Mindegy, megbarátkozom én ezzel a problémával és az újabb és újabb színészekkel, csak... hát jobban örülnék, ha ugyanaz játszaná végig. Bár tény, hogy egy 40 éves sorozatnál, ha hosszú távra akarnak tervezni, akkor ezt lehetetlen egy színész garnitúrával megcsinálni.

 

Ja, és még egy furcsaság: ahhoz képest, hogy a Dalekok elpusztultak, rendre előkerülnek, ez kissé bosszantó, mert az újranézésnél nálam elvesz az éléből.

 

 

DW

 

 

Talán olyan szempontból nem probléma hogy nem érzed ugyanannak az embernek a sokszámú Doktort, hogy tényleg nem teljesen ugyanazok. A regenerációs során megváltozik a személyisége is és csak az emlékek maradnak. Ő maga emlékszik rá, hogy mit csinált más Doktorokként de új formájában például nem biztos hogy mindenben ugyanazokat a döntéseket hozta volna meg. Az eddigi Doktoroknak rendkivül eltérő temperamentumuk volt és csak néhány fő pontban marad mindig (a nyilt erőszak elitélése például).

 

A Russell T. érában egyébként a dalekok tényleg túl sokat vannak használva. Ezzel maximálisan egyetértek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW Donát:

 

AZ igaz, hogy ha ember így belecsöppen a 2005ös részekbe, akkor Eccleston nagyon hirtelen száll ki, de David már sokkal tovább lesz. Az első 4 doki nagyon sok részben volt, jó pár évadon keresztül voltak, aztán egyre csökkent. De szerencsére Azoknál a dokiknál akik tényleg jók, maradnak sokáig. Én remélem a mostani még sokáig marad, de szerintem Te is megfogod annyira Davidet szeretni, hogy azért elérzékenyülsz ha elmegy. :)

 

Ja és én még nagyon várok egy Dalek részt, rég voltak, már úgy hiányoznak! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW Donát:

 

AZ igaz, hogy ha ember így belecsöppen a 2005ös részekbe, akkor Eccleston nagyon hirtelen száll ki, de David már sokkal tovább lesz. Az első 4 doki nagyon sok részben volt, jó pár évadon keresztül voltak, aztán egyre csökkent. De szerencsére Azoknál a dokiknál akik tényleg jók, maradnak sokáig. Én remélem a mostani még sokáig marad, de szerintem Te is megfogod annyira Davidet szeretni, hogy azért elérzékenyülsz ha elmegy. :)

 

Ja és én még nagyon várok egy Dalek részt, rég voltak, már úgy hiányoznak! :)

 

 

A tízes esetében egyébként is könnyű elérzékenyülni, az egész úgy van körítve :) Én is remélem, hogy sokáig marad a tizenegyes (annyira jó nézni a képernyőn, ahogy él), de ahhoz úgy kellene a sztorit is alakítani, hogy maradni tudjon sokáig, de ezt majd meglátjuk...

Nagyon kedveltem a dalekokat, de számomra kevésbé hiányoznak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW cserebere

 

Én is kezdetben attól féltem, hogy nem fog tetszeni, mi több, sokszor hatni sem rám egyik-másik érzelmi jelent, ha más-más játssza ugyanazt a karaktert. De egyrészt, itt a sztori része a szereplő csere, ami már elveszi az élét. Másrészt, bár ugyanaz a név, ugyanazok az emlékek, egyik doktor sem ugyanaz a karakter. Mindegyik Doktor egy másik Doktor, és az, amelyik regenrálódik, valójában az átalakulás pillanatában bizony meghal. (Kivétel akkor, amikor... ;)).

 

Dalekok: nekem hiányoznak, de a Russell érában néha nagyon pocsékul használták őket (malac-sereg, jééééézuuuuuuuuusssssss!!!!!!!!! :pfff: )

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem, mivel az utolsó végre megszakította a béna szériát, nekem az ezt megelőző kettő nagyon nem tetszett, főleg amikor a nővel szenvedett, szerintem a sorozat mélypontja volt. Annak is nagyon örültem, hogy Edward James Olmos bebizonyította van élet a BSG-n kívül, szerintem jól játszotta a karakterét és Tom Hanks fia is hozta a színvonalat. Én azt mondom több, már befutott színész kellene és a sorozat ismét szárnyra kapna... no meg az ending baromi várandóssá tette a következő részt.

