Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Alapvetően a 3. évad már nagyrészt csak névileg nevezhető Westworld-nek, de hátha a 4. évad egy kicsit jobb lesz. 

Az első évad volt eddig a legjobb! 

Bocsánat, véletlen az angol feliratos verziót raktam be, ez már magyar feliratos!

 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kirázott a hideg ettől a trailertől! Már nagyon várom a Július 1.-jét.

Aki nem látta az első 7 részt, az inkább ne nézze meg ezt, mert erősen spoileres! 

 

 

Belinkeltem volna a magyar feliratos verziót inkább, de a Gamestar rakott egy emoji-t a cimbe, és ez végett nem engedi a linket közzé tenni itt a rendszer, igy marad az angol feliratos. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mibe botlottam bele. Tegnap belenéztem az RTL Klub műsorába és egy új, 2021-es Leonardo da Vinci életéről szóló sorozat ment. Nem is tudtam, hogy csináltak ilyet. Az volt a baj, hogy már az ötödik, vagy a hatodik rész volt. Azt hiszem megvan, hogy Obi-van és a Vaják befejezése után milyen tv-sorozatot fogok nézni. Kár, hogy ilyen későre rakták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levette A besúgót az HBO Max a kínálatból. :(

https://telex.hu/szorakozas/2022/06/29/valoszinuleg-a-warner-es-a-discovery-osszeolvadasa-allhat-amogott-hogy-eltunt-a-besugo-az-hbo-rol

 

Lehet, hogy a szigorú történelmi hűséget tekintve kissé túlzott, de szerintem remek sorozat, nem utolsósorban a színészek miatt.

Remélem, visszakerül hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 07. 01. - 11:29, Dzséjt írta:

Vajon mennyi az esély arra, hogy estig megúszom a Stranger Things spoilereket? :hmm:

Megúsztam, és milyen jó, mert aztapaszta milyen évadzáró volt ez.

Spoiler

Sajnáltam Eddie-t, de annyira azért nem hatott meg a halála, mint amikor szegény Bobot tépték szét. Eddie-t nekem nem sikerült megkedvelnem. De, amikor Maxet elkezdte Vecna összetörni, és aztán meghalt, hát akkor kicsi szívem megszakadt. Hála az égnek, hogy Eleven feltámasztotta. A képességei egyre brutálisabbak. Kíváncsi vagyok, Papa mire célzott, amikor azt mondta, "hamarosan megtudod az igazat".

A vége meg nagyon epikus lett. Kíváncsi vagyok, ezután hogy oldják meg az időugrást, mert azért elég egyértelmű, hogy ezt innen akarták folytatni. Pár év ugrás után itt minimum az egész világra kiterjedő apokalipszisnek kéne lennie egy ilyen zárás után, hiszen az Átfordított világ pokoli sebességgel kezdett megjelenni a mi dimenziónkban. Ilyen rohamban kétlem, hogy évekig ott tudnák tartani a szörnyeket Hawkinsban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Megúsztam, és milyen jó, mert aztapaszta milyen évadzáró volt ez.

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nekem is tetszett. Az utolsó részt leadhatták volna egy moziban, simán! Ahogyan megvalósitották. :) 

 

Egy dolog zavart nagyon, igaz nem lett kimondva: 

 

Spoiler

Will karaktere szerintem homoszexuális. 

Mindenhova be kell hozni a melegeket, még ide is.....

Herótom van ettől. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Cpt. Rex írta:
  Spoiler elrejtése

Will karaktere szerintem homoszexuális. 

Mindenhova be kell hozni a melegeket, még ide is.....

Herótom van ettől. 

 

 

Starnger Things S4

Spoiler

Tuti, hogy homoszexuális.

Én sem mondom, hogy tetszik a dolog, de nála legalább annyira nem tolják az ember képébe, mint más produkcióknál (mondjuk az 5. évadban még komolyabban előjöhet nála is a téma, főleg, ha több időt tölthet Robinnal). Robinnál, különösen ebben az évadban, ez sokkal komolyabban jelen volt. Mondjuk még ez sem volt túltolva, főleg annak függvényében, hogy hány heteroszexuális kapcsolat is fut mellette (Mike-Tizenegyes, Lucas-Max, Joyce-Hopper, Jonathan-Nancy-Steve). Plusz szó szerint az első rész első 15 percében elég konkrét utalást tettek arra, hogy nem heteroszexuális, és azóta több epizódban is előjött ez, így azért nem légből kapott a dolog. De mindezek ellenére kicsit engem is zavar.

