Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

Lassan feküdni kell, nem felkelni. :D

Én is az alvásban hiszek nem a koffeinben. 

 

Elírások, félreolvasások, pontatlan fogalmazás. Előferdül. Oda se neki, pontosítunk oszt lapozunk. Nem ér annyit, hogy ezen durcizzunk, vagyis pár mp-nél tovább. Enyje. :hug: 

(Ez nem nem kifejezetten neked szól Ody. Úgy általában írom. ;)

 

Ettől máris érdekesebb, hogy animációs sori, de annyi mindent nem láttam még.

Kicsit off pl. Bad Bach, Visions. :oops:A Ellenállásba épp csak belekezdtem, nekem túl gyerekes, nem volt hozzá hangulatom. Amíg ezeket nem pótolom, nem hiszem, hogy jogom van másba kezdeni :D

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Szisz írta:

Minap egy részig jutottam a Wednesdayel szintén zene miatt, ami nem is a filmben van, a Lady Gaga: Bloody Mary kézzel táncolós mémőrület tett kíváncsivá.

 

Wednesday az egyik legjobb sorozat. Imádom a 90-es évekbeli Addams Family filmeket, nekem olyan nosztalgia trip volt, hogy megkönnyeztem :D Bizonyos karakterek feltűnésének úgy örültem, mint Luke-nak a Mandalorian-ben :D Ha lenne neutralizálóm, akkor minden megnézés után villantanék egyet, hogy újra átéljem az élményt amit a sorozat okozott :D 

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Szisz írta:

Elírások, félreolvasások, pontatlan fogalmazás. Előferdül. Oda se neki, pontosítunk oszt lapozunk.

Akkora hibát úgy sem követhetünk el mint a főnököm. Ő 200 embernek szóló emailt úgy zárt le hogy Good Lick! Good Luck helyett. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor jöttek róla a hírek amúgy nem igazán érdekelt, úgy voltam vele, hogy úgyis eltolják mint a hasonló próbálkozásokat és csak a nosztalgiára építenek (nem tudtam, hogy Tim Burton keze benne van). Valamiért kíváncsiságból belekezdtem múlthét szombaton ebéd közben, nem tudtam hogy aranybányára lelek :D Utána csak azt vettem észre, hogy már este van és elfogytak az epizódok. Van persze sok nosztalgia elem is benne meg ezernyi kikancsintás a filmekre amiért már imádom, de bőven megáll a saját lábán is a sorozat. Elvileg csak formalitás a 2. évad, de nagyon remélem, hogy lesz ebből több is, ebben a Nevermore-os helyben van azért potenciál még. Meg hát na, Jenna Ortega... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Dzséjt írta:

Látom, másokat is kezd behúzni a Wednesday. :D

Christina Ricci 90S GIF by absurdnoise

Épp csak a nem létező véletlen műve. Annyi kritikát találtam csak a mostani Wednesday kapcsán, hogy nem elég sápadt. :lol: Az a tánc nagyon krípi, jó értelemben borzongató, vicces és még szexi is, bár lehet ez már túl nagy kitárulkozás részemről. :whistle::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm, most megadtátok a végső lökést hozzá, hogy én is elkezdjem. :D Kicsit sorsszerű, hogy pont a napoban filóztam azon, elkezdjem-e. Sok jót hallottam róla, plusz úton-útfélen találkozom azzal a bizonyos tánccal (YouTube és Insta shortsok pl.), és kíváncsi lettem a kontextusra. Meg hát tényleg: Jenna Ortega sem utolsó motiváló erő. :P Remélem, az eredeti mű ismeretének hiánya nem von le a sorozat élvezhetőségének mértékéből. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Sky írta:

Remélem, az eredeti mű ismeretének hiánya nem von le a sorozat élvezhetőségének mértékéből. :) 

A nosztalgiafaktor nincs pro és kontra, mert így nincs is mihez hasonlítani. Én is rég láttam azt az egy szál filmet s nem is tudtam, hogy ily nagy hagyománya van, igazi fekete-fehérben is volt már, majdnem Jane Bond.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Remélem, az eredeti mű ismeretének hiánya nem von le a sorozat élvezhetőségének mértékéből. :) 

Nem fogsz néhány utalást érteni, ennyi veszteség ér csupán. A készítők direkt úgy csinálták, hogy ez egy független produkció, nem kapcsolódik semmelyik korábbi Addams Family filmhez, sorozathoz vagy animációs alkotáshoz.

