Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem nagyon tetszik. Szerintem még ne írjuk le elvégre ez csak egy teaser. Bár az igaz hogy a játék főbb mozgatórugóit mutatták meg benne, de ez csak másfél perc. Lehet teljesen más lesz.

Személy szerint én annyira imádom a játékot hogy akkor is érdekel ha egy az egyben a játék sztorija lesz átültetve. Igaz máshogy néz ki az Ellie-t játszó színésznő de engem nem zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le még én sem írom, csak annyira nem fogott még meg. Igazából az első egy-két rész lesz a vízválasztó. De most jobban izgat a Horizon-játékokból készülő filmsorozat, mert azt - a tervek szerint - úgy készítik el, hogy a világot bővítse (bemutatják a Fero-pestis elleni harcot), nem pedig a játékok sztoriját meséli el újra, csak kicsit másképpen. Szerintem valami hasonlót a The Last of Usból is ki lehetett volna hozni. Joel első húsz éve a fertőzés kitörése után kész rejtély (miért hagyta el Tommy, hogy ismerkedett meg Tess-szel, hogy lett csempész, miért lett egy könyörtelen sz*rházi?), de akár Marlane és a Tűzbogarak Bostonból Salt Lake Citybe vezető útja (ami a kórházban fellelhető magnófelvételek szerint szintén elég kalandos volt) is feldolgozható lett volna.

De persze majd elválik, minden esetre egy olyan sorozat, ami ebben a világban játszódik, de csak kötődik a játékokhoz, nem pedig azok sztoriját meséli el, jobban izgalomba hozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

 (bemutatják a Fero-pestis elleni harcot)

 Azt a k*rva. Az elsőben erre voltam a legjobban kiváncsi. Ha ezt látni fogom engem másodpercenként kell majd újraéleszteni.  Amit hologramokban láttunk az első részben azt mind látni fogjuk a sorozatban? A GAIA létrehozását, Elisabeth Sobeck-et az élet pusztulását, az utolsó katonai egységek ellenállását ? Hát most rohadtul felcsigáztál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan még nem tudni, mit fogunk látni. Az eddig elhangzottak alapján két idősíkban fog játszódni. Az egyik Aloy ideje, abban ő is lesz a főszereplő (tehát ilyen irányból azért itt sem szakadnak el a játéktól), A másik szál viszont a múltban fog játszódni az ígéretek szerint, a Faro-pestis idejében, és igen, szerintem benne lesz Sobek, Faro, Hares tábornok, az Operation: Enduring Victory, minden.

Az viszont még kérdéses, hogy mi valósul meg. Ez az augusztusi felállás, előtte még arról is szó volt, hogy Aloy csak mellékszereplőként jelenik meg, augusztusban viszont már azt mondták a show-n dolgozók, hogy mégis ő lesz a főszereplő. Azt is érdemes tudni, hogy a sorozat a fejlesztés még nagyon korai szakaszában jár, a showrunnert, Steve Blackmant (The Umbrella Academy) is csak augusztusban jelentették be. De egyelőre én bizakodó vagyok. Ha mégis adaptálják a játék sztoriját, de azzal párhuzamban élőben, nem holókról láthatjuk a múltat is, akkkor jöhet.

Csak legyen jobb, mint a Netflix előző videojáték-próbálkozása, a Resident Evil, ami nagyon mellé ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
56 perccel korábban, Donát írta:

Pedig égben kötetett frigy volt Henry és Geralt. Nagyon sajnálom. :(

Van egy kolléganőm, aki kimondottan csak miatta kezdte nézni. Össze lesz törve.

 

Mi itthon épp arra jutottunk, hogy ha befejezzük a Dextert (én újranézem, a lányom most először), akkor a Witchert fogjuk elkezdeni. Ezen ez a hír nem változtat, aztán majd meglátjuk, mit hoz a 4. évad. :) 

 

Szegény Liam Hemsworth-nek kutya nehéz dolga lesz, de gondolom ezt tudta, amikor elvállalta a feladatot. 