 

Jah, a Lie to Me (Hazudj ha tudsz)-al mi van, én azt is nagyon szerettem, de mostanában nem hallok róla, vagy csak le vagyok maradva?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tom, anyám nézte anno a TV-ben, jól ki is röhögtem, Tim Roth magyar hangja valami eszméletlen béna volt. A karakterének a lényege, hogy baromi erős brit akcentussal beszél, erre angolul több poént is építtek... Meg a 4 Szoba, a Ponyvaregény, plusz a Kutyaszorítóban után, egyszerűen nem tudom elviselni, ha szinkronizálják!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, a Lie to Me (Hazudj ha tudsz)-al mi van, én azt is nagyon szerettem, de mostanában nem hallok róla, vagy csak le vagyok maradva?

Elkaszálták, szóval többet nem nagyon fogsz róla hallani, de én annyira nem is bánom, mert amilyen jó volt és érdekes az első évad, annyira untam már a végét a sorinak, de TR tényleg szuper jó volt benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a lánya is "bejött", no meg amikor már kezdett külső erőket is alkalmazni. Azóta utána néztem, tényleg 3 évadot élt meg. Mondjuk, ez is érdekes, az ilyen vámpíros, farkasemberes, meg olajfoltból kinyomozom ki ölte meg 2 éve itt a testvérét sorozatokból szerintem már 12 egy tucat, mért nem azokat kaszálják el?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a lánya is "bejött", no meg amikor már kezdett külső erőket is alkalmazni. Azóta utána néztem, tényleg 3 évadot élt meg. Mondjuk, ez is érdekes, az ilyen vámpíros, farkasemberes, meg olajfoltból kinyomozom ki ölte meg 2 éve itt a testvérét sorozatokból szerintem már 12 egy tucat, mért nem azokat kaszálják el?

Nekem tényleg bejött. :D Most szerepelni fog a Piranha 3DDben. XD XD

Ja nem, kevertem a Shark-ben lévő csajjal. :D De ő is aranyos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a Walking Dead 3. évadából egy rész.

 

http://www.sg.hu/cikkek/90771/csak_18_even_felulieknek_fejlevagas_es_kaszabolas_az_uj_3_evados_the_walking_dead_videoban

 

Ebben a cikkben van egy mondat ami érdekelne.

 

"Többek között a sorozatban nem fog sor kerülni a főhős egyik elkeseredett, meglehetősen szélsőséges lépésére sem, aminek nemsokára be kéne következnie."

 

Aki olvasta a képregényt spoiler mögött elárulná mi lett volna ez? Gondolom Rick csinál egy durva dolgot. Mire utalnak itt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Sajnos Dexter szövegelését sose tudtam kihallani, így most sem igazán értem, miről beszél :( Valaki, aki megnézte, beírná nagy vonalakban?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DExi:

 

Hát a lényeg hogy visszament elemezni a dolgokat, amikor megjelent a csávó és rátámadt karddal, és muszáj volt megölnie. fogalma sincs miért csinálta hogy felkerült az asztalra, mondhatni ösztön, mert a munkája miatt jól ért a nyomok eltűntetéséhez. Rita halála óta sok a düh benne stb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Comic conos trailer a Spartacushoz és egy kis 5. évados SoA poszter:

http://www.youtube.com/embed/5qXoC-DykyM

Ja és egy 4 perces TWD trailer is:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ShQz68Zkb3Y

Bár tudom hogy itt csak Oldie nézi, ő meg már lájkolta FBon... :D

soaka.jpg?w=640&h=831

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végre: bejelentették, hogy a Trónok harca harmadik évadában kik fogják játszani az új szereplőket (mondjuk nem az összeset mert például

Mance Ryder például még sehol

Az alábbi, szinészeket bemutató videó főleg azoknak érdekes, akik olvasták a harmadik könyvet. Én egy óriási vigyorral az arcomon néztem végig. Óriási lesz:

 

 

Edit: Még egy fontos név, aki nem szerepel a videóban, de már be lett jelentve: Edmure Tully-t, az a Tobias Menzies játsza, aki a Róma sorozatban Brutus-t játszotta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végre: bejelentették, hogy a Trónok harca harmadik évadában kik fogják játszani az új szereplőket (mondjuk nem az összeset mert például

Mance Ryder például még sehol

Az alábbi, szinészeket bemutató videó főleg azoknak érdekes, akik olvasták a harmadik könyvet. Én egy óriási vigyorral az arcomon néztem végig.

Köszi :D Teljesen rendben lévőknek tűnnek a szerepekre (nem mellesleg majdnem az 500. oldalon járok, már nem sok van a 3. könyvből). Én is erősen mosolyogtam, ahogy néztem. Némelyikük már a 2-ban is szerepelhetett volna, de a készítők biztosan jól megoldják a karakterek behozását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép, hogy az HBO bejelentette, a 3. és a 4. évadot is. Kíváncsi vagyok, vajon be tudják-e majd fejezni.

Biztos be tudják. Szerintem amúgy jó castingot vezettek le ismét, mindegyik színész passzol a szerephez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.