Ugrás a kommentre

Szinkron


lokatelli

Szereted a szinkront?  

58 felhasználó szavazott

  1. 1. Szereted a szinkront?

    • Igen
      38
    • Nem
      16


Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...
Ez borzalom!

 

Ezek után nem értem azokat, akik szidják a legújabb szinkront (vannak ilyenek). Szerintem azok fantasztikusak. Eddig is ezt gondoltam, de ezek után...!!!

Az sw.hu -n megjelent egy hatalmas dicsőítő cikk az EPV régi szinkronjáról. Érdemes elolvasni... Interjú Szatmári Györggyel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vagyok a klasszikus szinkronos változatokkal hogy egy csomószor majd elkap a röhögés amikor azokat nézem de igyekszem elfogadni őket olyannak amilyenek. Érdekesre sikerült darabok.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik résznek szerintem elég jó az eredeti szinkronja, node ez az ötödik részben lévő Vader meg Yoda....! :P

A felújított változat szinkronja köröket ver ezekre így is. :P

Nekem is bejön a negyedik részé. Szerintem ott a legjobb Vader és Luke. Hanról és Leiáról nem beszélve. :P Viszont C3PO szörnyű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira megszoktam ezt a nyivákoló Yodát, hogy egész ledermedtem mikor először meghallottam az eredeti hangját (még a pillanatra is emlékszem: megvettem egy havertól a Behind the Magic multimédiás CD-ROM-ot, ami nem csak enciklopéda volt az SW-hez de voltak rajta filmes bejátszások is... s elinditottam Yoda jelenetét, s csak néztem, hogy WTF? Hol hagyta Yoda a negróját? De igy utolag elég blödli ez a magyar szinkron).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Ep4 első szinkronjában nem tetszett Luke, de csak erre emlékszem belőle. Ha már szinkron, akkor nekem is a felújított változat szinkronja az igazi, de csak gyerektársaságban nézem úgy, egyébként angolul szoktam. Így láttam moziban is jó sokszor anno, és ennek hatására kezdtem el angolul tanulni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Ő nálam totál kiesett. Az már nem rémlik semennyire se hogy a moziban Kovács Deziré Pityu hangját hallottam volna de úgy kellett lennie. A retek klubosat kábé négyszer láttam és mindahányszor az öreg fószer hangját hallottam oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 8 hónappal később...

Obi-Ján Kenobi. Évek óta tudom hogy a japcsik így mondják de még csak most hallottam először. :D

 

Szerintem jól eltalálták :)
Nekem is bejön. A portugál nyelvűek biztos elégedettek a Vaderjükkel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú, emlékszem még ezekre az eredeti magyar szinkronokra. :D Így láttam a filmeket először. :D A mostanihoz képest Luke EPIV.-es hangja valami borzalom. :D Amikor még a Birodalom Visszavágot néztem kis srácként abban a tévhitben éltem, hogy Yoda egy öregasszony, pontosan a szinkron miatt. :D Amikor pedig már a Jedi Visszatért néztem kérdeztem anyát, hogy most miért más a Yoda hangja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.