Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 órával ezelőtt, Pildi írta:

1899

 

Itt a Netflix új misztikus sorozata, a Dark alkotóitól. Ha azt csak megközelíti, már remek lesz! 

Az 1. részt láttam, az alapján nagyon ígéretes. :)

 

 

Hirtelen arra gondoltam, hogy az 1883 cimű western dráma kapott folytatást, de az nem a Netflix-en futna, hanem a Paramount+-on. :P 

A Dark-ot néztem anno, az első 2 évad ott is nagyon erős volt. a 3. évad viszont már jóval gyengébbre sikeredett. Mintha elfogyott volna a kreativitás a 3.-ra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

TWD

Szép finálé volt :clap: Sajnálom, hogy végetért az alapsorozat, néztem volna még egy darabig. 

 

Egyetlrtek. Megható vége lett. Jól megágyaz a többi sorozatnak amik tulajdonképpen folytatni fogják a főszériát.. Még emlékszem az első részekre, pedig 12 éve volt. Ez volt a leghosszabb tartó sorozat amit néztem. Sajnálom hogy vége, de szerintem elfáradt a végére.

 

Spoiler

Nagyon reméltem hogy Rick-et nem hagyják ki. Nagyon szép volt és kiderült hogy egy nagyváros szélén van. Gondolom New York ,mert Negan és Maggie oda fog menni a saját sorozatukban. na meg arra is kiváncsi vagyok, hogy Rick miért nem ment vissza Alexandriába éveken keresztül. Legaláb 7-8 év telt el azóta hogy a helikopter elvitte.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD finálé

 

Szerintem is kihozták a befejezésből azt, amit lehetett. Kellőképp izgalmasra és meghatóra sikeredett, ami egy korszakot zár le. Nyilván, bizonyos karakterekért nem lehetett aggódni, de ez nem vont le a dráma mértékéből. A feszültségteremtésnél is rég nem látott módon odatették magukat a készítők. Nekem összességében pozitív emlék marad mind a finálé, mind a teljes sorozat.

 

Spoiler

A Maggie-Negan párbeszéd baromi jó lett, Lauren Cohan és Jeffrey Deen Morgan remekül átadták a karaktereik lelkében dúló érzelmeket. Durva belegondolni, hogy Negan honnan hová jutott el a sorozat folyamán.

Judith-ért egyfelől aggódtam, másfelől viszont éreztem, hogy nem fogják megölni egy népharagot kockáztatva. :) Sajnálom Rositát, de valakinek úgymond "mennie kellett" a főbb szereplők közül is, figyelembe véve az alapanyagot, ahol konkrétan ezen a ponton halt meg Rick (igaz, nem pont így), és rá utalt a "Rest in Peace" cím, amit az epizód is átvett.

Rick feltűnése hatalmas pozitív feeling volt (de persze Michonne-nak is örültem), és a rész előtt csak reménykedtem benne, hogy meglépik. Igaz, inkább szolgált egyfajta felvezetőként a jövőbeli sorozatukhoz, de akkor is nagyon jó volt viszontlátni őket. 

 

@Frenkie 

Spoiler

Gondolom, Rick azért nem tudott hosszú évekig hazatérni, mert a Civic Republic (magyarul asszem "Polgári Köztársaság") a markában tartotta, és nem hagyták elmenni. Ha fizikailag nem is volt végig fogoly, a szeretteivel még zsarolhatták. Ugye a World Beyondban Jadis vette át a vezetést, aki meg már korábbról ismerte Ricket. Tuti kiderül minden a Rick & Michonne sorozatból, ami ezeken felül már csak a CR miatt is érdekes lesz. Érdekes lenne egy jövőbeli szembenállás az új (Ezékiel vezette) Commonwealth és a Civic Republic között. Ennek keretében Rickék is kiköthetnének újra Alexandriában, ami brutál érzelmi bomba lenne.