 

5 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Mikor jöttek róla a hírek amúgy nem igazán érdekelt, úgy voltam vele, hogy úgyis eltolják mint a hasonló próbálkozásokat és csak a nosztalgiára építenek (nem tudtam, hogy Tim Burton keze benne van). Valamiért kíváncsiságból belekezdtem múlthét szombaton ebéd közben, nem tudtam hogy aranybányára lelek :D Utána csak azt vettem észre, hogy már este van és elfogytak az epizódok. Van persze sok nosztalgia elem is benne meg ezernyi kikancsintás a filmekre amiért már imádom, de bőven megáll a saját lábán is a sorozat. Elvileg csak formalitás a 2. évad, de nagyon remélem, hogy lesz ebből több is, ebben a Nevermore-os helyben van azért potenciál még. Meg hát na, Jenna Ortega... :D 

Én az első trailer után már tudtam, hogy meg kell néznem, annak ellenére, hogy Tim Burton művei általában taszítanak és bennem is volt félsz, hogy nem lesz jó. Azóta már kétszer végignéztem, apám is bedarálta (tesóm is, de neki nem tetszett, számára Christina Ricci az egyetlen Wednesay) és most kedvet kaptam egy harmadik körre is.

Én is el tudnék viselni belőle több évadot, ha tartják ezt a szintet vagy emelik a tétet. Nevermore-t még nagyon nem aknázták ki, tényleg sok potenciál rejlik egy ilyen szörnyakadémiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Szisz írta:

Épp csak a nem létező véletlen műve. Annyi kritikát találtam csak a mostani Wednesday kapcsán, hogy nem elég sápadt. :lol: Az a tánc nagyon krípi, jó értelemben borzongató, vicces és még szexi is, bár lehet ez már túl nagy kitárulkozás részemről. :whistle::D

 

Amúgy sok minden benne van abban a táncban, az élőhalott mímeléstől kezdve :D De pont ettől Wednesday-es, meg ahogy balta arccal letolja az egészet, szó szerint pislogás nélkül. De az egész sorozatban ha kétszer pislog kb., direkt figyeltem. Amúgy az egész táncot improvizálta Ortega, úgy érdemes nézni.

 

14 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Köszönöm, most megadtátok a végső lökést hozzá, hogy én is elkezdjem. :D Kicsit sorsszerű, hogy pont a napoban filóztam azon, elkezdjem-e. Sok jót hallottam róla, plusz úton-útfélen találkozom azzal a bizonyos tánccal (YouTube és Insta shortsok pl.), és kíváncsi lettem a kontextusra. Meg hát tényleg: Jenna Ortega sem utolsó motiváló erő. :P Remélem, az eredeti mű ismeretének hiánya nem von le a sorozat élvezhetőségének mértékéből. :) 

 

Igazából ha a családról hallottál már, tudod ki kicsoda az bőven elég. Inkább csak easter eggek vannak a korábbi művekhez kapcsolódóan.

 

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én az első trailer után már tudtam, hogy meg kell néznem, annak ellenére, hogy Tim Burton művei általában taszítanak és bennem is volt félsz, hogy nem lesz jó. Azóta már kétszer végignéztem, apám is bedarálta (tesóm is, de neki nem tetszett, számára Christina Ricci az egyetlen Wednesay) és most kedvet kaptam egy harmadik körre is.

Én is el tudnék viselni belőle több évadot, ha tartják ezt a szintet vagy emelik a tétet. Nevermore-t még nagyon nem aknázták ki, tényleg sok potenciál rejlik egy ilyen szörnyakadémiában.

 

Én még a trailert se néztem meg, mostanában leszoktam a nézegetésükről, kivéve ha Star Wars. Ha nagy a diskurzus róla és az egekig magasztalnak valamit mint pl. most a Wednesday-t, akkor szoktam belekezdeni :D Így nincs semmilyen elvárásom, meg jobb volt így "felfedezni a világot", hogy teljesen a sötétben hagyva kezdtem el nézni.

 

Valószínűleg én is megnézem még párszor, de előtte előveszem újra a 91-93-as filmeket, mert meghozta a kedvem hozzá, meg jó ideje nem láttam :) Meg hiába önálló a sorozat, az én fejemben ezeknek a filmeknek a folytatása :D 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Amúgy az egész táncot improvizálta Ortega, úgy érdemes nézni.

Ma értesültem erről egy vele készült beszélgetésből. :o Aranybánya a csaj. Azóta hivatásos táncosok és koreográfusok használják, meg úgy mindenféle szerzet. Szerencsére nem jogdíjas:D és mekkora reklám már a sorozatnak.