Amúgy kicsit olyan ez a helyzet, mint amikor a Doctor Who-ban új Doki debütál. Hiába van benne a történetben, hogy reinkarnálódik, mégis újra meg kell szokni, el kell fogadni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Pildi írta:

Amúgy kicsit olyan ez a helyzet, mint amikor a Doctor Who-ban új Doki debütál. Hiába van benne a történetben, hogy reinkarnálódik, mégis újra meg kell szokni, el kell fogadni.

De ott legalább magyarázható azzal, hogy reinkarnálódik. Itt ez csak pusztán azért van, mert a színész nem ér rá. Ráadásul tényleg egy olyan színészt vesztünk el, akire ráöntötték ezt a szerepet és igazából ő az, aki vitte a hátán a sorozatot. Nagyon sok benne van a sorozatban Cavill lelkesedéséből, ami most elveszik. Valahogy nem hiszem, hogy Hemsworth ezt képes lesz pótolni.

Én eleve rühellem a színészcseréket. Persze van, amikor indokolt (a karakterek fiatalabb változatát kell eljátszani vagy a színész meghal, esetleg korábban csak egy cameo szereplő volt, akit még csak nem is színész játszott, lásd Breah Organa), de ilyen esetekben egyszerűen gyűlölöm. Egyszerűen nem Ríviai Geraltot fogom látni benne, mint például ahogy a The Dark Knight-ban sem látom sehol Rachelt (a halála nem is igazán működik nekem emiatt), vagy a The Mummy 3-ban Evelyn-t (bár ott legalább a film is sz*r), stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nagyon sajnálom. Nemrég kezdtem el nézni a Vajákot. Még csak az első évadnál vagyok, de már most nagyon szeretem. Henry Geraltja fantasztikus volt. Kár érte. Bizonyára azért kell otthagynia, mert visszatér Superman szerepébe. Pedig reménykedtem benne, hogy Superman és Geralt szerepe összeegyeztethető lesz. Nem gondoltam volna, hogy e miatt dobnia kell Geralt szerepét.  Hol van még az Acélember 2 és  a rebesgetett Black Adam - Superman közös film? Tippem szerint 2025-2026 körül jöhetne.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, nem Superman miatt hagyta ott Geraltot, hanem azért lehet újra Superman, mert otthagyta Geraltot. Az a kósza hír járja, hogy nagyon nem elégedett azzal, ahogy a Vaják-könyveket adaptálták, és a háttérben elég sok összezördülése volt emiatt a showrunnerekkel. Végül ez vezetett a kenyértöréshez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a második évad előtt azt nyilatkozta, hogy addig marad Geralt amíg tiszteletben tartják az író könyveit. Hát a második évad elég sok mindenben eltért a könyvtől. Plusz nemrég olyan pletykák is kijöttek, hogy a sorozat egyes írói nem kedvelték a könyveket, sőt gúnyolódtak is rajtuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Akkor nem kell rajta dolgozni ha nem tetszik

Sajnos úgy tűnik, végül Cavill gondolta így, nem az írók. :(  

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Dzséjt írta:

Sajnos úgy tűnik, végül Cavill gondolta így, nem az írók. :(  

 

Legalább ő viseli annyira a szívén a dolgot, hogy lelép ha nem tetszik neki. Ami kár, mert én is miatta kezdtem el nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Úgy tűnik, nem Superman miatt hagyta ott Geraltot, hanem azért lehet újra Superman, mert otthagyta Geraltot. Az a kósza hír járja, hogy nagyon nem elégedett azzal, ahogy a Vaják-könyveket adaptálták, és a háttérben elég sok összezördülése volt emiatt a showrunnerekkel. Végül ez vezetett a kenyértöréshez.

Ez sajnos sok nyilatkozatán érződött is a második évad után...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Ez sajnos sok nyilatkozatán érződött is a második évad után...

Bojkottálni kell a 4. évadot és ha visszaesik a nézőszám, akkor remélhetőleg kib*sszák a showrunneröket és visszahozzák Cavillt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

The Dark Knight-ban sem látom sehol Rachelt (a halála nem is igazán működik nekem emiatt), vagy a The Mummy 3-ban Evelyn-t

 

Ezekkel én is így vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A zseniális szó mióta jelent problémát?

Lehet félreértettem, de nekem úgy jött le, mintha kifigurázná. 

 

Egy remek sorozat amúgy, ami egy remek korszakban játszódik. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.