Darly távozása érdekes még. Ő újfent Rickék keresésére indult, de akkor hogy fog kikötni Európában, a saját sorozatában?:hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

TWD finálé

 

Szerintem is kihozták a befejezésből azt, amit lehetett. Kellőképp izgalmasra és meghatóra sikeredett, ami egy korszakot zár le. Nyilván, bizonyos karakterekért nem lehetett aggódni, de ez nem vont le a dráma mértékéből. A feszültségteremtésnél is rég nem látott módon odatették magukat a készítők. Nekem összességében pozitív emlék marad mind a finálé, mind a teljes sorozat.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

@Frenkie 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Spoiler

Pont erre vagyok kiváncsi. A World Beyond 2. évadában hol volt pl Rick?  Hisz pont ez  a Polgári Köztársaság helikoptere vitte el Rick-et a folyópartról, illetve Jadis eladta nekik. Már az is érdekes hogy miért kellett nekik Rick? Ha jól rémlik mert A-kategóriás, azaz nagyon jó a vezetői képessége. De miért nem láttuk a World Beyond 2. évadában ami mindvégig a Polgári Köztársaság bázisán játszódott? Vgay lehet több bázisuk volt? Mert ugye volt iskolai városrészük is ahonnan a lányok elindultak az apjukhoz.

Ami kiderült a TWD utolsó részéből hogy Rick megszökött tőlük, És megtalálták a hajónál.

Azzal egyetértek hogy valószinü lesz konfliktus a CR és a Commonwealth között.. Ok hogy szép demokratikus élet lett ott, de bármikor bárki megtámadhatja őket. Hisz az USA nagy és jó sok közösség alakulhatott a járvány kitörése utáni időben( Ha jól tudom 13 év telt el a kitöréstől a twd utolsó részéig), és szerintem van pár ami nem éppen békés és hóditani akar.

A Daryl szál érdekes lesz hisz ha Párizsba megy(mondjuk érdekes lesz mivel repülő már nincs) akkor szerintem a World Beyond 2. évadának a végével kötik össze, ugye ott kiderült hogy emberi készitésü a vírus és Párizsban fejlesztették ki, illetve ott láttunk először értelmesebb zombikat akik már ajtót nyitnak. Szerintem a Daryl sorozat a vírus eredetére, és esetleg a gyógymódjára fog támaszkodni.

Apropó, inteligensebb zombik. Valószinü az évek folyamán mutálódott a vírus és serkenti már a zombik agyát. Sokkal nehezebb lesz ellenük védekezni és elbújni. Ez is izgalmassá fogja tenni a jövendő sorozatokat.

Negan tényleg elképesztő hova jutott. Rendesen lehetett látni hogy átérezte mit tett. Ugyanakkor annyira nem itélem el. Rick-ék kezdték az egészet mikor megtámadták a Megmentők helyörségét mindenkit megölve. Glenn meg azért ölte meg mert Daryl rárontott. Ő csak Abrahamot ölte meg, utána senkit nem akart, de Daryl rárontott. Igazából Daryl is felelős Glenn haláláért.

 

Negan a képregényben is jó ember lesz? Ott mi a sorsa?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

  Spoiler elrejtése

Negan a képregényben is jó ember lesz? Ott mi a sorsa?

 

 

Spoiler

A képregényben a vége felé Rick-el megegyezve elhagyja Alexandriát, cserébe mindig kap ellátmányt. Maggie azonban szemmel tartja, és ugyanúgy lezajzlik köztük egy beszélgetés mint a sorozatban, hogy megbánta amit tett, elnézést kért Glennért, és kérte Maggie-t, hogy ölje meg, mert elege van az egészből. Maggie azonban nem ölte meg, az időközben felbukkant 2 zombit igen, nehogy Negan öngyilkos lehessen. Korábban Lucille széttört, de ekkor talált magának egy új bézbóz ütőt amit elnevezett Lucille 2-nek, és ez hozta ki a depiből. Utána elindult megkeresni a felesége maradványait amit meg is talált, és méltóbb körülmények között eltemette. Viszont továbbra is remeteként tengeti a napjait, Carl szokta látogatni a házat ahol lakik és ellátmányt visz neki, de Negan vagy nincs otthon, vagy direkt kerüli. A sztorinak pedig itt van vége

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tim Burton filmjeit alapjáraton nem szeretem, de az Addams Family ez alól kivétel. Máig szeretem fekete humorát és könnyed stílusát. És persze, a kis Wednesday volt a kedvencem, akit Christina Ricci nagyszerűen formált meg két filmben. Szóval a Wednesday című sorozat azonnal felkeltette az érdeklődésemet, bár azért féltem, mert ez a fajta fekete humor ma talán nem annyira menő, ráadásul az Addams Family bája sem biztos, hogy megismételhető, még akkor sem, ha maga Tim Burton ül a kormánynál. És persze ki tudná Riccit helyettesíteni?