 

Ami viszont rohadtul zavart, az Argyle teljesen haszontalan, de legalább baromira idegesítő karaktere. Komolyan, az ötödik részben már azért fohászkodtam, hogy kapjon golyót.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

 

Starnger Things S4

  Spoiler elrejtése

Tuti, hogy homoszexuális.

Én sem mondom, hogy tetszik a dolog, de nála legalább annyira nem tolják az ember képébe, mint más produkcióknál (mondjuk az 5. évadban még komolyabban előjöhet nála is a téma, főleg, ha több időt tölthet Robinnal). Robinnál, különösen ebben az évadban, ez sokkal komolyabban jelen volt. Mondjuk még ez sem volt túltolva, főleg annak függvényében, hogy hány heteroszexuális kapcsolat is fut mellette (Mike-Tizenegyes, Lucas-Max, Joyce-Hopper, Jonathan-Nancy-Steve). Plusz szó szerint az első rész első 15 percében elég konkrét utalást tettek arra, hogy nem heteroszexuális, és azóta több epizódban is előjött ez, így azért nem légből kapott a dolog. De mindezek ellenére kicsit engem is zavar.

 

Ami viszont rohadtul zavart, az Argyle teljesen haszontalan, de legalább baromira idegesítő karaktere. Komolyan, az ötödik részben már azért fohászkodtam, hogy kapjon golyót.

 

 

Spoiler

És ha azt nézed, Will már az évad elején is úgy közlekedett mint egy meleg srác, ahogy riszálta magát, nézd vissza....már ott gyanús volt. 

Aztán szépen egyre biztosabb voltam benne, hogy yea itt is meglépték a férfi homosexualitást, mert miért is ne........ :( 

Ott van a The Boys sorozat, tele van homokos "hősökkel", abban is undoritó ez, de ott legalább felvállalják. 

A stranger Things-ben meg nem, csak utalnak rá. Már az első évadban Will apja szerint homokos s srác, már ott elsütik, de akkor még ez csak egy kósza gondolat volt az apjától, nézd meg most a 4. évadban a karaktert.... big LOL... 

 

Argyle karaktere. Nekem nem volt konkrétan bajom vele. Amikor előjött a kirohanása egy kis fűvel lenyugtatták, vagy túl nyugtatták.. :D 

Viszont, ha a másik oldalát nézed a karakternek, totálisan semleges. Egy értelmes mondata volt, amikor sok sót és egy nagy kádat kerestek a sivatag közepén... 

"Tudok egy helyet, ahol ezt megkaphatjátok" Ennyi. XD

Bezzeg Eddy karakterét meg kiirták az évad végén. És ő azért elég szórakoztató figura volt.

 

Az utcsó rész legvégén amikor Robin összefutott a másik leányzóval aki tetszik neki, na ott éreztem, hogy ez itt most rohadt erőltetetten jött ki. Az egész jelenet, totál felesleges volt. 

 

De azért tetszett az évad, egy-két dolog kivételével, de élveztem. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elkezdtem nézni a Strangert. Eddig nagy csalódás. Remélem a részekből nem csak öt percek lesznek érdekesek. Leszbikus persze már ebből se maradhatott ki...

Szerintem az eddigi legjobb évad volt a 4-es, az elején kicsit lassan indul, de utána ütőssé válik elég gyorsan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 07. 02. - 16:16, Dzséjt írta:

Én sem mondom, hogy tetszik a dolog, de nála legalább annyira nem tolják az ember képébe

Spoiler

Annyira nem, hogy ez nekem fel se tűnt. :o Sőt, én végig azt hittem, hogy tizibe szerelmes.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stranger Things s4

Spoiler
39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Annyira nem, hogy ez nekem fel se tűnt. :o Sőt, én végig azt hittem, hogy tizibe szerelmes.

Igen, egy darabig én is azt hittem, hogy ez a baja, beleszeretett a legjobb barátja barátnőjébe. Sőt még mindig nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy nem habarodott bele, végül is akár biszexuális is lehet, egy gyereknek azzal sem lehet egyszerű megbirkózni. (Az első évad korai forgatókönyvében is úgy írták le Will-t, hogy keresi a szexuális identitását, szóval lehet, hogy a készítők sem döntöttek még.) De a furgonban Mike-kal lefolytatott beszélgetése után szerintem az már biztos, hogy nem heteroszeuális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az első öt valamelyikében, azt hiszem, most nem emlékszem pontosan. A 4-ben vagy az 5-ben talán? :hmm:

Az utolsó előtti epizódban van az, a 8-ban. :)

Spoiler

ugye itt derül ki, hogy mit is takar Will festménye.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.