Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Survivor


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Donát írta:

Az elmúlt évek tapasztalatai alapján inkább jöjjön ki később 6 héttel, de közel tökéletes állapotban, mint korábban, tele bugokkal...

Ami már a Fallen Orderre is igaz lehetett volna, ugynis a megjelenésekor még arra is ráfért volna pár hét munka, de akkor az EA elzárkózott a csúsztatástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ami már a Fallen Orderre is igaz lehetett volna, ugynis a megjelenésekor még arra is ráfért volna pár hét munka, de akkor az EA elzárkózott a csúsztatástól.

Most már csak az lesz ciki, ha így is nagyon bugos lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...
12 perccel korábban, Bomarr írta:

Már le van töltve a konzolra. Megy a visszaszámláló rajta: még bő 19 óra és lehet tolni! Semmi kétségem, hogy ez lesz az év egyik legnagyobb Star Wars élménye ha nem egyenesen a legnagyobb.

Én is előtöltöttem Steamen :D a PC-s verzióról azt olvastam, vannak vele technikai problémák, de elvileg orvosolva lesznek egy első napos patch-csel

 

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem @Dzséjt már játszik vele. :D 

Lehet már végig is vitte :D

 

A trailereken kívül minden spoilert kerültem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem játszok még vele. Az EA-nak már évek óta megvan az a nagyon rossz szokása, hogy nem ad tesztpéldányt a médiának, mielőtt megjelenne a játék. Így ugye nem húzhatják le azt előre, ha rossz lenne a program (ez amúgy általános gyakorlat a kiadóknál, ha érzik, hogy elcseszték, nem adnak előbb tesztpéldányt, ebből már előre sejthetjük, milyen lett a program). Ám más kiadókkal ellentétben ők akkor is így járnak el, ha történetesen jó a játék. A Fallen Ordert is csak a megjelenés napján kaptam meg, és ezt is csak holnap fogom. Ami azért gáz, mert én így, akinek majd értékelnie kell a játékot, eleve hátránnyal indítok, hiszen az előtöltést sem csinálhatom meg. Szóval biztos, hogy ti előbb fogtok vele játsznai. Főleg, ha PC-re kapom meg, mert akkor legkorábban is holnap este tudok leülni elé. Bár imádkozom, hogy az EA kivételesen ne ragaszkodjon a sz*r Originhez, és adják oda PS5-re. De ez elég hiú ábránd, mert még annak is nagyobb az esélye, hogy holnap bejelentik, a Disney eladta a Star Wars IP-t a kínaiaknak. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EA hivatalosan megerősítette, hogy bugos a játék, azt olvastam egy kommentszekcióban, hogy nem meglepő, mert az előző rész is az volt... hát nem tudom, én egyből elkezdtem vele játszani, amint élesedett (de tényleg percre pontosan), nem emlékszem semmi egetrengetőre

 

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

hogy az EA kivételesen ne ragaszkodjon a sz*r Originhez

Nem tudom, hogy ez ad-e némi reményt, de elvileg nincs már Origins, legalább is nekem néhány hete lecseréltették az "EA appra"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az EA hivatalosan megerősítette, hogy bugos a játék, azt olvastam egy kommentszekcióban, hogy nem meglepő, mert az előző rész is az volt... hát nem tudom, én egyből elkezdtem vele játszani, amint élesedett (de tényleg percre pontosan), nem emlékszem semmi egetrengetőre

Pedig volt benne bug, PC-n és PS4-en is belefutottam párba. Például az Ilumon simán aktiváltam a tönkrement karodt és egy ideig úgy futkostam, hogy ott lógott Kestis oldalán a működésképtelen kard aktív pengével. Voltak fagyások és elsötétülő kép is, az elnémult átvezetőkről nem is beszélve. Szerencsés vagy, hogy nem találkoztál semmi feltűnővel, de sajnos a Fallen Order valóban bírt nem kevés komolyabb technikai hibával. Nem votlt The Last of Us Part 1 PC vagy Cyberpunk 2077 last-gen szintű, de még ráfért volna nem csekély polírozás. Ezt a Respawn is elismerte, sőt néhány belsős azt is elárulta, hogy az EA miatt adták ki így a játékot. A fejlesztők szinte könyörögtek, hogy még legalább egy hónapot adjanak nekik, bár saját bevallásuk szerint még fél évnyi fejlesztésre lett volna szükségük.

 

53 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Nem tudom, hogy ez ad-e némi reményt, de elvileg nincs már Origins, legalább is nekem néhány hete lecseréltették az "EA appra"

EA Downloader, EA Link, EA Store, EA Download Manager, Origin vagy EA App, tök mindegy, mind ugyanaz az egy hülyeség. Szóval semennyi reményt sem ad, mert az EA a saját disztribúciós felületéhez ragaszkodik, ha tesztpéldányok kiadásáról van szó, és mivel a PlayStationön ilyen felülete nincs, PC-re korlátozzák az embert, akkor is, ha kérik, hogy ne tegyék, és a játékuk amúgy megjelent más platformra is. :(  Az EA sajnos ilyen téren (is) baromi rossz partner. Szerintem külön nyűgnek érzik a médiát, és ha tehetnék, egyáltalán nem adnának ki tesztpéldányokat, vagy csak azoknak, akik tetszenek nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végre megjött, ráadásul hihetetlen, PS5-re küldték. Hát mi van veled, EA! És még meg is magyarázták: a Battlefront 2042 miatt nem küldték, amit nagyon lehúztak a sok bug miat... Mert ugye azzal a semmilyen, unalmas, rosszúl megtervezett játékkal csak ez volt a baj... Ja, és ez a mi régiónkra (Lengyelország, Magyarország, Csehország) vonatkozik. Ami mondjuk kicsit fura, mert az IGN-en már van teszt. Most ők vagy előbb megkapták, vagy nem játszottak vele, csak átvették az amerikai IGN tesztjét (ami jellemző rájuk, szóval sanszos, hogy a második az igaz).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.