Nos, félelmeim szerencsére alaptalannak bizonyultak. A Wednesday 8 epizódos első évadja szerintem remekül sikerült, kellemes szórakozást nyújthat mindazoknak, akik szeretik a sötét humort és a misztikus krimiket, megspékelve némi tinidrámával (amit jól megtekernek, hiszen Wednesday embergyűlölete mellett amúgy is fárasztja az ilyesmi). Oké, a sztori nem lett nagy szám, igazából már az évad felénél ki lehet találni, ki a hunyó, de nem is ezért tetszett a sorozat. Hanem azért, mert Jenna Ortega a tökéletes választás lett a címszereplőre. Viszi a hátán a szériát, ő a megtestesült Wednesday Addams. Ricci játékának utánzása nélkül hozza a karaktert, és mivel ebben a sorozatban hősnőnk kicsit emberibb (de tényleg csak egy picit emberibb) oldalát is meg kell mutatni, így még lavírozhat is a látens pszichopata és a gyakorló szociopata végletek között. :) 

De a többi szereplőt sem érheti panasz, különösen tetszett az igazgatónőt játszó, Gwendoline Christie, akit Phasma és Brienne után egy elegánsabb szerepben láthatjuk. Bár ez a csaj még akkor is fenyegetőnek tűnik, ha nincs talpig vasban. Illetve nagyon bírtam az Emma Myers által életre keltette, átváltozási problémákkal küszdő, csupaszív, csupaszín, csupa optimizmus Enidet, aki naná, hogy Wednesday öribarija akar lenni. Mellettük még kiemelném Catherina Zeta-Jonest, aki szintén remek választás lett Morticia Addams szerepére (a többi Addamsszel sincs különösebb baj, csak az ő esetükben úgy érzem, a filmbeli megfelelőjük jobban eltalált volt, különösen Fester, akit Fred Armisen formál meg itt, és hát na, Christopher Lloyd közelébe sem ér). És persze meg kell említenem Christina Riccit is, aki szintén szerepet kapott a sorozatban, viszont a készítők jó ízlésről téve tanúbizonyságot nem pakolták tele a jeleneteit kikacsintásokkal a filmekre.

A sorozat ráadásul a misztikus lényekkel és a túlvilági teremtményekkel sem bánik rosszúl, így a Wednesday engem sok esetben a Harry Potterre emlékeztetett. Voltak itt vámpírok, farkasemberek, szellemek, Izé, és mindenféle figura. És ebben a világban nem furcsa, ha valaki farkasember, bár kitaszítottként kezelik őket, ezért is kell olyan iskolákba járniuk, mint a rejtélyekkel teli Jericho kisváros peremén fekvő Nevermore Akadémia.

Szerencsére az első évad története le lett zárva, bár azért a készítők nyitva hagyták a lehetőséget a folytatásra - remélem lesz is, mert a Wednesday engem megynert magának, és szívesen megnéznék még pár évadot főleg remek humora és Ortega játéka miatt (mint kiderült, a hangját eddig is bírtam, ő szólaltatta meg Brooklynn-t a Jurassic World: Camp Cretaceous-ben).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tim Burton filmjeit alapjáraton nem szeretem, de az Addams Family ez alól kivétel. Máig szeretem fekete humorát és könnyed stílusát. És persze, a kis Wednesday volt a kedvencem, akit Christina Ricci nagyszerűen formált meg két filmben. Szóval a Wednesday című sorozat azonnal felkeltette az érdeklődésemet, bár azért féltem, mert ez a fajta fekete humor ma talán nem annyira menő, ráadásul az Addams Family bája sem biztos, hogy megismételhető, még akkor sem, ha maga Tim Burton ül a kormánynál. És persze ki tudná Riccit helyettesíteni?