Aki rápróbálta Lady Gaga Bloody Mary c. dalát, az is tett egy szívességet. Gaga mekkorát ment most egy 11 évvel ezelőtti számmal, ami ki se jött önállóan, sztem hivatalos klipje sincs. Eszméletlenül passzol a szövege a jelenethez. Netes újrahasznosítás. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Azt mondta nagyon Stranger things-es ő meg azt nem igazán szereti.

Hát, ez elég meglepő indok, mivel semmi nincs benne, ami kicsit is emlékeztetné az embert a Stranger Things-re. Ha csak az nem, hogy mindkettőben van egy-két szörnyeteg, de ilyen alapon akkor azt is mondhatnánk, hogy nagyon predatoros. :) Harry Potterrel jóval több közös vonást lehet felfedezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát, ez elég meglepő indok, mivel semmi nincs benne, ami kicsit is emlékeztetné az embert a Stranger Things-re. Ha csak az nem, hogy mindkettőben van egy-két szörnyeteg, de ilyen alapon akkor azt is mondhatnánk, hogy nagyon predatoros. :) Harry Potterrel jóval több közös vonást lehet felfedezni.

pedig azt szereti :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 Harry Potterrel jóval több közös vonást lehet felfedezni.

Határozottan a HP-re hajaz leginkább. Lehet nem elég Addams Familys :lol:. Ha bejön az egyik verzió azután nehéz elvonatkoztatni.

Ha nem Ewan lenne Obi, nekem sem tetszene annyira :D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézi valaki a Willow-t? 

Szeretem az eredetit, az is Lucas gyermeke, a sorozatra így nagyon kíváncsi voltam. 

A Világ, a kaland rendben, de olyan rosszak a végefőcím számok, hogy az elképesztő! Most az 5. részben már az epizód elején is valami pörgős "Amerikai pite metál" szólt, kidob a filmből teljesen. Kényszermunkára ítélném azt is aki kitalálta, azt is aki jóváhagyta. 

Egyetértésre is, de ellenérvre még kíváncsibb lennék! 

A nyelvezet is fura. Túl modern. Ilyeneket mondani, hogy "para", meg "s*ggek szétrúgása" nem illik ide. Két rendkívül kizökkentő jelenkori jelmez is volt rövid ideig két karakteren, ezt rohadtul nem értem, hisz olyan igényes volt minden más addig és azután is. Farmernadrág, ingek, patentos kalap. 

A bájos humor is jelen van a 2.résztől kezdve. 

Szóval helyenként eltalált, néhol nagyon mellélőtt dolgokkal ambivalens érzésekkel tölt el engem a sorozat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom. Most szerdaláz van. Megkérdeztem a lányomtól, hogy érdekli-e olyan sorozat, ami HPotteres és lány van benne. Kiderült, hogy a sulijukban nagyon is téma. Azt mondták neki úgy néz, mint Wednesday. Olyan büszke vagyok. :lol::hb:

Szóval a felénél jártam és előről kezdtük együtt.:love:

Kicsit nézem olyan szemmel is, hogy mennyire Stranger Things. Nyomokban talán, szóval arra allergiásokra lehet veszélyes. :chainsaw:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Henry Cavill nagyon belevetette magát a Warhammer 40.000 univerzum fejlesztésébe, külön mozgóképes - filmes, sorozatos - univerzumot szeretnének.

Akik odavannak a sötét hangulatú, epikus, gótikus, misztikus stílusú akció sci-fikért, melyben nem kevés fantasy elem is van, azok elégedettek lehetnek. Reméljük, így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 22. - 14:58, csoli1138 írta:

Ennyi légy nem tévedhet! :)

Ennyi lény, lány... 

Remélem nem csalódsz. ;)

A lány-om lehagyott, végignézte, eddig bevárt, már nem bírt, tudni akarta ki a... Közben rájöttem magamtól, kihúztam a többi gyanúsítottat, az első megérzés jött be. Azért így sem fogok unatkozni, jó kis anya-jánya program. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is a tudjuk ki volt a tippem már a legelejétől mint a szörny, a másik személyt sajnos nem találtam el, azzal sikerült megvezetni :D 

Az megvan, hogy a fiatal Wednesdayt egy magyar kislány játszotta el?

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scooby-Doo-val is találtam hasonlóságot, csak itt kéz van kutya helyett :D. Tinik nyomoznak szörny után.

Már tervezgetjük a farsangi jelmezt. Kemény, hogy a karifát is legszívesebben fekete-fehér-pókos- denevéres díszekkel aggattam volna fel. :fű:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.