Nos, félelmeim szerencsére alaptalannak bizonyultak. A Wednesday 8 epizódos első évadja szerintem remekül sikerült, kellemes szórakozást nyújthat mindazoknak, akik szeretik a sötét humort és a misztikus krimiket, megspékelve némi tinidrámával (amit jól megtekernek, hiszen Wednesday embergyűlölete mellett amúgy is fárasztja az ilyesmi). Oké, a sztori nem lett nagy szám, igazából már az évad felénél ki lehet találni, ki a hunyó, de nem is ezért tetszett a sorozat. Hanem azért, mert Jenna Ortega a tökéletes választás lett a címszereplőre. Viszi a hátán a szériát, ő a megtestesült Wednesday Addams. Ricci játékának utánzása nélkül hozza a karaktert, és mivel ebben a sorozatban hősnőnk kicsit emberibb (de tényleg csak egy picit emberibb) oldalát is meg kell mutatni, így még lavírozhat is a látens pszichopata és a gyakorló szociopata végletek között. :) 

De a többi szereplőt sem érheti panasz, különösen tetszett az igazgatónőt játszó, Gwendoline Christie, akit Phasma és Brienne után egy elegánsabb szerepben láthatjuk. Bár ez a csaj még akkor is fenyegetőnek tűnik, ha nincs talpig vasban. Illetve nagyon bírtam az Emma Myers által életre keltette, átváltozási problémákkal küszdő, csupaszív, csupaszín, csupa optimizmus Enidet, aki naná, hogy Wednesday öribarija akar lenni. Mellettük még kiemelném Catherina Zeta-Jonest, aki szintén remek választás lett Morticia Addams szerepére (a többi Addamsszel sincs különösebb baj, csak az ő esetükben úgy érzem, a filmbeli megfelelőjük jobban eltalált volt, különösen Fester, akit Fred Armisen formál meg itt, és hát na, Christopher Lloyd közelébe sem ér). És persze meg kell említenem Christina Riccit is, aki szintén szerepet kapott a sorozatban, viszont a készítők jó ízlésről téve tanúbizonyságot nem pakolták tele a jeleneteit kikacsintásokkal a filmekre.

A sorozat ráadásul a misztikus lényekkel és a túlvilági teremtményekkel sem bánik rosszúl, így a Wednesday engem sok esetben a Harry Potterre emlékeztetett. Voltak itt vámpírok, farkasemberek, szellemek, Izé, és mindenféle figura. És ebben a világban nem furcsa, ha valaki farkasember, bár kitaszítottként kezelik őket, ezért is kell olyan iskolákba járniuk, mint a rejtélyekkel teli Jericho kisváros peremén fekvő Nevermore Akadémia.

Szerencsére az első évad története le lett zárva, bár azért a készítők nyitva hagyták a lehetőséget a folytatásra - remélem lesz is, mert a Wednesday engem megynert magának, és szívesen megnéznék még pár évadot főleg remek humora és Ortega játéka miatt (mint kiderült, a hangját eddig is bírtam, ő szólaltatta meg Brooklynn-t a Jurassic World: Camp Cretaceous-ben).

Az első két Addams Family filmről  beszélsz az elején? Az 1991-es és 1993-as filmek? Azokat nem Tim Burton rendezte, hanem Barry Sonnenfeld. Burton rendezett volna Addams Family filmet? Erről nem hallottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az első két Addams Family filmről  beszélsz az elején? Az 1991-es és 1993-as filmek? Azokat nem Tim Burton rendezte, hanem Barry Sonnenfeld. Burton rendezett volna Addams Family filmet? Erről nem hallottam.

Igazad van, összekevertem Sonnenfelddel (az ő filmjeit csípem). Burton csak akart Addams Family filmet csinálni, de a Batman Returns miatt nem tudta elvállalni, így került az Sonnenfeldhez. Aztán 2010-ben meg szeretett volna csinálni egy animációs filmet stop-motion technikával, de az sem jött össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Igazad van, összekevertem Sonnenfelddel (az ő filmjeit csípem). Burton csak akart Addams Family filmet csinálni, de a Batman Returns miatt nem tudta elvállalni, így került az Sonnenfeldhez. Aztán 2010-ben meg szeretett volna csinálni egy animációs filmet stop-motion technikával, de az sem jött össze.

Ez hol elérhető Magyarországon? Valamelyik streaming szolgáltatónál nézted?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 24. - 19:10, Frenkie írta:

 

  Spoiler elrejtése

Pont erre vagyok kiváncsi. A World Beyond 2. évadában hol volt pl Rick?  Hisz pont ez  a Polgári Köztársaság helikoptere vitte el Rick-et a folyópartról, illetve Jadis eladta nekik. Már az is érdekes hogy miért kellett nekik Rick? Ha jól rémlik mert A-kategóriás, azaz nagyon jó a vezetői képessége. De miért nem láttuk a World Beyond 2. évadában ami mindvégig a Polgári Köztársaság bázisán játszódott? Vgay lehet több bázisuk volt? Mert ugye volt iskolai városrészük is ahonnan a lányok elindultak az apjukhoz.

Ami kiderült a TWD utolsó részéből hogy Rick megszökött tőlük, És megtalálták a hajónál.

 

Spoiler

A Civic Republic központja ugye Philadelphia városa. Viszont az kiderült, hogy vannak szövetségeseik, akik Portlandben és Omahában (így van meg a "Hármak Szövetsége", akikre a logóban látott három gyűrű is utal) tanyáznak. Simán lehet, hogy Rick a The World Beyond sorozat cselekménye idején szimplán máshol volt, nem ott, ahol az események zajlottak. Ezt akárhogy megmagyarázhatják majd. 

 

Ha már felmerült a TWD, egy kis Fear the Walking Deades átkötés, illetve kérdés.

 

FTWD 7. évad spoiler

 

Spoiler

Mit gondoltok Alicia esetéről? Tényleg egy baromira "lelassított járkáló-fertőzés" történhetett nála, vagy a harapást követő nem éppen higiénikus kauterizációba betegedett bele? Mert az szerintem biztos (az eddigi TWD tartalmak alapján), hogy a harapástól egy-két napon belül meghalt volna. Viszont ő további hónapokig életben maradt. Akkor viszont mi okozta a csajszi durva lázkitöréseit és hallucinációit a végén? A sugárzásnak is köze lehet hozzá? Sokat agyaltam rajta, de nem tudok rájönni. Kicsit zavaró is, hogy ilyen módon távolították el az egyik kedvenc karakteremet ebből a franchise-ből... minden esetre én úgy tekintek rá, hogy még életben van. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Sky írta:
  Spoiler elrejtése

A Civic Republic központja ugye Philadelphia városa. Viszont az kiderült, hogy vannak szövetségeseik, akik Portlandben és Omahában (így van meg a "Hármak Szövetsége", akikre a logóban látott három gyűrű is utal) tanyáznak. Simán lehet, hogy Rick a The World Beyond sorozat cselekménye idején szimplán máshol volt, nem ott, ahol az események zajlottak. Ezt akárhogy megmagyarázhatják majd. 

 

Ha már felmerült a TWD, egy kis Fear the Walking Deades átkötés, illetve kérdés.

 

FTWD 7. évad spoiler

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

A Fear The Walking  Dead 7. évadát még nem láttam. Mikor indult azt gondoltam hogy megvárom a végét és ledarálom, de totál elfelejtettem. Mostanság jutott eszembe. le is szedtem, de idén már nem nézem meg.

Ha megnéztem elolvasom amit írtál. Kár hogy a Disney+-on ez nincs fent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

A Fear The Walking Dead sorozatot a 2. évadnál abbahagytam, annyira irritáltak a szereplők. Milyenek a következő évadok? 

Én mindenképp adnék még egy esélyt neki, mert a 4. évadtól gyakorlatilag rebootot kap az egész széria. Kis túlzással, mintha egy másik sorozat lenne, annyira újragondolták. Nem tudom, mennyire spoileres, de a szereplőgárda kb. 90%-a lecserélődik, és a stílus is jelentősen változik. A 2-3. évad nekem se a kedvencem, de a 4. évadtól felvett irány szerintem jót tett a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 27. - 9:58, MissKarrde írta:

Fear The Walking Dead sorozatot a 2. évadnál abbahagytam, annyira irritáltak a szereplők. Milyenek a következő évadok? 

 

Még annyit hozzátennék @Darth Sky írásához hogy tulajdonképpen ugyanaz az első évad után mint a TWD. A Fear The Walking Dead-ben az volt az érdekes hogy a civilizáció összeomlását mutatta

be. Csakhogy ezt az első évad előtte(szerintem hiteltelenül is jelenítették meg. Így kizárt hogy összeomlott volna minden). A többi évad már az összeomlás után játszódik, semmiben nem különbözik a TWD-től csak a nyugati parton játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 27. - 15:22, Darth Sky írta:

Én mindenképp adnék még egy esélyt neki, mert a 4. évadtól gyakorlatilag rebootot kap az egész széria. Kis túlzással, mintha egy másik sorozat lenne, annyira újragondolták. Nem tudom, mennyire spoileres, de a szereplőgárda kb. 90%-a lecserélődik, és a stílus is jelentősen változik. A 2-3. évad nekem se a kedvencem, de a 4. évadtól felvett irány szerintem jót tett a sorozatnak.

 

1 órával korábban, Frenkie írta:

 

Még annyit hozzátennék @Darth Sky írásához hogy tulajdonképpen ugyanaz az első évad után mint a TWD. A Fear The Walking Dead-ben az volt az érdekes hogy a civilizáció összeomlását mutatta

be. Csakhogy ezt az első évad előtte(szerintem hiteltelenül is jelenítették meg. Így kizárt hogy összeomlott volna minden). A többi évad már az összeomlás után játszódik, semmiben nem különbözik a TWD-től csak a nyugati parton játszódik.

 

Köszi szépen. Valahol a második évad közepén akadtam el, akkor kb. onnan lekínozom a másfél fél évadot, hogy a negyedikig eljussak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is kb. az 1. évad volt a legérdekesebb, látni ahogy összeomlik a civilizáció. A 2. jó lehetett volna de sajnos eltolták, utána már csak megszokásból néztem. De igazából az agyam ledobta már a láncot, hogy most mi történik tulajdonképpen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 27. - 12:49, Pildi írta:

Jön az Hbo-n Az Úr sötét anyagai trilógia 3. évada, A borostyán látcső kötet alapján, végre! :)

Bemutató: dec. 6.

Tegnap este elkaptam az HBO-n az első évad egyik részét. Még anno sikerült végeznem az első évaddal, viszont azóta időm se volt folytatni. De tervezem a 2. évad megnézését.

 

Közben itt van a poszter

Az-ur-sotet-anyagai-3.-evad-HBO.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sarah igazi telitalálat, akkor sem ismertem fel, amikor elolvastam a nevét. :lol:

39430861102_46da54d52d_b.jpg

 

Bár Frank is mintha kicsit másabb lenne, mint a játékban.

4mEt6mJ.jpg

 

Viszont Lamaar Johnsonra azt mondtam, hogy tök jó lesz Samnek. Aztán olvastam el, hogy Henry-t játssza. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Sarah igazi telitalálat, akkor sem ismertem fel, amikor elolvastam a nevét. :lol:

 

Talán az alábbi kinézettel valamivel jobb lenne az a csajszi arra a szerepre ha már őt választották.

 

00der4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, így egy fokkal jobb lenne, bár a szőke hajat még így is hiányolom. De a fenti képen úgy néz ki, mintha afroamerikai lenne. Így is fura, hogy a Miller család mexikói beütésű lett (még azzal együtt is, hogy texasiak, ott pedig azért előfordulnak ilyen beütésű családok). Bár az is igaz, hogy nem ő lesz a sorozat legfontosabb szereplője.

Spoiler

Hiszen az első részben meg kell halnia.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.